Súrny predaj > ako na to ?

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

FMS1
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2008 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FMS1 »

tak spoplatnenie ???? a komu ??? ak niekto predava surne auto musi si byt vedomy toho ze pojde pod cenu...inak ho nepreda...toto je najlepsie zvyraznenie....vsetko je len o cene...a nepomoze nic...kazdopadne napad o zvyraz. je dobry ale za peniaze !!! ma to aj AUTOVIA za 200.-
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

kuko650 napísal:admin !! napad je to super !!! urcite to treba zrealizovat.
a ked vravis ze si system sam vyhodnoti ci ta cena je naozaj dobra,tak podme na to.

Ja sa snazim predat trojkove BMW,rocnik 2005,davam ho sakra pod cenu a bezvysledne.

rubrika surne by urcite pomohla nielen mne !
ja tiez , este mi povedz ze mas kombik, tiez to nemozem predat a to uz cena je na zvazenie ci to predavat...

len neviem ci nam pomozu tie surne ponuky, skor si myslim ze nieco ine by tomu pomohlo, uz na tom pracujem :o
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

FMS1 napísal:tak spoplatnenie ???? a komu ??? ak niekto predava surne auto musi si byt vedomy toho ze pojde pod cenu...inak ho nepreda...toto je najlepsie zvyraznenie....vsetko je len o cene...a nepomoze nic...kazdopadne napad o zvyraz. je dobry ale za peniaze !!! ma to aj AUTOVIA za 200.-
a kupuju im to ty ludia ? mne sa zda ze nie...

ja by som to dal zdarma a spravil to tym brutalnym systemom ze to neodrbe nijak jedine ze to bude fakt dobra cena, len problem bude v tych modeloch kde su sami a to ma stve..
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

3of10 napísal:no podla mna ten kto chce naozaj surne predat da tomu zodpovedajucu cenu, dobre fotky a popis, a ked to este bude vsetko aj pravda tak sa auto preda.
tem kto chce surne draho predat mrtvolu moze mat aj 20 inzeratov v rubrike surne a nepreda nic (teda pokial sa nenajde nejaky blb)

skor by som uvital rozdelenie sukromna osoba (ja predavam moje auto jedno) a zvysok...

cu

3
ved sukromna osoba a dealeri sa daju pri uvodnom vybere navolit...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

wircom napísal:moj navrh:
jeden inzerat do mesiaca bude mat kazdy zdarma takze si dobre rozmysli co tam vlozi.
ak chce niekto pridat viac inz, bude za ostatne platit......

to platenie by bolo idealne cez nejake sms platby kedze kazdy nepouziva internet banking a je to i rychlejsie...


ta suma by vsak mala byt extremne vysoka
ano dobre citate...vysoka a mala by byt stanovena na den.
to pre takych ktory sa zivia predajom aut,dielov,pneu,xenonov atd aby si sluzbu nepredplatili na dlhe obdobia a zas by to bolo o inom...

skratka jeden za mesiac gratis, druhy a ostatne dajme tomu za 100,500,1000sk o sume by sa mohlo hlasovat no cim vascia tym menej bordelu
a platit cez sms. a je to

:wink:

cez tie SMS je to super len skoda ze z toho budeme mat prd makovy a akurat tak zarabat bude operator a zbytocne sa to cele skomplikuje , 1 inz je malo, ked pozriem co ludia vselico predavaju, uz len tie nepodstatne sekcie, preto nas cennik je stavany podla kateogrii, pretoze mozu tu predavat aj puklice na dve rozne auta, a to ich mame spoplatnovat, toto neni rozvoj ale brzda ;-)
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

chcelo by to nejaké systémové riešenie. napríklad podla značky a typu cez skript pozrieť ceny takýchto áut v globále, z toho nájsť najnižšiu cenu a keď bude cena pridávaného inzerátu najnižšia (možno aj druhá, tretia najnižšia, pretože aj niekto iný takéto auto môže súrne predávať) a ešte aj zaškrtnuté políčko SÚRNE tak to automaticky hodí niekam navrch alebo zvýrazní.
ale myslím že by si mohol hodiť nejakú reč s poskytovateľmi sms platieb, pretože si vieš vyrátať asi aký by to bol balík peňazí za mesiac, podľa počtu takto zvýrazenných áut. samozrejme, skúšobnú prevádzku by som nechal na 2-3 mesiace nespoplatnenu a potom podla reálu by som išiel porokovať o cenách za sms... :)
verím tomu, že by sa to zvýrazňovanie za sms uplatnilo.
alebo tak podobne ako má Grco urobenú požičovňu, človek si zaplatí kredit a je na neho, či ho minie na zvýraznenie, alebo na nejakú inú službu ktorá sa vymyslí a bude k niečomu za tie peniaze. :)
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

inak admin, ten kto chce niečo súrne predať, tak obetuje kilečko na zvýraznenie...
a možno aj viac... :)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

dataman napísal:chcelo by to nejaké systémové riešenie. napríklad podla značky a typu cez skript pozrieť ceny takýchto áut v globále, z toho nájsť najnižšiu cenu a keď bude cena pridávaného inzerátu najnižšia (možno aj druhá, tretia najnižšia, pretože aj niekto iný takéto auto môže súrne predávať) a ešte aj zaškrtnuté políčko SÚRNE tak to automaticky hodí niekam navrch alebo zvýrazní.
ale myslím že by si mohol hodiť nejakú reč s poskytovateľmi sms platieb, pretože si vieš vyrátať asi aký by to bol balík peňazí za mesiac, podľa počtu takto zvýrazenných áut. samozrejme, skúšobnú prevádzku by som nechal na 2-3 mesiace nespoplatnenu a potom podla reálu by som išiel porokovať o cenách za sms... :)
verím tomu, že by sa to zvýrazňovanie za sms uplatnilo.
alebo tak podobne ako má Grco urobenú požičovňu, človek si zaplatí kredit a je na neho, či ho minie na zvýraznenie, alebo na nejakú inú službu ktorá sa vymyslí a bude k niečomu za tie peniaze. :)
tie SMS nie lebo to je pchanie operatorom tazke love,
aj ked sa mi to javi ako najlepsia forma platenia ale co uz..
viem o com hovorim
http://rokvy.autobazar.eu/
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

ved dobre, ale ty nevieš odhadnúť koľko ľudí sa pýta na rok výroby, alebo to máš zaznamenávané? podľa toho, kolko ludí sa bude hádzať na Súrny predaj budeš vidieť kolko to bude za mesiac a podla toho by som išiel dojednať cenu s operátormi. alebo si daj urobiť Linku od T-COM tie 0850 xxx xxx sú spoplatnené a ty máš z toho 50%... :)
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

lahká matematika:
ak chce X ludí mať súrne inzeráty, tak im to naslaháš po 100Sk
1000 inzerátov x 100Sk = 100.000 Sk... a to už máš páku na operátorov...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

z operatormi nepohnes ty zoberu rovno 50% z spoplatnenej sumy, dohodnes mensie percento len s providerom tej sluzby, ale to uz je nepodstatna ciastka, uz len toto je problem ze ked da 100 Sk, tak nikdy nedostaneme viac ako je 50 Sk a realita je taka ze dostaneme sotva 40 Sk, potom pre koho to robime...
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

no tak to je smola ale inak to asi nevyriešiš. skúsim sa opýtať kamaráta čo robí v Orangei na pozícii KAM-a.
Pre tých čo nevedia čo je to za skratku:
Key Account Manager - manager kľúčových zákazníkov :)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

dataman napísal:no tak to je smola ale inak to asi nevyriešiš. skúsim sa opýtať kamaráta čo robí v Orangei na pozícii KAM-a.
Pre tých čo nevedia čo je to za skratku:
Key Account Manager - manager kľúčových zákazníkov :)
uz vidim ako specialne vybavis zlavu kvoli Autobazar.EU
Marian12387
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 20.01.2008 18:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Marian12387 »

A čo tak pri zadavani inzeratu dať kolonku pre surny predaj ku ktorej napišeš že tam patria len inzeraty ktore su ozaj vyhodne a pri zisteni to adminom sa to maže a pri dalšom zadani s takou nie "akciovou" cenov dostava ban napriklad na mesiac.
A ku tim inzerátom dať možnosť pre tych čo to pozeraju že oznamiť adminovy nehodiaci sa prispevok.
Nieje to možno najlepšie ale jednoduche. :wink:

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní