Samovoľné blikanie smeroviek

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Samovoľné blikanie smeroviek

Príspevok od používateľa dataman »

Dnes som išiel domov z práce a samé od seba mi začali preblikávať výstražné smerovky. V náhodných intervaloch si zablikali, prestali, zablikali, prestali... Vypol som auto, naštartoval som a robilo to zase... Neviete poradiť čo to môže byť za hlauz?
Auto je Seat Alhambra 85kW...
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Aj blikali tie smerovky alebo len ten zvuk smeroviek si pocul? Na VW group je to bezna vec. Napis, ci Ti aj svietili alebo len tikali.
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

len svietili šípky na palubovke a aj vonku... či tikali neviem, mal som pustené rádio...
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Najskor to vyzera na vymenu toho 3uholnika v palubovke. Nechce sa mi hladat, ale tento tyzden tu uz bola podobna tema aj s linkom na tu suciastku, stoji cca 20EUR. Aj ja mam Seat, no mne to tikanie robi raz za rok s tym ze len tikne 2-3 krat, no nesvieti ako pises, takze ma to nechava chladnym... Ale ak Tebe to aj blika, to je problem a na Tvojom mieste by som to vymenil. :3035:
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

dve možnosti, buď je to spínač výstražných svetiel, teda ten trojuholník na spustenie všetkých smeroviek, alebo ľavá páčka pod volantom, teda smerovková.


Takže len tieto 2 veci skontrolovať.
dataman
Príspevky: 1229
Dátum registrácie: 12.11.2004 10:50
Bydlisko: NM015
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dataman »

budem to musieť pozrieť, lebo keď montovali ZEDER, tak rozoberali aj stredové plasty okolo volantu, aspoň sa mi tak zdá... možno to naozaj bude ten konektor na ľavej páčke... díky za radu...
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

smerovky

Príspevok od používateľa romysisa »

mne to robilo tiaz za jazdy ,mal som zly kontakt na baterii a to aktivovalo alarm .nehukal ale zacali mi blikat vystrazne ,dlho som nad tym majstroval. ale to nemusi byt tvoj problem ,ma to napadlo....
girman
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 24.12.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa girman »

mne to robila na superbe...mal som tam namontovany META LOCKT a toto to spôsobovalo...resetuj alarm z klucom od alarmu alebo to daj niekomu spravit.
amikus
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.09.2007 19:59
Zdieľať na Facebook

Samovoľné blikanie smerovky MERCEDES E 2009

Príspevok od používateľa amikus »

Dobrý deň,

prosím o radu - pomoc, po zamknutí auta mi preblikávajú pravé smerovky cca každú sekundu ako keby žmurkalo :) to mi vybíja batériu a ráno mám problém naštartovať. Neviete mi poradiť, kde je chyba alebo čo to spôsobuje?
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných