klepani pri ubrati plynu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

homokyneticky klb velka vola vymen cim skor moze sa ti rozsypat na ceste ked to najmenej cakas.
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Moze to byt aj silentblok motora
mile2000
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 30.11.2009 18:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mile2000 »

odchadza rozvodovka
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kludne aj slabo utiahnuté koleso
londoner04
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.11.2007 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa londoner04 »

ivko1 napísal:Kludne aj slabo utiahnuté koleso
viem že to nesuvisí ,ale neda mi nespomenut jednu prihodu---kupil som v akci v Baum... TN vozík Pongr....,fungláč parádička teta predavačka mi ho ešte aj na gulu zapla a ja frčím po dialnici 100km/h domov.Na druhy den pod ho do stavebnin vyskušat vozík,naložím ho yporom jak sa patrí a valím domov.No nie daleko prejdem asi 200 metrov a stršne buchanie za autom až mi zredlo.Chodím okolo vozíka,podliezam ho a zrazu a sakra jedno koleso uplne povolené,šroby držali na poslednych zavitoch.No nadaval som neskutočne,keby že tie kvadre vysipem na ceste 1,triedy alebo by den pred tym koleso uletelo na dialnici a ja samo že PZP ešte uzavrete nemal ,tak neviem .Tak pozor na vozíky z Baum... priatelia...
Ghaur
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 14.09.2009 22:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ghaur »

ivko1 napísal:Kludne aj slabo utiahnutĂ© koleso
Z vlastnej skusenosti mozem potvrdit ;-) 50km som siel so stiahnutou ritkou a vystraznymi smerovkami rychlostou asi 30km/h . Na druhy den som si trepal hlavu o asfalt, ked som dal dole puklice.
gold1989
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.01.2007 14:35
Zdieľať na Facebook

vybracie fiat sedici

Príspevok od používateľa gold1989 »

Dobry den mam problem fiat sedici 1.9jtd pri ubrati plynu zacne auto vybrovat pridam a je ticho a vsetko je ok poloosy robi to aj ked stoji vozidlo
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný