Hadička ostrekovača Alhambra - zadné okno

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

no zrovna žeby voňala sa nedá povedať... ale aspoň mi nezamrznú koberce... :40bd:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

cico si nejaky fajnovy, mne na fet bohate staci zimna z tesca :40bd:
semirr96
Príspevky: 136
Dátum registrácie: 11.03.2009 15:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa semirr96 »

no a nevie nahodou niekto kade ide ta hadicka u oktavii II tiez som minule sriekal a stiekal a na zadne sklo sa nic nedostalo a potom som asi pät dni v aute citil vonu nemrznucej zmesy (do ostrekovacov)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

No, je to neuveriteľné, ale ani v dielenskej príručke o tom nič nie je - iba nádržka a mechanizmus... :41c2:
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

ako chlapi sorry, ale je tu nieco divne :

- cicmanec, mp3turbo a okrem mna este neviem kto tu ma trojicky :-)
zda sa mi, ze nebyt trojiciek, navstevnost fora by bola polovicna :-)

Vas tu trapia nejake hadicky, ja uz 2 mesiace nechavam odomknute auto, lebo su odfajcene vsetky 3 zamky a neplacem :-)
ked vam napisem ako som vymyslel otvaranie pred par hodinami (aby som zamkol a potom vedel otvorit bez kluca) tak ma asi ukamenujete :-) zajtra hadam rozbehaju kluc na DO v servise (vdaka tomu Helmutovi ze to vymyslel aj na DO a vdaka Talianovi ze ho nestratil a mam 2 kluce (auto je z Talianska)

no ked sa na aute (VW group) seru uz aj hadicky, tak potom sorry, asi to treba zapalit ...

Moje zlate Previe ...
luxo1
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luxo1 »

zdravym ja mam ten isty problem ,mam seat leon a ties budem musiet rozobrat pol boka koli rozpojenej hadicke a ani vyhrievanie okna my nefunguje, asi ked boli robene piate dvere tak to nedali dokopi ,takto som to kupil ale bohuzial som si to nevsimol, sam sa to bojim rozobrat aby som tam nieco nepolamal vraj existuje neaky navod ale v seate clovek kompetentny je na dlhodobej marodke tak ze ,my nezostava nic ine len hladat no nedari sa (mne ta kvapalina vyteka v kufri pri svetle po čaluneni ku rezerve)
Naposledy upravil/-a luxo1 v 17.12.2009 12:43, upravené celkom 1 krát.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

autokomplet napísal:ako chlapi sorry, ale je tu nieco divne :

- cicmanec, mp3turbo a okrem mna este neviem kto tu ma trojicky :-)
To je fakt divné, lebo ja nemám... :-)
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa imro2t »

cicmanec napísal:No, skôr by som povedal, že ich spotreba sa zvýši, lebo letné zmesi možno niektoré aj voňajú, ale zo zimných ani jedna. :3020:
asi si dávno netankoval na slovnafte... na slovnafte majú perfektnú zimnú zmes do ostrekovačov s vôňou škorice. Je spravená na -40 °C, takže ju môžeš riediť vôňou. Auto krásne prevonia, aj keď si ju pripravíš na mínus 10 °C
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa cicmanec »

imro2t napísal:asi si dávno netankoval na slovnafte
Tak to máš pravdu - tejto maďarskej značke sa - pokiaľ je to možné - vyhýbam. A nielen preto, že je maďarská...
jefo1
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 31.03.2007 21:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jefo1 »

K tomu Leonovi.Skús dať dole čalúnenie zadných dverí./nejaké skrutky okolo úchytu a potom len ťahať.Daj dole motorček stieračov a rozober./tam ako máš prívod hadičky ostrekovačov do motorčeka/.bude tam "urvata" trubka ktorá prechádza stredom hriadele. Proste z hora sa dostane špina a cele sa to zlepí.Keď to bolo nové ,tak ostrekovač stál a striekal na jednom mieste a stierač sa pohyboval okolo.Počase sa začal otáčať spolu so stieračom až ho ukrútili.Aspoň takto to funguje na Ibize a ALHAMBRE ,aj Škodovky to tak majú-prečo nie aj ty?

Oprava.Všade ti povedia nový motorček stieračov.NO??
Ja som zobral podobnú trubku a nadspajkoval som ju. /asi to bola kovová vypísaná tuha z prepisovačky/.Samozrejme že má pri stieraní slabé excentrické výkyvi ,ale strieka na jedno miesto a neotáča sa spolu s hriadeľkou motorčeka./nezabudni pri montáži trocha namazať/.
A vy Škoda,Seat,VW-ak sa vám už otáča ostrekovač spolu so stieračom,čím skôr rozobrať,vyčistiť,premazať a poskladať.
Vďaka za pozornosť.
r.weiss
Príspevky: 98
Dátum registrácie: 13.05.2006 21:54
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa r.weiss »

cicmanec napísal:Pomôcť jej mohol, ale je to nepravdepodobné nech už ide kadekoľvek...
Letná zmes v zime, a hneď je hadička, alebo spojka hadičky za pomoci mrazu prasknuta.

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných