Peugeot 307???

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
nikosk
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 15.08.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nikosk »

tá prvá ponuka bežový interier lahko sa zašpiní ale inač pekne auto no ja by som sa priklonil asi k tej benzínovej 1.6 poznám ludí čo nie su velmi spokojní s dízlami HDi hlavne čo sa týka spolahlivosti a pri tej benzínovej aj cena je obstojná i ked pravdou je že pokazit sa može hocičo.
stanleyl
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.10.2008 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanleyl »

dik za nazor...ja som vsak na HDi cka pocul len chvaly...len chcem vediet ci nema niekto skusenosti s 307....este pozeram corollu, prip. hondu civic
ewanqo
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 29.02.2008 08:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ewanqo »

mam skusenost s 2.0hdi 66kw motor ma priemerny tah velmi dobru spotrebu a tichy chod. podvozok akurat...len keby som mal teraz rozmyslat nad kupou tak asi by som pozrel o triedu vysie na 407 je trochu drahsia ale myslim ze v porovnani s rokom vyroby je to lepsia volba...
kamilek
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 16.08.2007 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamilek »

ten prvy je pekny ale moc tym KM. neverim nema servisnu. no a ten druhy je tiez 2,0HDI ma servisnu a KO. takze malo by to byt v poriadku. a tie HDI slapu pekne a ticho. kamarat ma 307 ale on ma SUW . ide pekne 140 km a ani necitim je pravda ze ma 2006 ale ma nabehane 112 ooo km ale 100% ze su poctive !!! slusne auta tie pezoty :)
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Z tvojej ponuky je asi najlepsi ten 3ti. je to od novoty na slovensku a ak ma aj vsetky doklady ako tam pise tak neni o com...
Sparco
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.04.2006 16:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sparco »

mam jednu napredaj 1.4HDI r.v 2003 3dver biela naj. 200 000km
PatoRS
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2005 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoRS »

Ja tiez chcem kupit 307ku a co som shanal nejake ohlasy na tieto modely tak mi poradili ze prve rocniky su poruchovejsie ako dalsie ale to je myslim si jedno ked sa nieco dos..e tak aj na novom aj na starom.Su motory so vstrekovanim Bosch a siemens, siemens je vraz troska lenivsi a spotreba troska vyssia. Vraj zadna naprava je nachylnejsia ale to asi u vsetkych pezotov ale to je nasimy debilnimi cestami. Bol som vo Francuzsku viem ocom hovorim ze cesty aj v bohom zabudnutej dedine su lepsie ako nase dialnice. Ja som sa zaujimal hlavne o dizlove motory. 66kW je vraj celkom OK 80kW je uz vraj uplne ine zvezenie. U 80kW vraj okolo 120-150tisic km zacina smykat spojka a treba menit komplet aj zo zotrvacnikom cize vacsia investicia. ako jeden aj druhy nachylne na naftu ale kto ma lacnu naftu z traktora nech si kupi radsej mechanicky dizel ten zozere aj uhorkovu stavu.
Cize neviem treba sa rozhodnut ja som si nieco uz vyhliadol z vonku ale stale som nepredal 306ku tak si nemozem kupit 307. Vela stastia pri kupe.Pato
BORIS66
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 15.11.2008 21:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BORIS66 »

Ahoj,ponukam ti 307HDI,dneska mi dosla,TOP-stav,106000km-rok2002,100%stav,moye ist na pocitac do PEUGEOTU,rozvody+leje+filtre idem menit v utorok....ZARUKA....199000SK..............0905798306-Strieborna farba
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných