je to podvodnik?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jano921
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 27.09.2007 08:53
Zdieľať na Facebook

je to podvodnik?

Príspevok od používateľa jano921 »

pisal mi nejaky pan ze ma zaujem o moje auto ,nech mu dam adresu ze mi posle peniaze lebo teraz je v Taliansku,ma uz niekto s tym panom nejaku skusenost?
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

jano921
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 27.09.2007 08:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jano921 »

pytal som sa ho kedy pride pre auto ,odpisal ze ked si preberiem peniaze
martin12321
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 24.06.2008 14:41
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin12321 »

Keď budeš mať peniaze na účte, tak nemáš čo riešiť. Dohodni sa s ním nech ti ich pošle a potom mu auto dáš :) Ak ti ich nepošle, tak je to podvodník. Alebo ho požiadaj iba o zálohu pár stoviek e.
TOMEvw
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 06.05.2009 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOMEvw »

..akurat ze to je uz vopred takto naplanovane.. Ze sa mu akoze peniaze nebudu moct dat poslat...a ze polovicu poplatku banke budes mat zaplatit ty.. a ked peniaze posles.. kupca nebude... Staci si precitat tie temy ktore ti LOCHNESS poslal... Vsetko mas v nich...
Mam pocit ze je toho v poslednych mesiacoch coraz viac...
mna uz zase kontaktoval nejaky andreas neviem aky.. ale netreba na to ani odpisovat .. naco.. :3c90:
PROCHY603
Príspevky: 3801
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

jano921 napísal:pytal som sa ho kedy pride pre auto ,odpisal ze ked si preberiem peniaze
:40bd: :d :D :40bd: :28b7: :d :D :40bd:

CISTY O.J.E.B . Auto ani nevidel a ani neskusal a chce poslat peniaze :40bd: :40bd: :d :D :d :D :d :D
genco11
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 27.04.2009 18:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa genco11 »

a coze mas take atraktivne co sa neda za tie peniaze zohnat ani v taliansku???
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Ehmmm, žeby nejaký pacient z psychiatrie sa dostal k internetu?
Keď ti pošle love, posuň naňho kontakt, dokiaľ zdravotná sestra nezistí, že sa vie sám odopnúť s kazajky.

Nie si to ty s tými tajnými kódmi na klapku Seat ?
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

martin12321 napísal:Keď budeš mať peniaze na účte, tak nemáš čo riešiť. Dohodni sa s ním nech ti ich pošle a potom mu auto dáš :) Ak ti ich nepošle, tak je to podvodník. Alebo ho požiadaj iba o zálohu pár stoviek e.
Omyl! Aj keď BUDE mať peniaze na účte, nič to neznamená! Existuje totiž nejaká finta (princíp si už presne nepamätám), ktorú použil už jeden Ukrajinec. Poslal peniaze na účet za štvorkolku, chlapík mu ju odoslal. Po nejakej dobe, cca 2 týždne, mu banka oznámila, že platba bola stornovaná v limite (právne bolo všetko OK) a on bol povinný platbu BANKE vrátiť. Čiže nie gauner, ale banka bola ten, kto od neho potom pýtal peniaze späť. A aj ich späť dostali.
Už len to, že niekto má strašný záujem o auto, ktoré v reáli nevidel, nie je v poriadku. Rovnako ako inzeráty na mobile.de a na autobazar.sk:
http://www.autobazar.sk/inzerat/detail/ ... el-euro-3/
, kde sú autá asi tak za tretinu ich skutočnej ceny. A VŠETKY tieto inzeráty sú len na záhadné e-mailové adresy, nijaká pevná linka, nijaká adresa predajne.
moto20
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.04.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa moto20 »

odrb ako svina, ja som takto predaval motorkua kontaktoval ma chlapik, ze je Anglican a ze chce motorku pre svojho syna, ktory zije s matkou v Rusku :))) no tak som si len tak zo srandy dopisoval a poslal som mu dokonca aj adresu a zrazu mi dosiel domov sek na vyse 6000 eur :) ze 3000 si mam nechat za motorku a za zvysne prachy mam zaplatit prepravnu spolocnost, ktora ju odvezie kamsi do Ruska hh. Uz by som sa dal skoro namotat, ale vecer davali o tom chlapikovi co ho takto osrali o tu stvorkolku, tak som rad , ze som rad. no a este pred tym som mu pisal, ze ok ze mu ju predam, ale ze nech mi posle peniaze na moj ucet, nie sek....na to uz neodpisal hh... taky odrbavac skusi a na 1000 ludoch mu jeden predajachtivy ch.j naleti.... ale skusenost dobra :) PS ten chlapik s tou stvorkolkou sa oj.bal o cca 2- 3000 eur neviem presne, takze ziadna sranda....
silkro
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.10.2009 13:57
Zdieľať na Facebook

podvodník

Príspevok od používateľa silkro »

mne tiež písal pán že má záujem o auto a že treba zaplatiť poste Italiane nejaký poplatok a potom za 3 dni prídu peniaze na adresu. Že má veľa práce a je v taliansku. Mail má francimarios@aol.com, nezdá sa mi to čisté, navrhla som mu platbu cez Pay Pal a teraz čakám čo on na to.
Určite nezaplatím žiaden poplatok vopred, ak chce auto nech príde osobne alebo nech pošle prachy cez Pay Pal, a ani účet by som neposielala dnes Vám ho vedia bez problémov vybieliť.
genco11
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 27.04.2009 18:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa genco11 »

jááj ludia , kde žijete? že sa tým vobec zaoberáte. ste naozaj takí naivní, že si vôbec len pomyslíte, že niekto z talianska alebo odkialkolvek nemá inu možnosť ako kupiť za tu cenu ten typ auta ako máte vy??? zistite si štatistiky, kolko aut kupia slováci z talianska, nemecka, holandska atd za 1 rok a kolko aut kupia taliani, nemci angličania,holandania zo slovenska... a potom sa preberte z toho sna!!! Alebo je už niekto až tak naivný, že si myslí, že on je ten vyvolený a práve ten predá to asi 1 jazdené auto za rok do talianska zo slovenska??...nechápem, čo takéto pitchoviny riešite, jasné že je to odrb. kde žijete alebo kde ste žili doteraz , na marse? takéto maily mažte a neriešte to. ked čítam čo su ludia schopní zaplatiť alebo na čo všetko skočia, tak sa sám sebe divím, že sa neživím na sprostosti takýchto ludí, lebo ich naivita a hluposť asi fakt nemá hraníc. ale asi som moc velký charakter aby som sa živil normálne, a vy sa preberte kým vás celý svet neoserie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: stefanmudry1 a 8 neregistrovaných