Motor nejde do otáčok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martinesopo
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 07.10.2007 18:18
Zdieľať na Facebook

Motor nejde do otáčok

Príspevok od používateľa martinesopo »

Mám taký problém jedná sa o Lancia Thema 2.0 ie 16 ventil bez turba. Auto zajazdy stratilo výkon t.j. nejde do otáčok vyšších ako 2300 - zastudena 2500, dusí motor. Vymenil som palivové čerpadlo, káble, sviečky, prekontroloval rozvod, a stále nič.
Mal som odpojený komplet výfuk. Keď ho namieste snažím sa vytáčať do otáčok katalizátor sa nažhaví do červena - pravdepodobne nespaľuje beznín.
Doniesol som druhú riadiacu jednotku (presne podľa čísla a typu), zapaľovací modul a stále nejde. Bol som s tým aj v BOSCH servise a poradili mi tú RJ a modul a nepomohlo. Nevie mi niekto poradiť? Ďakujem. :300f:
ifojtik
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 09.05.2008 23:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ifojtik »

skus rukou co ti vobec nieco vychadza von vyfukom. podla mna to bude zapchaty kat.
ivka123
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 15.05.2009 23:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivka123 »

pocas chodu motora skus pojednom odpajat kable na sviecky,ci nastane zmena,a potom benzinove strekovace po jednom odpajaj konektory,ak nenajdes chybu tak odpoj sanie pri klapke aj tu skus precistit a skontroluj ci nemas zapchaty vyfuk,trebarz aj ten odpoj,ujisti sa ci nemas v benzine vodu,alebo naftu
martinesopo
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 07.10.2007 18:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinesopo »

výfuk som mal celý von a katalizátor sa prehrial mal som von aj katalizator cez vyfuk ide
zapaľovacie káble som vymenil, vstreky som mal von a dávkujú tak ako majú
benzín som skúšal napojiť priamo z bandasky z čerpačky a nič.
ivka123
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 15.05.2009 23:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivka123 »

prepac ale ja nerozumiem,co si to napisal
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

...bez turba? No tam sa stala chyba! Keby si turbo mal, tak by ti ho zaplo a hned by ti to islo do otacok.... :d :D
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: minac a 0 neregistrovaných