Zasterky na aute

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Zasterky na aute

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...predsa len zalozim nove tema,aj ked som polozil uz tuto otazku...Momentalne je dazdive pocasie a pozerajuc na auto zistujem,ze nemam zasterky,ale planujem ich namontovat...Niekedy boli povinnou vybavou a bez nich sa nepreslo ani cez STK...Dnes ako som zistil,nie su povinne v krajoch celej unie a ani vyrobca ich nemontuje do novych aut...Podla vas,alebo podla mnohych tieto zasterky urcite splnaju svoju funkciu voci kamienkom a hlavne dazdu,ale ako vidim,takmer vacsia cast ich nema namontovanu...Preco?Ide len o kozmeticku vadu,teda,ze to spati auto?
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...a este podotazka...,ktore su lepsie...gumove...,ci plastove..._?
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

ja ich nemam ale planujem ich namontovat casom , lebo auto je jak prasa furt, nestiham stierat zadne okno :d :D . Akurat mna trapi ta vec aku dlhu dobu mi zadne zastarky vydrzia bo parkujem pred panelakom a vysoky obrubnik , pre mna urcite gumenne bo ked ich o volaco suchnes tak by sa im nemalo nic stat
nabster999
Príspevky: 330
Dátum registrácie: 27.05.2009 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nabster999 »

mas na mylsi lapače necistiot? pokail ano, tak je pravdou ze vecsina aut ich nema lebo jednoducho niesu od vyroby montovane. ale jednoznacne je to dobra vec...treba ich namontovat aspon taketo, ktore sa mi velmi velmi pacia : http://rally.sk/modules.php?name=copper ... 62&pos=257
drobcurik
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 30.10.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drobcurik »

podla mna fakt ide iba o to ze to spati auto ..ano splnaju svoj ucel ..ale ludia radsej nech je pekne auto ...moj nazor ..a tiez sa mi to nepaci lol
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

drobcurik napísal:podla mna fakt ide iba o to ze to spati auto ..ano splnaju svoj ucel ..ale ludia radsej nech je pekne auto ...moj nazor ..a tiez sa mi to nepaci lol
ked pojdeš za TATROFKOU bez zasterok v daždi a nebodaj vyjde s nejakeho pola alebo lesnej cesty . . . .

potom napíš ako bolo :-)
drobcurik
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 30.10.2008 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drobcurik »

LOCHNESS napísal:
drobcurik napísal:podla mna fakt ide iba o to ze to spati auto ..ano splnaju svoj ucel ..ale ludia radsej nech je pekne auto ...moj nazor ..a tiez sa mi to nepaci lol
ked pojdeš za TATROFKOU bez zasterok v daždi a nebodaj vyjde s nejakeho pola alebo lesnej cesty . . . .

potom napíš ako bolo :-)
hehe lochy tebe napisem ako prvemu ...a mozes mi potom prist ako prvy pomoct umyt auto :D
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Tá tatrofka musí mať zásterky. Rudolfo nepíše sa nové téma, lebo je tá téma a nie to téma. :d :D Samozrejme tie zásterky nie sú zásterky,ale lapače nečistôt. :d :D
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...tusim je aj vyraz...chlapace...,ale nie som si isty...za tie zasterky sa ospravedlnujem...,aj za to tema...
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: :::ZASTERKY NA AUTE...:::

Príspevok od používateľa autolaik »

rudolfo63 napísal:...predsa len zalozim nove tema,aj ked som polozil uz tuto otazku...Momentalne je dazdive pocasie a pozerajuc na auto zistujem,ze nemam zasterky,ale planujem ich namontovat...Niekedy boli povinnou vybavou a bez nich sa nepreslo ani cez STK...Dnes ako som zistil,nie su povinne v krajoch celej unie a ani vyrobca ich nemontuje do novych aut...Podla vas,alebo podla mnohych tieto zasterky urcite splnaju svoju funkciu voci kamienkom a hlavne dazdu,ale ako vidim,takmer vacsia cast ich nema namontovanu...Preco?Ide len o kozmeticku vadu,teda,ze to spati auto?
nesranduj,v ziadnom pripade to na auto nedavaj, je hospodarska kriza, das si to na auto, autosklari nebudu mat kseft,ani karosari-lakyrnici....vsetko sa zosype a to len preto ze sa tu zacne robit propaganda na zasterky. :d :D

....jasne ze je to dobra vec a cudujem sa preco to uz neni vo vyhlaske...jedine asi fakt hore uvedene dovody na vyssiu pravdepodobnost poskodzovania skiel a plechov pre dobro pracujucej triedy
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

rudolfo63 napísal:...tusim je aj vyraz...chlapace...,ale nie som si isty...za tie zasterky sa ospravedlnujem...,aj za to tema...
Som zvedavý, či to nabudúce nenapíšeš takto isto. :40bd:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

drobcurik napísal:podla mna fakt ide iba o to ze to spati auto ..ano splnaju svoj ucel ..ale ludia radsej nech je pekne auto ...moj nazor ..a tiez sa mi to nepaci lol
Veľakrát auto bez lapačov vyzerá horšie ako s nimi, najmä také tie so zadným nárazníkom ani nie do polovice zadného kolesa. Podľa mňa je to väčšinou estetickejšie, ale hlavne účelné - je „radosť” ísť v zime v čľapkanici alebo aj teraz v daždi za autom, ktoré ich nemá. Vplyve na čistotu a lak samotného auta, ktoré ich nemá, neriešim - to ma netrápi, oplieskaj si ho koľko chceš...
radoslav1977
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 13.04.2010 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoslav1977 »

Ked som kupil novu SX4 hned som aj namontoval zasterky lebo som videl na inych sx4 dost obite plast. podbehy a aj lak , a SX4ke outdoor aj pristanu. A popritom aj trochu usetrim od kamienkov auta za mnou.
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

Zasterky sa na niektore auta hodia a na niektore nie............. ja osobne by som si ich na autiak nedal .
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

x77x napísal:Zasterky sa na niektore auta hodia a na niektore nie............. ja osobne by som si ich na autiak nedal .
Najkrajšie lapače sú napr. na Š-120 bielou farbou obtiahnuté okraje a nápis Škoda, kiež by som také mal.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: aristoteles, Bing [Bot], marekvt, vykopanafosilia a 58 neregistrovaných