Leon Cupra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

majik222
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 28.12.2008 13:24
Zdieľať na Facebook

Leon Cupra

Príspevok od používateľa majik222 »

Ahojte...neviem ci ste tu uz riesili niekto tuto temu ale chcem vediet ci mate niekto skusenosti s Leonom cupra...velmi sa mi paci toto auticko ,rozmyslam nad kupou ...rocnik okolo 2008,ma to 241 koni. chcel by som vediet ci ma niekto s tymto autom skusenosti a aka je zivotnost tohto leona,vyzor auta je jedna vec a vydrz druha. Tak ak mi niekto vie poradit tak vopred dakujem....
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Začni tým že si prečítaš nejakú temú o zbytočných a hlúpych príspevkoch , ty sa pýtaš na životnosť auta, ktoré sa robí od roku 2006 , skôr 2007 : 2.0 TFSI (1984ccm/177kW/240HP) [11/06-]
cupra270
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.08.2009 15:54
Zdieľať na Facebook

Cupra

Príspevok od používateľa cupra270 »

Ahoj! Ja som Cupru 1P mal dva roky, natocil som na to vyše 70tis.km,absolutne bez problemov! To auto jazdí excelentne, predna naprava je odlahčena /nie ako FR/, motor ťahá ako lokomotiva! Na nemeckých dialniciach som sa snim vela uzil, Audi, BMW, Mercedes, VW nemali šancu!!! Takže nenechaj sa odradit ostatni ti budu iba zavidiet.Ja som ho mal v žltom, podla mna je to jedina farba ktora na pasuje! :2f93:
mediaint
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 28.02.2008 18:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mediaint »

Tak to museli byt mocne audi bmw mercedes a vw :)

obycajne 330d ta vydrbe na zrychleni, taktiez na pruznom bez akehokolvek problemu, tak isto si neviem predstavi, ako by A6 s 3.0TDI (nedajboze 4.2 Quattro) nemala sancu na premotorovanu predokolku :)

Nehovoriac o tom, ze audi s Quattro, pripadne BMW so zadnym nahonom by ten Leon spravilo ako male dieta..

Neprehanaj.
mediaint
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 28.02.2008 18:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mediaint »

Ako povies pane, tak bude :))

Moj posledny prispevok do tejto diskusie, velmi som sa zabavil :)
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

Re: Cupra

Príspevok od používateľa EssoSk »

cupra270 napísal: Audi, BMW, Mercedes, VW nemali šancu!!! Takže nenechaj sa odradit ostatni ti budu iba zavidiet.Ja som ho mal v žltom, podla mna je to jedina farba ktora na pasuje! :2f93:
gabo2 napísal:Neporovnavaj Audi A-8 to je ine auto aj trieda,mal som audi a-6 3.0tdi224Ps a nemal som problem na starom leone cupra224ps ho predbehnut,tak tu nepis somariny ked si nemal take auto a hlavne sa do toho nevyznas
Nechcem sa hádať ale tutok si na kolegu vyskočil že má porovnávať rovnakú triedu áut ... takže berieme SEAT CUPRA športová verzia...?
Tak dáme od BMW M3 E36tka má 236kw a to tá slabšia verzia....
Dáme mercedes ? spomeniem ti 200kw Cčko....
audi ? keď u seatu cupra tak pri audi aspoň S S4 2,7T 220kw ....

Nechcem sa tu naťahovať kto ma večšieho vtáka ale keď porovnávaš pasata alebo nebodaj 318tku bmw z leonom cupra/teda športovou verziou/ tak by to chcelo aj auta rovnakej triedy
a jasné v nemecku obiehať dochodcou na mercedesoch ktorý sú radi že sa vezú.....

edit: A jasné nejde o auto ale najme o medzičlánok medzi volantom a sedadlom
cupra270
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.08.2009 15:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cupra270 »

Chalani ja som iba napisal vlastne skusenosti s Cuprou a neporovnaval som ziadny konkretny konkurent, ale sam som videl tie prekvapene tvare vlastnikov drahych znaciek, ked som ich predbehol. Este nieco,po Cupre som si kupil BMW 535d, je to pekne, pohodlne auto /ma aj 300kg naviac/, ALE Cupra jazdi ovela agilnejsie! Samozrejme sa ihned najde kopa "znalcov" ktory Cupru videli iba z dialky,ale poviem vam ze jeho predaj som uz 100krat olutoval. Taky je moj nazor!
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných