Hypermarkety

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

no nahodou v takom tescu maju obcas aj znackove veci do aut . NApr: minule som videl v tescu motorovy olej Castrol :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

BLINDSIDE napísal:A prečo by som nemal byť ? Už asi len ty tam chýbaš :)
No pár nickov by mi tam ešte chýbalo, no a ja tak ako som ti písal.
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

biker610i napísal:no nahodou v takom tescu maju obcas aj znackove veci do aut . NApr: minule som videl v tescu motorovy olej Castrol :4012:
.....jasne to je sdi tsk , ako si kupit s Tesca LCD televizor...
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

x77x napísal:
biker610i napísal:no nahodou v takom tescu maju obcas aj znackove veci do aut . NApr: minule som videl v tescu motorovy olej Castrol :4012:
.....jasne to je sdi tsk , ako si kupit s Tesca LCD televizor...
Preco?

Ja nahodou s oblubou kupujem elektroniku v tychto velkych hypacoch..

Hlavny dovod je, ze na rozdiel od specializovanych obchodov sa tam nikto nerozpakuje promptne vybavit reklamaciu.. Zvycajne, kus za kus, alebo kus za peniaze.

Skus si to v nejakom specializovanom obchode...


Cisty priklad. Mne blizky clovek si kupil velmi drahu znackovu kosacku v specializovanom obchode. Ja som si kupil o takmer polovicu lacnejsiu obyc cinu (od poliakov)

po zime ju uz nenastartoval. Reklamaciu mu samozrejme neuznali..
Mne ta polsko-cinska ide furt - a teda nema ani polovicnu starostlivost ako ta svedska hitech masina..

:4012:
Peugeotak307
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 13.02.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peugeotak307 »

Tak..tak ako kolega pise ..ja som mal DVD prehravac ( od S..y) polovicu DVD nenacitalo,...tak som kupil v Te..u neznackovy smejd za 900sk berie vsetko aj kotuce do karbobrusky..... :d :D
xwing
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 20.11.2008 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xwing »

BLINDSIDE napísal:Ale to je len nepatrné % zo spokojných zákazníkov... a teraz ti nikto v hypermarkete nevymení kus za kus. Skrátka odoslu to dodavatelovi on vyrobcovi do servisu a cakas. ta doba presla ze je zakaznik pan
V LIDL to robia ešte stále, myslím že aj v Kauflande, navyše 3 roky záruka namiesto bežných 2 k "značkovým" výrobkom, rád tam kupujem spotrebnú bielu elektroniku (mikrovlnka, domáca pekáreň, toastovač atď.). Tesco zvyčajne neriešim, tam majú vždy bordel či v tovare či v cenovkách, nechcem vedieť aký bordel je na reklamáciách...

A čo sa týka tovaru, kúpil som tam už všeličo, gumu na palubovku aby mi mobil nebehal hore-dole za 3€ (v ľudovke som potom našiel podobnú ak nie rovnakú za 1€ lol ), stierače (ploché TESCO ktoré mi odporučili, ale mal som ich na skle dva týždne a vymenil som ich späť za originálne čo majú vyše roka a stierajú lepšie...), kvapaliny do ostrekovačov, handričky a iné sprostosti, tekuté stierače SHERON, kompresor na 12V...
Peugeotak307
Príspevky: 386
Dátum registrácie: 13.02.2010 20:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Peugeotak307 »

BLINDSIDE napísal:Dobre, ked tam strčíš gramofónovú platňu, potom dobehni sa pochvalit :d :D
to som este neskusal :d :D dam vediet... :4012:
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

BLINDSIDE napísal:Jasné, že takéto malé veci sa tam nakupujú s radosťou ale nejaké notebooky alebo plazmy by som ani nepozeral nie tak kupoval...
ok, tak iny pribeh. Kupil som televizor Technika - po roku a pol sa pokazil. Vtedy bol za dobru cenu - preto som ho bral.

Dosiel som tam, uz dopredu nasraty a pripraveny, teta kukla, jasne, telka nejde, napisali sme protokol, o dvadsat dni telefonat - peniaze mi vyplatili komplet.

Ani pol slova nepovedali...


S lidlom mam podobne skusenosti - ked tam nieco maju zo spotrebneho tovaru - vzdy ide o veeeeeelmi kvalitne vyrobky, ktore sa jednoznacne oplatia kupit.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

no ja som pred 4-styrmi rokmi kupil v lidli za 150 SK tachometer na bicykel uz mi aj x-krat drbol na zem a funguje dodnes :4012:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
prvnk
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 11.11.2004 01:50
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prvnk »

ja som v jednom nemenovanom hypermarkete dostal k nakupu kupon na zlavu 0,10 €/liter PHM.... len problem je ze najblizsia pumpa nemenovaneho HM od Bratislavy je v Piestanoch.... tomu sa hovori marketing jak ... :40bd:

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných