prosim o pomoc!!

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

brejzo
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 10.11.2009 21:01
Zdieľať na Facebook

prosim o pomoc!!

Príspevok od používateľa brejzo »

kamarat zhana stabilizator na lanciu lybru 2.4 jtd, je to taka tyc popod cely motor a su na tom pripevnene stabilizatory, u nas to stoji 240e je to dost:( nevie niekto kde sa to da u nas zohnat za lepsi peniaz?ma to vybite a v servise mu povedali , ze tie gumky co su na tej tyci sa nedaju vymenit :( poradte prosim!! dakujem
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

napr. mjauto.cz alebo orakor.sk
skyline33
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 17.10.2007 12:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline33 »

ak by si si nevedel dat rady, mrkni www.top-auto.sk
maju aj stolicu a na cene sa da dohodnut
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

no tu tazko zozenias za dobru cenu pohladaj pl.stranky uple ine ceny :4012:
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: prosim o pomoc!!

Príspevok od používateľa petyy »

brejzo napísal:kamarat zhana stabilizator na lanciu lybru 2.4 jtd, je to taka tyc popod cely motor a su na tom pripevnene stabilizatory, u nas to stoji 240e je to dost:( nevie niekto kde sa to da u nas zohnat za lepsi peniaz?ma to vybite a v servise mu povedali , ze tie gumky co su na tej tyci sa nedaju vymenit :( poradte prosim!! dakujem

predtým sa dala vymeniť len celá tyč, čo sa dá zohnať cca za 160€, ale bracho mi vravel, že udajne už sa daju kupiť teraz aj samostatne len tie gumičky, ale kedže už lybru nemám, tak som také veci nezisťoval. Skus obvolať predajcov dielov na talianske autá, príp. v polsku také veci ,možu mať. tam maju snád všetko...
stevosq
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 02.05.2008 20:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevosq »

petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

skvelé, o tomto som hovoril :28b7:
stevosq
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 02.05.2008 20:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevosq »

coryoss
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 01.06.2008 21:06
Zdieľať na Facebook

Re: prosim o pomoc!!

Príspevok od používateľa coryoss »

To su prij...ny taliani ztoho si nič nerob,jamám tiez Lybru avsetko musím kupovať ako celok,nič čo sadá rozobrať napr.z poloosy alebo z ramena atd.ako aj Punto a ostatne haraburdy sa nedá kupiť zvlášť.A to bud rád ze nemáš 156Alfu,potom bysi videl-az čo je to problem! Oni na takychto veciach proste kvalitne rižuju aty stym nič nespravíš.To uz niesu autá de do roku 1993-95 pasovalo zkazdeho talianskeho auta na kazde auto talianske auto všetko.Doba sa proste mení.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Re: prosim o pomoc!!

Príspevok od používateľa petyy »

coryoss napísal:To su prij...ny taliani ztoho si nič nerob,jamám tiez Lybru avsetko musím kupovať ako celok,nič čo sadá rozobrať napr.z poloosy alebo z ramena atd.ako aj Punto a ostatne haraburdy sa nedá kupiť zvlášť.A to bud rád ze nemáš 156Alfu,potom bysi videl-az čo je to problem! Oni na takychto veciach proste kvalitne rižuju aty stym nič nespravíš.To uz niesu autá de do roku 1993-95 pasovalo zkazdeho talianskeho auta na kazde auto talianske auto všetko.Doba sa proste mení.
máš s časti pravdu, ale mnohé veci sa daju kupiť aj po častiach, hlavne druhovýroba to pochopila a začali robiť aj menšie časti ako celé celky. Len to stojí viac času a snahy hladania ako hlavne u VW koncern.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných