Poradte pri zmene fotiek

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

elzet
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 09.06.2008 23:07
Zdieľať na Facebook

Poradte pri zmene fotiek

Príspevok od používateľa elzet »

Uz dva dni sa snažím zmeniť fotky v inzeráte.Postupujem podľa relatívne jasného návodu.Zaškrtnem inzerát,vymažem fotky,...už teraz po jednej.Pozriem si inzerát v náhľade,..bez fotiek.Nahrám fotky po jednej,uložím zmeny,.....pozriem inzerát v náhľade a pozerá sa na mňa komplet vymazaný súbor fotiek.Aby zábava pokračovala,kliknem na zväčšenie fotky a objaví sa miesto nej nová nahratá.Skrátka každá nová je ukrytá pod starou.Možno robím banálnu chybu,ale nie som si vedomý akú........VIETE NIEKTO PORADIŤ
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

hm, dost zle ste to popisali, ze ani neviem ako vam to mam vysvetlit,

skuste sa nedrzat toho nahladu, ak chcete komplet nove fotky spravte to tak ze date upravu fotiek a hore kliknete na vymazat vsetky, nahodite ich vsetk a ked sa pozriete musia tam byt...
RS1001
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 28.05.2007 13:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RS1001 »

...daj si zobraziť inzerát a stlač F5 predpokladám že pomôže :4012:
elzet
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 09.06.2008 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elzet »

No zdá sa mi že slovenčina je skutočne bohatá na to aby sa jej nedalo rozumieť.Robil som presne to čo píšete s tým že ktokoľvek si otvorí môj inzerát vidí najprv staré fotky a keď si klikne na zväčšenie objaví sa tá čo je nahratá ako nová.Vymazal som ich aspoň trikrát,......po vymazaní fotiek sa inzerát objaví že je bez fotiek....aj pri nájdení cez úvodný vyhľadávač podľa značiek aut.Robím to cez úpravu fotiek a videí,...Vymazal som po jednej a nahral som nové.Keď si otvorím inzerát cez bežné vyhľadávanie sú tam znova staré fotky,...otvorím si teda znova Aktuálne inzeráty,....mám len jeden.....a zase sa pozerám na starú už vymazanú fotku.Kliknem teda zase na úpravu fotiek a videí a tam mám tú novú nahratú po vymazaní starej....Je to už zrozumitelnejšie ?
elzet
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 09.06.2008 23:07
Zdieľať na Facebook

RE RS1001

Príspevok od používateľa elzet »

No spravil som ako píšeš...teda vyhľadal som inzerát,....je tam stará fotka.Otvoril som ho...http://saab-9000.autobazar.eu/23-t-cse- ... .html....a keď ho zavreš je tam stále vymazaná stará fotka.F5 sice otvorí novú ale nevymaže pôvodnú
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

stlacajte F5 vsade kde sa da (aj na karte aj na zozname, vsade)..

z mojho pohladu je to OK, v nahlade na karte rovnaka fotka ked ju kliknem velka fotka je ta ista len zvacsena
elzet
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 09.06.2008 23:07
Zdieľať na Facebook

F5

Príspevok od používateľa elzet »

Je to celkom zábavné,ja už z toho mám zmes starých a nových fotiek.Teraz som všetko vymazal a už nemám na to nerva.Nechám to tak aspoň hodinu,.....uvidím a nahrám nové.Ale tuším že asi bude lepšie zmazať inzerát a napísať ho nanovo
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

poslite tie fotky mailom na info@autobazar.eu ja vam to tam pridam, komplet vsetky co chcete aby boli na inzerate....
elzet
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 09.06.2008 23:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elzet »

Myslím že sa podarilo,každú novú fotku som musel prekliknúť s F5,....dakujem za radu
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

..co robi F5?
elzet
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 09.06.2008 23:07
Zdieľať na Facebook

uz je to OK

Príspevok od používateľa elzet »

nejakým spôsobom to vymenilo starú fotku v otvorenom inzeráte za novú z nahratého náhľadu,.....a tak.Hlavne že to išlo.
Ďakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní