tip pre admina

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SRjakub
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.07.2008 12:59
Zdieľať na Facebook

tip pre admina

Príspevok od používateľa SRjakub »

ahoj admin. autobazar.eu > vpravo > forum panel a v nom ked je nejaka nova tema tak je hned prva a to aj vtedy ked v nej nesu ziadne prispevky a nik nanu neodpoveda, nedalo by sa to urobit tak, ze napr. pridam prispevok do forka a mam nan priklad 5 odpovedi a je posledny a kedze je to zaujimava tema ku ktorej sa moze vyjadrit viac ludi no akonahle pribudne tolko prispevkov kolko je schopny ukazat forum panel moja tema zmizne a us sa k nej ludia nevyjadria lebo us tu temu neje vydiet na panely - proste jednoducho a strucne ked pribudne prispevok do temy starej hoci aj rok tak sa automaticky zobrazi na vrchu panelu...podla mna by sa tak ku danym temam vyjadrilo viac ludi a uzivatelia by boli spokojnejsi...dufam, ze pochopite aj ostatni lebo som to dost nezrozumitelne napisal....dakujem a vyjadrujte svoje nazory na vec
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Absolútne súhlasím, lebo takto sa tu rieší tá istá téma 3 x do týždna a pritom stačí pokračovať v starej, sprehladní to fórum... Pri téme by sa nemusela zobrazovať ani čast textu (kto chce otvorí a pridá komentár) a tým by sa tam vošlo trebárs viac tém
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Re: tip pre admina

Príspevok od používateľa admin »

SRjakub napísal:ahoj admin. autobazar.eu > vpravo > forum panel a v nom ked je nejaka nova tema tak je hned prva a to aj vtedy ked v nej nesu ziadne prispevky a nik nanu neodpoveda, nedalo by sa to urobit tak, ze napr. pridam prispevok do forka a mam nan priklad 5 odpovedi a je posledny a kedze je to zaujimava tema ku ktorej sa moze vyjadrit viac ludi no akonahle pribudne tolko prispevkov kolko je schopny ukazat forum panel moja tema zmizne a us sa k nej ludia nevyjadria lebo us tu temu neje vydiet na panely - proste jednoducho a strucne ked pribudne prispevok do temy starej hoci aj rok tak sa automaticky zobrazi na vrchu panelu...podla mna by sa tak ku danym temam vyjadrilo viac ludi a uzivatelia by boli spokojnejsi...dufam, ze pochopite aj ostatni lebo som to dost nezrozumitelne napisal....dakujem a vyjadrujte svoje nazory na vec
to vazne uz zlozitejsie neslo napisat ?

chces tym povedat aby som dal zobrazovat posledne temy v ktorych pribudli prispevky ze ? ;-) hm... mozeme dat halsovanie o tom, je to mozne ze to bude lepsie aj som to tak chcel dat ale nevedel som co bude lepsie...
SRjakub
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.07.2008 12:59
Zdieľať na Facebook

Re: tip pre admina

Príspevok od používateľa SRjakub »

admin napísal:
SRjakub napísal:ahoj admin. autobazar.eu > vpravo > forum panel a v nom ked je nejaka nova tema tak je hned prva a to aj vtedy ked v nej nesu ziadne prispevky a nik nanu neodpoveda, nedalo by sa to urobit tak, ze napr. pridam prispevok do forka a mam nan priklad 5 odpovedi a je posledny a kedze je to zaujimava tema ku ktorej sa moze vyjadrit viac ludi no akonahle pribudne tolko prispevkov kolko je schopny ukazat forum panel moja tema zmizne a us sa k nej ludia nevyjadria lebo us tu temu neje vydiet na panely - proste jednoducho a strucne ked pribudne prispevok do temy starej hoci aj rok tak sa automaticky zobrazi na vrchu panelu...podla mna by sa tak ku danym temam vyjadrilo viac ludi a uzivatelia by boli spokojnejsi...dufam, ze pochopite aj ostatni lebo som to dost nezrozumitelne napisal....dakujem a vyjadrujte svoje nazory na vec
to vazne uz zlozitejsie neslo napisat ?

