DOKEDY TU ESTE BUDE???

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cierny99
Príspevky: 453
Dátum registrácie: 10.03.2008 17:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cierny99 »

A co keby sa to vyriesilo asi takto:
Regnutym uzivatelom kratsie ako 30 dni by sa k ich inzeratom zobrazovalo upozornenie
Tento inzerát momentálne nie je overený, može sa jednať o podvod!
A regnuty uzivatelia s viac ako 100 prispevkami by mali aktivne tlacidlo "Pravdepodobne ide o korektný inzerat" pod tlacidlom "Oznámiť do Autobazar.EU inzerát ID..."
Tym tlacidlom by sa zrusilo upozornenie.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kedze hentie kreatury nevedia alebo teda vacsinou nevedia ake su telefonne cisla u nas v republike, co takto prebehnut kady pridany inzerat parserom a automaticky [!] vas upozornovat na take inzeraty ktore nemaju telefonne cisla 090*, 091* a 094* ?
cierny99
Príspevky: 453
Dátum registrácie: 10.03.2008 17:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cierny99 »

a co potom s takymto inzeratom? http://subaru-justy.autobazar.eu/13i--4 ... 75239.html bude zmazanĂ˝?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kurnik spravne... na ceske inzeraty som zabudol, ale tych je tu hrozne malo.

cize : mozno doupravit moju "myslienku" tak, ze vsetky inzeraty ktore nemaju telefonne cisla z pevnych liniek slovenskych (ciselnik je k dispozicii na webe, netreba nic pisat rucne) a ktore nemaju telefonne cisla zacinajuce uvedenymi predvolbami 090*, 091* a 094* by boli reportovane NAJPRV redakcii a AZ POTOM ked budu rucne schvalene budu zverejnene na webe.

Je jasne ze tento proces je pracny, ale zase na druhu stranu... kolko je takych inzeratov denne? Ich prezretie zaberie par minut a moze to robit aj nejaka osoba v sucasnom pracovnom pomere takze netreba prijimat dalsiu silu.

ja viem ze je to zlozite.
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diag »

mam navrh ... podozrive inzeraty, t.j.:
1. vytvorene na uzivatelske konto registrovane 2 tyzdne dozadu
2. cena inzeratu je vyrazne nizsia ako priemerna cena automobilov v danom roku

tak sa odosle kontrolny email, na ktory sa ocakava odpoved (napr. s tym tel. preco nefunguje). ak odpoved pride v zmysle mam pokazeny mobil, ... tak sa proste inzerat zablokuje. podobne funguju antispam filtre, akurat teraz sa budu mazat inzeraty, nie emaily
dogg
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 04.02.2007 12:52
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dogg »

Admin a co tak vytvorit nejakych "moderatorov" alebo proste ludi co by maly moznost vymazavat inzeraty, aby si to nemusel robit len ty. Podla poctu prispevkov a datumu registracie sa tu najde par adeptov ktory by to mohli robit. Alebo sa to moze urcit aj hlasovanim, ale to je na tvojom uvazeni ;)
V8 lover
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

diag napísal:mam navrh ... podozrive inzeraty, t.j.:
1. vytvorene na uzivatelske konto registrovane 2 tyzdne dozadu
2. cena inzeratu je vyrazne nizsia ako priemerna cena automobilov v danom roku

tak sa odosle kontrolny email, na ktory sa ocakava odpoved (napr. s tym tel. preco nefunguje). ak odpoved pride v zmysle mam pokazeny mobil, ... tak sa proste inzerat zablokuje. podobne funguju antispam filtre, akurat teraz sa budu mazat inzeraty, nie emaily
toto je spatne,kolko budeme cakat na odpoved ? Dovtedy uz ma zarobene ...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Opet bojoval ...
Dalsich ale 10 pristupov padlo za obet
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

Ako som písal..

1. väčšinou tieto inzeraty su založene bud v ten den alebo 2-3dni dozadu....
2. overenie pomocou SMS kodu každemu novemu zaregistrovanemu uživatelovy by sa obmedzilo vytvorenie konta s neexistujucim tel. číslom...
3. prípadne naklady na prevadzku SMS brany by sa dali znížiť poplatkom o spetnej potvrdzujucej SMS s kodom... na ktoru by sa upozornilo že by bola spoplatnena dajme tomu (1-2mi korunami..inak povedane 3-6centami...) ..aj tak ich drviva väčšina 95% ludi na slovensku vyhadzuje z penaženky lebo zavadzaju..
4. velka pravdepodobnost inzeratov kde je predavajuci zaregistrovany už vyše dlhší čas ako pol roka dajme tomu je skoro vylučene že bude patriť takymto podvodnikom...
6. moderatorov zamestnat je asi nerealna cesta.. niekde na fore hej.. kde sa jedna o prispevok (temu) ale aby mi niekto len tak nedopatrenim zamzaval inzerat na auto..

7. ak chce niekto predat auto... ale nechce mat zverejne číslo (napr. robi cez týžden v zahraniči) ...mohla by byt možnost skryt tel. číslo..
---viem že je na to aj políčko POZNAMKA... ale ked som inzeroval znamemu auto.. tak z 20tich telefonatov zavolal iba jeden na uvedene číslo v tej poznamke aj ked to bolo pisane velkými číslami a výkričnikami...

upozornenie na inzerat (zla sekcia) alebo ako po novom som si všimol tak aj inzerovanie spotrebnej techniky mobilov a pod.. :d :D by mohlo ostat..
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

Ta sms brana sa mi vcelku pozdava len je to trosku narocnejsie realizovatelne kedze su aj pevne linky aj mobily, operatori beru za sluzbu 50%,co je vela, dalej mame tu cz operatorov,linky ,na kazdu krajinu by sa musel zriadit separatny system/sluzba ktora by to zabezpecovala, bolo by to len pre novo zaregistrovanych,dalsia vec ak sa niekto chcel zaregistrovat iba koli nejakej sutazi alebo napr. len skrz disk.forum

uff zatial stojim pri mojom navrhu

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných