Autobazar.EU plánovaný výpadok dnes po pol noci

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Teraz mám pre zmenu problém s prihlasovaním v Opere - na hlavnej stránke sa prihlásim, aj mi tam svieti nick akože som prihlásený, ale keď si otvorím nejakú stránku na fóre tak ako neprihlásený, čiže predpokladám, že mi nebudú fungovať notifikácie. Poobede bolo všetko ok. Takisto v Maxthone (MS IE) všetko funguje...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mozilla? Nechce sa mi celý deň inštalovať doplnky (ktoré navyše všetko spomalia), aby mi fungovala aspoň sčasti tak ako Opera hneď po inštalácii! A na Opere som frčal keď ešte väčšina z vás ani netušila čo je to email, takže ďakujem, neprosím... :3020:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

lakinoo napísal:Az taky stary zase nie si.
Starí možno nie, ale koľkí z vás tušili niečo o internete v r. 1996? Komu vravia niečo slová ako Netscape, pine, lynx alebo unixový terminál? A Operu používam asi od r. 2001, vtedy tuším vo verzii 3.6 (alebo 4.6?). Kopu features mala v dobe keď sa o nich iným prehliadačom ešte ani nesnívalo, príp. ešte vôbec neexistovali...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nemachrujem, bol to len jeden z argumentov prečo Opera. Mimochodom „tabbed browsing”, teda viac záložiek v jednom okne mala už vtedy keď som ju začal používať a bol to hlavný dôvod - keby si niekedy videl koľko v nej mám rozklikaných okien - prostredné tlačidlo rules... :d :D

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: rk00 a 6 neregistrovaných