Lacne auta kupite aj na SK

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Lacne auta kupite aj na SK

Príspevok od používateľa scorpi4 »

Vazeni pani,damy /obcas /...vzhladom na to,co robim a tak, tak Vam vsetkym oznamujem moznost kupy auta aj formou drazby...kona sa kazdy mesiac v Bratislave v Dubravke..vsetky ostatne informacie sa dozviete na stranke ktoru uvadzam.zoznam aut je tam vzdy vyveseny asi 10 dni pred terminom drazby..v pripade akychkolvek otazok,co budem vediet,zodpoviem..

www.aukcnydom.sk

vela stastia
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

....len pre upresnenie....ide o auta, ktore su zadrzane z financneho leasingu, mnohokrat bez servisnej historie, znicene inlteligentmi, ktori vedeli ze auto im bude odobrate... .castokŕat predane za vyssiu cenu oproti trhu, lebo samotna drazba je dost psycho zalezitost, kde v ramci "davovej psychozi" clovek vydrazi aj to co by za normalnych okolnosti nekupil... a ked kupi, tak moze byt rad, ze to nie je zatazene ziadnym exekutorom a prepis prebehne v kratkej dobe...ozaj scorpi a preco tomu robis reklamu???...ak ma niekto k tomu nejake otazky, tiez rad zodpoviem...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

uz sme to tu preberali, staci hladat... 95% aut su tam vylietane hnusne hajtry ktore sa v ramci davovej psychozy predaju za vyssiu cenu ako je bezna trhova za pekne auto (NECHAPEM TO, FAKT NIE ALE JE TO TAK), s tymi autami nemozes jazdit takze kupujes macku vo vreci aj napriek tomu ze je tam znalecky posudok pretoze v kazdom z nich je napisane 70% to iste aby bola firma kryta.

Proste ja osobne vidim miniaturnu sancu tam kupit nieco kvalitne a zaroven aj v slusnej cene aby sa to oplatilo oproti volnemu trhu. Na nejake velke ksefty zabudni, odkedy tam chodia "koncáci" tak je to o nicom.

Este inak povedane : take ceny za ktore AAA vykupuje cukrikove auta od koncovych ludi tam necakaj ani nahodou.



PS: fakt, preco "im" robis reklamu? Mam to tu odmazat? :)
audi.lukas
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 26.04.2008 22:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audi.lukas »

:4012: ja nemozem kupovat pod stresom a tlakom ani rozky v kauflande, nie to ze by som kupoval tak auto. potrebujem klud, pohodku. na kupovanie auta cez drazbu, by som sa nahovorit nedal nikdy... :3020:
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

ale na koniec dobre napisal,ze VELA STASTIA... :3dcline:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> mimo iného prevodovka v čudu 4 a 5


uz som o tom pisal davnejsie ked sme to tu preberali... s tymi autami nemozes jazdit, su tam zaparkovane na placi a koniec. Maximalne sa ti ho podari nastartovat ak este nie je bateria uplne vytrieskana. Cize naozaj nikdy nezistis pred kupou ze stvorka patka nejdu vobec zaradit.

Takymto sposobom sa uz auta proste nekupuju. Kedysi ked tam chodili len bazarnici tak tomu riziku a potrebnej namahe zodpovedali ceny ale dnes ked tam chodi kazdy kto ma v prdeli dieru je to uplne o nicom.

A ti ludia su totalni magori, bol som tam jedinykrat s kamaratom bazarnikom (vola mi ze co robim a ci nechcem zazit trochu srandy). Poviem ti tak, traja sa na tej aukcii bili takym sposobom, ze ked oktaviu 1.8 2001 vyhnali na 6000eur tak uz sa ludia chechtali jak sprosti a pri 7000eur uz jeden nevydrzal a vykrikol ze "k0k0t ty mas rozum v p1c1". Za 6000eur by vtedy (ca. 3 mesiace dozadu) kupil CUKRIKOVU 1.8cku na inzerat a 2003ku pritom tu sa bili o absolutne neznamy stav 2001cky.


proste davova psychoza funguje.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Podobné aukcie sú všade vo svete... Môj brat bol nedávno na jednej sa tiež pozrieť a ked sa vratili tak sa smialy že čo za volov tam chodí , Mareu Weekend vydražili za 1700€ z tej sumy bolo ešte treba zaplatiť 22% aukčnému domu , pripočítať cestu a prihlásenie na SK značky, človek sa len za hlavu chytá...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

takze aby som to uviedol na pravu mieru...

nemam dovod robit reklamu,to v ziadnom pripade..len som mal par SS, v ktorych sa ma pytali na auta zabavene z lizingu..
a teda za auta,ktore stahujem ja a moji kolegovia,mozem povedat zodpovedne,ze su vsetky komplet prebrate,odskusane a dovezene po vlastnej osi.to znamena,ze ked tam vidis spz KE,tak si bud isty,ze sa to auto doviezlo po vlastnej osi..respektive na voziku som za celu dobu doviezol asi tri auta, a na tych to je vidiet..buracky a tak..
po dalsie,protokoly na odobratie su dnes uz tak presne,ze vacsina zavad ktore ktokolvek z kolegov zisti pri jazde,tak ich tam zapise a za svojich ludi rucim..
a naposledy,ja nikoho nenahovaram,dal som link kvoli tomu,ze su tu taki,ktori si tam mozno najdu co hladaju..
a posledna vec,uz som viezol X aut,ktore boli ako cukriky a boli predane uplne v pohode a bez problemov..
ja som mimochodom na tej aukcii nikdy ziadne auto nekupil...dovodov je viac,ale hlavny je ten,ze nemozem z profesionalneho hladiska..aby niekto nepovedal,ze som si pripravil auto na kupu..
NETVRDIM,ZE NIEKTORI BLAZNI TAM NEVYDRAZIA ZA HLUPU CENU..

ale to je ich hlupost..
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

No neviem, bol som na takej aukcii raz a nikdy viac. Kazde druhe auto, resp. skor je vynimka, ak sa auto da natocit, inak je pri kazdom bateria vybita.
Okrem toho su v ubohom stave tie auta.
Celkovo vidno aka "klientela" tam hlavne chodi, z 90% kseftari, nakupia, nejako zakamufluju a predaju.
Ked aj je nejake auto, co by "stalo za to", cena, za aku sa preda, je vyslovene na smiech.Drahota.
Fakt, radsej sa preveziem do nemecka a dovolia mi urobit aspon skusobnu jazdu.
Uplny nonsens je, ze nie je mozne uplatnit reklamaciu...co by asi pri tych autach bolo dost caste
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pred som sa zúčastnil,všetko sa predalo drahšie než by niekomu stálo zato si ho kúpiť v bazáre.Len si ľudia jeden druhému kazili "kšeft"-
leah
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 25.12.2008 10:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leah »

Vážený pán, prepíš si tému na Lacné vraky kúpite na slovensku. a nezabudni dopísať z poctivými 120 000 km
Jamesnr
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 08.10.2009 11:43
Zdieľať na Facebook

PRAVDA o www.aukcnydom.sk

Príspevok od používateľa Jamesnr »

Na vlastnej koži som zažil aukcie. Bol som takmer na každej. Zo skúsenosti 99,5% sú to autá horšie ako to najhoršie čo ste kedy videli. Rozmlátené, špinavé, smrdľavý interiér ako keby po CRASH TESToch a ešte vylovené z jazera plného blata. Ale česť výnimkám to je to 0,5%. Ludia kupujú v davovej psychóze. A usporiadatelia sú si toho vedomí. Auto si môžte obzrieť na ploche aj naštartovať ak vám pôjde, väčšina aut má vyplatenú baterku. Ceny na stránke sú vyvolávacie, to znamená spodok ceny od tej sa draží. Niekedy žasnem na tým, že za čo je slovač ochotná dať svoje peniaze. Raz tam týpek vydražil A4 za nehorázne love. Tak sme mu všetci začapkali k "SUPER Kúpe " keby šiel kupovať na deutchland tak kúpi ovela lepšie za to, čo vytasil za toto auto. Nuž čo už, davová psychóza robí svoje. Kamoš čo spolu chodievame kúpil auto, po ceste domov zistil kopec závad. Ktoré sa dajú zistil len pri jazde. Upozorňujem tam si nemôžte auto vziať a isť na skúšobnú jazdu. Ani za poplatok. Upozorňujem mali sme o to auto záujem a tak sme ponúkali 50€ za skúšobnú jazdu, ale márne!!! Takže po napojení diagnostiky v origo servise sme zistili že auto je total šrot. A to čo ušetril na kupe dal do výmeny dielov. A to nevraví o stočených km. No koniec koncov hrôza. Za ten čas a nervy , to radšej isť kúpiť von. Ale na druhú stranu musím povedať, že keď sa nájde pekne a relatívne nove auto, tak o tie je bitka a vydražia sa v cene rovnajúcej sa ako inde na nete. To je môj nároz. Dá sa tam najsť aj fajn kúpa. Ale je to malá pravdepodobnosť. Oni vedia čo predavajú. Lebo na každé auto je sudnoznalecký posudok. Tak štastnú ruku, alebo radšej chodte kupiť von. :zg282:
patim
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 27.02.2009 18:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patim »

Prave pozeram tu stranku mozno by som si aj vybral.Tie auticka nevyzeraju az tak zle
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

na fotkach nie.

niekedy tam zbehni a kukni sa ako to vyzera nazivo. Ludia ti tu jasne pisu skusenosti a ty si tie auta napriek tomu pochvalujes :)

jo a diagnostiku si so sebou neber, jednak ti ju nedovolia pouzit (mna skoro jeden fesak vytrieskal do drzky, esteze som tam bol s tromi takymi 140kilovymi)... a keby aj, tak su tie baterky vymlatene takze sa ti ani to auto "neozve".


na fotkach vyzeraju tie auta akotak pekne. Nazivo je to uplne iny pribeh. Co si myslis, preco nemaju vsetky auta fotky v 15Mpix rozliseni direkt zo zrkadlovky? Lebo nie je priestor na serveri? Alebo preto lebo firma o take fotky nema zaujem lebo by si na nich videl co vidiet nemas?
Jamesnr
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 08.10.2009 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jamesnr »

mp3turbo napísal:na fotkach nie.

niekedy tam zbehni a kukni sa ako to vyzera nazivo. Ludia ti tu jasne pisu skusenosti a ty si tie auta napriek tomu pochvalujes :)

jo a diagnostiku si so sebou neber, jednak ti ju nedovolia pouzit (mna skoro jeden fesak vytrieskal do drzky, esteze som tam bol s tromi takymi 140kilovymi)... a keby aj, tak su tie baterky vymlatene takze sa ti ani to auto "neozve".


na fotkach vyzeraju tie auta akotak pekne. Nazivo je to uplne iny pribeh. Co si myslis, preco nemaju vsetky auta fotky v 15Mpix rozliseni direkt zo zrkadlovky? Lebo nie je priestor na serveri? Alebo preto lebo firma o take fotky nema zaujem lebo by si na nich videl co vidiet nemas?

Svätá pravda.... oni vedia čo robia....
Inak viac krat som písal mail k usporiadatelom s tým kedy sa asi budú dražiť tie pekne a nové auta čo sú na tom "zhabanom" parkovisku vedla kde je obhliadka aut. Všimnite si aké luxusne a pekne auta tam sú. Sledujem to skoro od začiatku a tie NAJ auta sa vytracajú... Žeby sa vracali späť pôvodnému majitelovi??? :d :D

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Fakyu a 77 neregistrovaných