Auticko pre slecnu aj rodinu

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
soferka
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.11.2008 21:53
Zdieľať na Facebook

Auticko pre slecnu aj rodinu

Príspevok od používateľa soferka »

Ahoj...rozhodujem sa, ake auticko kupit...Som studentka ale auto bude vyuzivane aj rodinou,tak som pozerala Mazda 2

http://mazda-2.autobazar.eu/14-hdi-id286347.html
http://mazda-2.autobazar.eu/14i-touring-id765002.html

Viete niekto prosim poradit, aku ma spotrebu, ci je spolahlive atd. Budem moc vdacna aj za ine ponuky tak do 200 000SK..
Dakujem a prajem pekny den... :D :wink:
soferka
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.11.2008 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soferka »

moze byt aj do 220000 Sk max
mirkokos
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 09.02.2008 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirkokos »

ak ti moc nezaleží na vzhlade a auto cheš každodenne použivat tak moj nazor je fabia - lacna udržba a nd, male prev. naklady, ale ak sa ti pači mazda(vzhladovo je to niekde inde ako fabia :lol: ), je to kvalitne japonske auto, určite velmi spolahlivé, ale sučiastky a tak sú drahšie, priklad - naburaš blatnik, svetlo, naraznik - oprava mazdy bude 2x drahšia ako fabie, ahoj
wickey
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 10.08.2004 14:28
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wickey »

soferka
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.11.2008 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soferka »

Počúvaj, ten tvoj link s tým VW Golf dávaš skoro všetkým ako radu! Mám taký pocit, že sa ho nemôžeš zbaviť! Ja sa pýtam na skúsenosti s mazdou a ty sem pletieš VW!!!
estremo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 13.10.2006 19:55
Zdieľať na Facebook

...

Príspevok od používateľa estremo »

co sem zadavas milion tem, kup si to co sa ti paci a na kt mas, uvazovala si nad primerov, teraz mazda 2. tie auta su rozdiel 2 triedy, takze si ujasni co vlastne chces, a zrataj si naklady na primeru a na mazdu 2
wickey
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 10.08.2004 14:28
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wickey »

soferka napísal:Počúvaj, ten tvoj link s tým VW Golf dávaš skoro všetkým ako radu! Mám taký pocit, že sa ho nemôžeš zbaviť! Ja sa pýtam na skúsenosti s mazdou a ty sem pletieš VW!!!
pocuvaj, tak sem nepis toto: "Budem moc vdacna aj za ine ponuky tak do 200 000SK.. " nizsie do 220. trosku kludu to chce...
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

soferka napísal:Počúvaj, ten tvoj link s tým VW Golf dávaš skoro všetkým ako radu! Mám taký pocit, že sa ho nemôžeš zbaviť! Ja sa pýtam na skúsenosti s mazdou a ty sem pletieš VW!!!
počuvaj slečna šoferka. musím sa postavit na stranu wickieho. to že behom pár dní ponuka znova svoj golf neznamená, že sa niečoho nemože zbavit. jasné, každý chce svoje auto predat čo najskor, ale to niesu teplé rožky z pekárne, je v ponuke desttisíce aut. a takí ako ty sa nato pozeraju už z pohladu-aha, ase s tým niečo nieje v poriadku, lebo už to druhýkrát ponuka :roll:
je uplne normálne ak auto predávaš a j mesiac-dva. a ked si chceš vybrat, treba sa íst hlavne nato pozriet a vyskušat. fotky ti moc nepomožu. zadaš temu, dáš 3-4 autá, poradia ti a ak s tou radou suhlasíš, vyberiaš sa to auto pozriet...nie :?: tak si myslím, že to ludia pri kupe robia. ale niktorí tu zadaju temu s prosbou o radu, na druhý den si vyberu dalších pár aut z netu a znova žiadaju o radu a na tretí den si vyberu zase autá z netu-tentoraz z uplne iného sudka a znova všetci vypisuju a takto to chodí dokola. priznávam, že aj ja potrebujem rady ked idem niečo kupit alebo mám záujem, ale hlavne si zavolám s majitelom a idem si auto pozriet. a ak tomu nerozumiem, vezmem si niekoho zo sebou. :wink:
takže najprv rady a potom andiamo za vysneným autom 8)
soferka
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 14.11.2008 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soferka »

Páni....
ďakujem, ze sa aspon v jednej veci viete zhodnut a ste voci sebe taki loajalni :mrgreen: To ze je clovek nerozhodny este neznamena, ze nevie co chce.Tuto temu som zadala preto, lebo mi opat niekto "poradil", ze by ta Mazda nebola zla... :idea: Tak preto 2 temy za 2 dni...
Som Vam vdacna za rady, ale aj Vy musite vediet prijat trocha kritiky a to, ze nie vzdy budu s Vami vsetci suhlasit... :wink:
Pekny den..
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

pozri, mazda 2 je velmi dobré auto, ale kedže to už niekto jazdil a nevieš ako, treba to íst pozriet a pokial nebola burana a predošlý majitel sa o nu staral a ak sa dohodnete aj na rozumnej cene, nemáš prečo váhat. idealne a spolahlivé auto pre ženu. :wink:
luking
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 07.09.2006 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luking »

Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných