Lancia Lybra - manual

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Kremberis
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.03.2010 18:50
Zdieľať na Facebook

Lancia Lybra - manual

Príspevok od používateľa Kremberis »

Ahojte. Vedel mi niekto poradit, kde by som sa dostala k manualu na palubny pocitac na "lanciu lybru" ? Dakujem za odpoved.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

ak aj manual zoženieš, určite nie v slovenčine, lebo taký sa ani nevydával. to auto sa nikdy totiž na slovensku nepredávalo. ja som jnu mal, trošku som sa s tým pohral a naučil som sa to ovládať aj nastavovať jazyk a iné veci. treba sa tomu venovať. zatlačeím toho otočného gombíka sa potvrdzuje, otáčaním sa posuva, listuje atd, už to auto nemám druhý rok, ale keby som si k tomu sadol, za chvilu by som si posmomínal..
treba sa pohrať alebo zohnať nemecký, taliansky manual a preložiť...
Kremberis
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 29.03.2010 18:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kremberis »

Mohol by si si spomenut, co vsetko sa tam da nastavit? Hlavne sa mi jedna o spotrebu, dojazd, atd. Vdaka!
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

Kremberis napísal:Mohol by si si spomenut, co vsetko sa tam da nastavit? Hlavne sa mi jedna o spotrebu, dojazd, atd. Vdaka!
Je tam dojazd- RANGE
spotreba momentalna aj priemerná, dá sa to vynulovať, nastavíš tam key alebo bez, podla toho, či chceš mať informácie celkove dlhodobé alebo len za konkretnu jazdu, priemerná rýchlosť takisto bud celková alebo len za jednu jazdu, hodinyATD..
pietro1785
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 07.08.2007 17:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pietro1785 »

Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných