Návrh na zlepšenie VÝMENA

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

áno
21
88%
Nie
3
13%
 
Celkom hlasov: 24

PietroSVK
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.02.2006 16:23
Zdieľať na Facebook

Návrh na zlepšenie VÝMENA

Príspevok od používateľa PietroSVK »

Navrhoval by som rozčleniť možnosť " Možná výmena " na 2 podkategórie, napr. "Možná výmena za drahšie auto + môj doplatok" a "Možná výmena za lacnejšie + Váš doplatok". Veľa krát sa stáva že pri výmene uvedú typ auta napr. možná výmena za audi a4 ale už neni uvedené či má byť najstarší model + doplatok kupujúceho alebo najnovší + doplatok predávajúceho.
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

ono podla mna sa to vždy rieši po telefone . .alebo mailom . . .
či kus za kus - - - -alebo doplatok .,.,.

ale zas prečo nie . . . :300f:
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

ja som za.
pri niektorych izeratoch je uvedene len vymena mozna.
bez toho aby bolo jasne za ake auto, takze mozno taketo nieco by to aspon trochu ulahcilo.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

vecsina ludi to aj tak nebude uvadzat , len uvedie vymena mozna a viac sa aj tak dozvies po telefonate . Myslim si ze 5sk na opytanie sa po telefone nikto nic neda
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Re: Návrh na zlepšenie VÝMENA

Príspevok od používateľa laura »

PietroSVK napísal:Navrhoval by som rozčleniť možnosť " Možná výmena " na 2 podkategórie, napr. "Možná výmena za drahšie auto + môj doplatok" a "Možná výmena za lacnejšie + Váš doplatok". Veľa krát sa stáva že pri výmene uvedú typ auta napr. možná výmena za audi a4 ale už neni uvedené či má byť najstarší model + doplatok kupujúceho alebo najnovší + doplatok predávajúceho.
velmi dobry napad, prave riesim tuto dilemu aj ja.Aj Lochness ma pravdu, riesit to telefonicky je uz ale dalsi krok. Ked by mal clovek obvolavat inzeraty, kde je uvedene "mozna vymena" , pretelefonoval by majland a nakoniec k ziadnej vymene by nemuselo dojst. Niekto chce lacnejsie za drajsie a opacne, niekto vacsie za mensie a opacne, niekomu je to jedno...Takze pietrov napad ja osobne pokladam za rozumny.
janogsx
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 21.08.2009 20:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janogsx »

Mám návrh ešte na jedno vylepšenie.

Zaviesť ešte jednu podskupinu a to VÝMENA.

Zjednoduší to orientáciu ľudom ktorý auto alebo motorku nechcú predať a potom kúpiť iné aby toľko netratili.

:28b7:
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

janogsx napísal:Mám návrh ešte na jedno vylepšenie.

Zaviesť ešte jednu podskupinu a to VÝMENA.

Zjednoduší to orientáciu ľudom ktorý auto alebo motorku nechcú predať a potom kúpiť iné aby toľko netratili.

:28b7:
Nechapem ved mame teraz 2 varianty
- Mozna vymena
- Iba vymena

Da sa to hladat v rozsirenom hladani...
PietroSVK
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 22.02.2006 16:23
Zdieľať na Facebook

to admin :

Príspevok od používateľa PietroSVK »

Je teraz dané Výmena možná, a Len výmena. To len výmena si myslím že nemá zmysel, ked si dáš také autá asi ani jedno neni len na výmenu. Skôr je dôležitejšie či človek chce peniaze dostať pri výmene alebo chce dať a vymeniť za kvalitnejšie auto. Napr. situácia máš octáviu a chceš audi ale kým predáš octávku a kúpiš audi musíš jazdiť na dačom a preto by si dal výmena možná + môj doplatok a hľadáš či niečo nevyberieš. Alebo zas naopak, máš audi a teraz by ti stačilo auto lacnejšie a hladáš kto chce vymeniť, ale z 99 percent nájdeš že všetci čo majú napísané že "výmena možná" chcú vymeniť len za lacnejšie auto a nie za drahšie. Toto vyhľadávanie by to uľahčilo.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: to admin :

Príspevok od používateľa fester777 »

PietroSVK napísal:Je teraz dané Výmena možná, a Len výmena. To len výmena si myslím že nemá zmysel, ked si dáš také autá asi ani jedno neni len na výmenu. Skôr je dôležitejšie či človek chce peniaze dostať pri výmene alebo chce dať a vymeniť za kvalitnejšie auto. Napr. situácia máš octáviu a chceš audi ale kým predáš octávku a kúpiš audi musíš jazdiť na dačom a preto by si dal výmena možná + môj doplatok a hľadáš či niečo nevyberieš. Alebo zas naopak, máš audi a teraz by ti stačilo auto lacnejšie a hladáš kto chce vymeniť, ale z 99 percent nájdeš že všetci čo majú napísané že "výmena možná" chcú vymeniť len za lacnejšie auto a nie za drahšie. Toto vyhľadávanie by to uľahčilo.
sak ked bude mat predavajuci konkretnu predstavu o aku vymenu by malo ist tak to napise do popisu .
Napísať odpoveď

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: rk00 a 3 neregistrovaní