manualna prirucka na lancia thesis

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

manualna prirucka na lancia thesis

Príspevok od používateľa murio1 »

Vie mi nieto poslat manualnu prirucku na lanciu thesis? v cestine???
alebo odkaz kde sa da stiahnut?
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

...kto vie ci vobec existuje, kedze nie je to tak davno, co je lancia oficialne zastupena v SR a CR, a aj keby nemyslim, zeby sa nejaky tesis na tomto uzemi predal, skor je vsetko privezene z vonku co tu jazdi a aj toho nie je vela... v tomto pripade by som uspech necakal..
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: manualna prirucka na lancia thesis

Príspevok od používateľa petyy »

murio1 napísal:Vie mi nieto poslat manualnu prirucku na lanciu thesis? v cestine???
alebo odkaz kde sa da stiahnut?
určite nie, teda velmi ťažko... nikdy sa u nás nepredávala a preto sa nikdy v češtine ani v slovenčine nevydávala na thessis žiadna príručka. len zohnať v inom jazyku a dať si preložiť, ale to je dosť drahé, pokial nemáš známeho prekladatela.
sheriff
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 19.11.2009 12:48
Bydlisko: Senec
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sheriff »

volačo je tu ,ale netuším v akom jazyku: http://manualy.karnet.sk/auto-manualy-p ... y-prirucky
murio1
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 09.12.2006 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murio1 »

Matulkoo napísal:Zohnat prirucku v anglictine a prekladatela netreba...lamavo si to prelozis aj v prekladaci...google... :3035:
Ak mozem otazocku osobne mas Thesis a ak tak aky motor, co spokojnost atd. dik :-\
thesis 3,2 v6 ide krasne ma malo najazdene ,,a je na predaj
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

murio1 napísal:
Matulkoo napísal:Zohnat prirucku v anglictine a prekladatela netreba...lamavo si to prelozis aj v prekladaci...google... :3035:
Ak mozem otazocku osobne mas Thesis a ak tak aky motor, co spokojnost atd. dik :-\
thesis 3,2 v6 ide krasne ma malo najazdene ,,a je na predaj
bracho mal predtým thessi 2,4 jtd a žralo mu to v priemere o 3 litre menej ako moja 2,5tdi..... teraz má alfu s tým istm motorom, je spokojný, ale hovorí, že lancia bola o dosť vačší luxus a kvalita ako alfa 166. a oba su pritom rovnaké ročníky 2006.
cucoriedka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.12.2008 11:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cucoriedka »

murio1 napísal:
Matulkoo napísal:Zohnat prirucku v anglictine a prekladatela netreba...lamavo si to prelozis aj v prekladaci...google... :3035:
Ak mozem otazocku osobne mas Thesis a ak tak aky motor, co spokojnost atd. dik :-\
thesis 3,2 v6 ide krasne ma malo najazdene ,,a je na predaj

Za kolko je na predaj???
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných