výmena vozidiel

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

romica
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.03.2007 16:24
Zdieľať na Facebook

výmena vozidiel

Príspevok od používateľa romica »

Zdravím Vás, chcel som pridať inzerát týkajúci sa výmeny vozidla, len škoda že takáto rubrika neexistuje. možno by nebolo zlé aj takéto niečo pridať. Predaj aj kúpa je všade len výmena nie. Ja si osobne myslím, že aj do takejto rubriky by ľudia prispievali hojne. v30 percentách je za inzerátom písané možná výmena, takže samostatná rubrika by bola ok. Že ďakujem. Napadlo ma to preto lebo mám motorku na výmenu za auto...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

uvazujeme nad volbou , iba vymena, pretoze momentalne je tam iba "mozna vymena"
Ked si date rozsirene vyhladavanie tak sa da podla toho vyhladavat...

Neviem ci tu treba na to nanovo sekciu, kedze sa to da aj bez toho vyhladat... anikdy nenavolite tak moznost vyhladavania aby spadalo do toho za co to chce niekto vymenit...
romica
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.03.2007 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romica »

Ja som to vlastne len porovnával s motoride. sk a tam je aj čisto len výmena. to bol len taký nápad alebo skôr postreh, lebo neviem či mám vyvolávať na tých pár áut čo som si vytipoval aby som nebol otravný... Tak keby niekto chcel YAMAHU FAZER 1000 Exup, 143PS,2001 ročník, nebúraná, nestriekaná, bordová tento rok dovezená zo švajcu. Fakt pekný kúsok je aj tu na autobazar.eu . Skrátka potrebujem auto lebo mi obmedzili prevádzku offroadu ( služobáčik ) ach...
Norbati
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 18.12.2007 15:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Však existuje

Príspevok od používateľa Norbati »

Keď si dáš vo vyhľadávaní "rozšírené vyhľadávanie" - treba to zafajknúť, tak tam máš ponuku možná výmena. Ja mám tiež auto na výmenu, a tak si hľadám vhodného kupcu, a funguje to super.
romica
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 27.03.2007 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romica »

hej...hej... už som to poriešil, diki za tip. Je tam toho habadej... len keby niekto teraz na "začiatku motorkárskej sezóny" chcel tú motorku... Srcccco mi trhá že musí ísť preč ale nedá sa inak. Keby bola sekcia "darujem auto človeku, ktorý nechce predať svoju milovanú motorku" tak by som si tam možno niečo našiel ale nakoľko nie je tak sa inak nedá...
8)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ale pridame aj "len vymena" verim ze sa to zide aj vo vyhladavani...
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

adminko a nezabudni na to vyhľadávanie aj podľa Hlinikových kolies... :)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

hotovo
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní