postrehy z Fora..

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

3of10
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 22.11.2005 21:21
Zdieľať na Facebook

postrehy z Fora..

Príspevok od používateľa 3of10 »

V poslednej dobe som si vsimol pre mna dost znepokojujucu skutocnost. Vo viacerych temach odpovedaju a radia uzivatelia co nemaju ani sajnu co pisu. Mozno sa mylim, ale pripada mi to ako keby sa dotycni chceli len pochvalit v skole pripadne pri pive ako niekomu na fore poradili. Predstavte si ale ze otazku polozl naozaj niekto kto sa autam absolutne nerozumie, lekar, cukrar a co ja viem kto a vasu radu zoberie ako hotovu vec a nedajboze to auto dodr.. pokazi este viac. Do podobnej kategorie , pre mna, spadaju aj odpovede ako kup si BMW530 na otazku mam 18 rokov a chcem si kupit prve auto...
Ja osobne sem chodim rad, lebo sa dozviem veci co som este nevedel a cenim si kazdy prispevok co ma aj kvalitu (samozrejne treba aj trochu fun), ale kazdy kto radi by si mal uvedomit co moze svojimi nevedomostami napachat.

no a teraz domna...
:4012:
marauder66
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 19.11.2008 22:23
Bydlisko: Hurka
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marauder66 »

Ja suhlasim, riadim sa takto:

KED VIEM POMOZEM,KED NEVIEM NEPOSKODIM. :zg282:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:2f93: mohol by som Ti toho popisat kolko len chces..ale ved kazdy, kto sem obcas zajde, uz vie,kto pise k veci, a kto nie..a ak sa stane to,co pises,tak myslim,ze okamzite na to zareaguju ti,co vedia co je konkretny "poradca " zac..
takze pohoda,ale mas pravdu, je to ako pises.. :28b7:
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

je to tak
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

nuz tazko mi posudzovat...v autach sa nevyznam...,ale mozem doradit,ako zastavit krvacanie z tepny...,ako sa zachovat pri dopravnej nehode...,ako cloveka vytiahnut z horiaceho auta,alebo ako v predoslom prispevku...fofro si kupil hasiaci pristroj a pyta sa,ci urobil dobre....ooooj,velmi dobre urobil...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

treba to vediet ucinne filtrovat, presne tak ako musis vediet filtrovat v realnom zivote kto ti hovori normalne veci a kto ma velku hubu.

to iste sa ti stane v krcme... beeeeemmwwwwe nekupuj, to je p1cov1na, k0k0t som sa skoro vydrbal na tom...

v com je to ine ako na tomto fore?

musis vediet rozlisit kto je inteligentny a kto trepe sprostosti. Mame tu napriklad jedneho mladeho od Trnavy ci Hlohovca ci takej nejakej velkej dediny ktory do kazdej temy vypisuje niekomu kto ma problem ze "zavolaj my, opravim ty to, mam skusenosty", nasledne popis aky ma obrovsky servis, dvesto rokov skusenosti a telefonne cislo. A nakoniec ho niekto nacapal ze je zamestnancom v Pezote, ze ma sotva 18 rokov ci tak nejak a este aj nejake tajtrlikovske fotky na azete ci pokeci ci na ktorych tych kravinach kam som ja nikdy nechodil.

takto to chodi...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

mp3 bingo :28b7: :2f93:
3of10
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 22.11.2005 21:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 3of10 »

treba to vediet ucinne filtrovat, presne tak ako musis vediet filtrovat v realnom zivote kto ti hovori normalne veci a kto ma velku hubu.

to iste sa ti stane v krcme... beeeeemmwwwwe nekupuj, to je p1cov1na, k0k0t som sa skoro vydrbal na tom...

v com je to ine ako na tomto fore?

musis vediet rozlisit kto je inteligentny a kto trepe sprostosti
presne o toto ide...ale nejde o mna...ja osobne s tym problem nemam, som dostatocne technicky vzdelany, mal som na mysli skor ludi ktori sa naozaj nevyznaju a hladaju tu pomoc a nevedia rozlisit kto je inteligent a kto trepe. a ked si to precitaju aspon dvaja majstri sveta a prestanu trepat..tak som spokojny
boborr
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 28.01.2008 23:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boborr »

a tiez ma prekvapuje kolko je tu odbornikov a majitelov 20-30 aut a dalsie si kupia o dva tyzdne, u niektorych to vyzera tak, ze auto menia castejsie ako ponozky. ja osobne mam iba druhe auto, to bola stara 120, zlate auticko, a ked som zacal poctivo zarabat tak som si kupil fungel yaris a krasne mi sluzi doteraz, akurat by ho trebalo vymenit za vecsie kedze rodinka sa rozrastla. takze ked to zhrniem je tu na fore asi petina ludi, ktory vedia poradit a rozumeju tomu, a ostatny len tak pisu aby sa nenudily. asi tak
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

to boborr:

nechcem do Teba rypat, ale to,ze ma niekto viac aut,dnes uz nie je nic nenormalne...popravde ich mam tiez niekolko...ak chces o tom dokaz,kludne si prid pozriet...a aj ich niekedy ako ponozky menim..no a je v tom problem?kupim si auto,ktore sa mi paci..preto,ze sa mi paci...ked na to mam peniaze.ak nemam,nekupim...to je cele...a nechcem sa tu prezentovat tym,kolko ich mam,alebo na com vsetkom jazdim....pisem o svojich autach...alebo o svojich,ktore uzivaju aj clenovia mojej rodiny,ci kolegovia...takze myslim,ze to nie je zrovna merna jednotka..a vacsina tych,co prispievaju radami,maju zvacsa dve a viac aut...a nic na tom nie je...dnes je takmer normalne a bezne v mestach,ze ma rodina auta dve...
takze v tomto by som to nevidel..mna skor vytacaju 18 rocni chlapci,ktori tu pisu z cesty a o niecom,v com nemaju ani predstavu,ako to vyzera...to su ti,co kazia uroven fora..

kludne sa k tomu vyjadri,rad odpoviem na akukolvek Tvoju otazku..
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Re: postrehy z Fora..

Príspevok od používateľa siracisko »

no a teraz domna...
:4012:[/quote]
Máš čistú pravdu.Kopec "odborníkov"čo prd vedia.Ale Tí čo sem chodia pravideľne(závisláci :-/ )už vedia že rady niektorých sú odborné.Nechcem mazať mäd okolo huby a vôbec ich nepoznám,ale kto číta príspevky mhlavatého,italcarsa,mp3turba,datamana a niečo o autách vie,tak vie že nepíšu hlúposti a že niečo vedia o autách.Je to ešte viac rozumných prispievateľov nemôžem loviť v pamäti všetkých.
Ale podľa mňa je to to najnavštevovanejšia stránka čo sa týka áut,tak sú tu aj "iní" prispievatelia a s tým nič nenarobíš.To by musel Admin mazať príspevok za príspevkom a mať za sebou celý poradný tím odborníkov,že či je príspevok odborný alebo haluz.Je to proste fórum veľmi populárne na autopredajnej stránke,ktoré predčilo asi aj očakávanie Admina keď ho zriadil
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Chlapi ale skôr píšete veľmi okrajovo . . . .

každy odboha den je tu tolko mudrcov že je velmi problematicke všetko stíhat ja sam som tu denne od 08:00 do 00:00 a aj tak sa sem tam niečo preklzne .

proste toto je top STRANKA s top NAVŠTEVNOSTOU
takže aj takyto "mudrci" tu vždy boli a aj budu . . .
boborr
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 28.01.2008 23:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boborr »

je pravda, ze v dnesnej dobe je mnoho rodin s dvoma a viac autami, to netvrdim, ale poukazoval som skor nato, ze su tu ludia, ktory maju mozno jednu ako tak pojazdnu haraburdu, a citia sa byt menejcenny, tak si to kompenzuju takto, ze vypisuju kolko maju aut, ake neuveritelne skusenosti a davaju rady, nad ktorymi sa obcas pozastavuje rozum. takze suhlasim s tebou, ale musis suhlasit ciastocne aj somnou.
a tvoj autopark? verim ti , ved mozno aj ja budem na tom ako ty.
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní