Vectra,Mondeo al Primera???

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
peterrr25
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.11.2007 18:28
Zdieľať na Facebook

Vectra,Mondeo al Primera???

Príspevok od používateľa peterrr25 »

Ktory z tych troch brat? Rocnik okolo 97-98,motory 1.8 al 2 l benzin?Poradte,dik...
stefanJaro
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 08.02.2008 16:38
Zdieľať na Facebook

Re: Vectra,Mondeo al Primera???

Príspevok od používateľa stefanJaro »

urcite nissan primera 2.l mal som spica odporucam
ladzik8
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.09.2006 10:34
Zdieľať na Facebook

Re: Vectra,Mondeo al Primera???

Príspevok od používateľa ladzik8 »

Mondeo jednoznacne;)
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Re: Vectra,Mondeo al Primera???

Príspevok od používateľa anglictina »

Neuveris, ale ja som mal vsetky 3:-)
Vectru som mal 1,8-celkom OK auticko bolo, az na to,ze odisla lambda, tak som ju predal-aj ked to nebolo o velkej oprave samozejme.Ale bola to plna vybava okrem koze:-)r.v.98. Odporucam-ale z tychto troch najmenej:-)
Potom som mal Mondeo 1,8 r.v.98, tiez som s nim bol velmi spokojny-akle chcel som kombi. Nasledovalo Mondeo 1,8 r.v.99, bolo tiez super, ale casom som chcel nieco silnejsie:-)Nasledovalo Mondeo 2,0 kombi,r.v.99. To som mal najdlhsie a k tomu autu ten motor ide. Dost dlhe sprevodovanie, pri 130km/h-3.100 otacok:-)
Takze mimo mesta bola aj spotreba dobra...Ale chcel som zmenu: nasledovala Primera kombi 1,8, pravda r.v.99,teda po facelifte.Bola super,uplne plna vybava,aj xenony,kozaaa:-)ale dostal som dobru ponuku,tak som ju predal.A mam teraz taku istu,ale nie v takej dobre vybave.Cize,myslim,ze s tychto troch aut je kazde dobre,pravda,benzinove Primery maju rozvodovy retaz,takze odpada starost s vymenou:-)
Daj vediet ako si sa rozhodol
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Re: Vectra,Mondeo al Primera???

Príspevok od používateľa anglictina »

Ak chces, cinkni mi niekedy cez den na 0905713260 a poviem Ti moje skusenosti s nimi, dokopy je to 6 aut,nechce sa mi to tu rozpisovat:-)Napisal som len trochu v prech.prispevku
peterrr25
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.11.2007 18:28
Zdieľať na Facebook

Re: Vectra,Mondeo al Primera???

Príspevok od používateľa peterrr25 »

Takze skusal som: mondeo 1.8 16v rv 98-trosku slabsie a vo vyssich otackach hlucnejsie,nissan primera 2.0-to sa mi nechcelo verit ze je tam dvojliter,take slabe odspodu- skusal som dokonca dve,Vectra 1.8 zatial sa mi najviac pozdaval tichy motor a aj vykon citit a ze vraj aj dobra spotreba.
Inac mam fel 1.6 a to auto na tych 75k velmi ide,preto som mozno cakal viac od tych aut.
Robie20
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:02
Zdieľať na Facebook

Re: Vectra,Mondeo al Primera???

Príspevok od používateľa Robie20 »

Zdravim ta,musim zareagovat ohladne primery ktore si skusal, neviem ale ja mam uz 3primeru 2.0 a nedam na nich dopustit, vykon super, spotreba adekvatna spolahlivost vysoka, ja by som urcite kupil primeru,a ber to zase tak ze japonci sa nechavaju radi vytacat takze sa neboj jej dat otacky,stastnu volbu.
pato27
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 25.08.2006 09:51
Zdieľať na Facebook

Re: Vectra,Mondeo al Primera???

Príspevok od používateľa pato27 »

jednoznacne Primeru ale len GT...
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: cicmanec842, db69 a 11 neregistrovaných