chces tym povedat aby som dal zobrazovat posledne temy v ktorych pribudli prispevky ze ? ;-) hm... mozeme dat halsovanie o tom, je to mozne ze to bude lepsie aj som to tak chcel dat ale nevedel som co bude lepsie...
vsetkym, ktorych sa to dotklo sa hlboko spravedlnujem :D
Fighter
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 20.10.2008 23:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fighter »

Ano treba to tak zmenit ako dotycny navrhuje, aj v inych forach je to tak a je to lepsie.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ok tak nebudeme hlasovat, rovno to tam dame podla toho...
Fighter
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 20.10.2008 23:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fighter »

Dakujeme.
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

n.z.

uz to je tak, a este aj som ten popis obmedzli na menej znakov.. je mozne ze uplne zrusim tie popisky este porozmyslam...
SRjakub
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 22.07.2008 12:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SRjakub »

ano, dakujeme teras je to perfektne
dodo555
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 20.01.2007 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodo555 »

aby sa zmestilo viac tem popis by sa mohol zobrazovat ak das kurzor na danu temu, ak sa to dá niekde to tak majú
dodo555
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 20.01.2007 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodo555 »

uz je to zobrazovanie dobre len cierna na modrom podklade sa neda dobre citat
mareno13
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 01.05.2006 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mareno13 »

dodo555 napísal:uz je to zobrazovanie dobre len cierna na modrom podklade sa neda dobre citat
suhlasim,mozno by stacilo dat len hrubsie pismena
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja by som hlavne uvítal nemožnosť aktualizovať inzerat len tak kedy sa mi zachce, neviem či by to bolo možne, ale riešil by som to tak že pokial sa nezmení cena nedá sa aktualizovať, bud by museli ísť po korune dole, alebo zmazať ponuku a nahodiť ju znova, myslím si že potom by ich to prestalo baviť na 20 autách každý den upraviť cenu. Čo majú z toho že majú inzerát ako prvý, myslím že nik nepozrie na prvý inzerát a ide hned kúpiť, každý pozrie aj zvyšok ... Mne by to bolo osobne trápne aby som mal ponuky vždy vpredu, dobrá ponuka sa predá hned, zlej nepomôže ani každodenná aktualizácia :D
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

ivko1 napísal:Ja by som hlavne uvítal nemožnosť aktualizovať inzerat len tak kedy sa mi zachce, neviem či by to bolo možne, ale riešil by som to tak že pokial sa nezmení cena nedá sa aktualizovať, bud by museli ísť po korune dole, alebo zmazať ponuku a nahodiť ju znova, myslím si že potom by ich to prestalo baviť na 20 autách každý den upraviť cenu. Čo majú z toho že majú inzerát ako prvý, myslím že nik nepozrie na prvý inzerát a ide hned kúpiť, každý pozrie aj zvyšok ... Mne by to bolo osobne trápne aby som mal ponuky vždy vpredu, dobrá ponuka sa predá hned, zlej nepomôže ani každodenná aktualizácia :D
tak najskor si napisal aby som to nejak zamedzil a potom si vlastne vysvetlil ze je to zbytocne lebo aj tak to nema vyznam.. mas pravdu, to ci to nejak zamedzovat fakt netusim, uz som nad tym raz rozmyslal, ta aktualizacia vadi asi len na tych nepodsattnych kategoriach, ale tam kde sa to rozkategorizuje tak asi to nebude vadit nikomu ze aktualizuje aj x krat za den...
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

mareno13 napísal:
dodo555 napísal:uz je to zobrazovanie dobre len cierna na modrom podklade sa neda dobre citat
suhlasim,mozno by stacilo dat len hrubsie pismena
myslim ze to bol len nejaky medzikus, takto by mala vypadat finalna podoba, trosku ma stve ze ten nahlad ked ides z vrchu dole sa neda nejak zrusit, a treba s tym trocha bojovat... neviem mozno nieco este vymyslim...
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný