DAS

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
milan73
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18.10.2009 22:12
Zdieľať na Facebook

DAS

Príspevok od používateľa milan73 »

Čo hovoríte na DAS? pomohli už niekomu z Vás? po poslednej nemilej skúsenosti s Komunálnou poisťovňou uvažujem o nich
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

das je poistovna pravnej ochrany. neviem o tom že by aj komunálna ponukala tieto služby. platil som ich 4 roky a ani raz som ich nevyužil. Nemal som dovod. Potom som ich zrušil a nevedel som sa ich zbavit. Furt ma nahovárali aby som u nich zostal ze raz sa mi zidu a tak.

Poistenie vtedy stalo 2200sk do 3.5tony. :d :D
milan73
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18.10.2009 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan73 »

zle som to napísal, Komunál ma odrbal o 2000,- tak teraz uvažujem o DAS a preto sa pýtam či už mal niekto s nimi skusenosť.
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

ake poistenie si mal v komunálnej a ake chces od Dasky? Lebo ako viem tak neponukaju ten istý produkt.........
milan73
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 18.10.2009 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan73 »

v komunale mám havarijnu BMW a nevyplatili mi 2000,- za nahradne diely a policiu ale o tom som už písal, pýtam či už niekomu pomohla DAS pri vymáhaní peňazí od poisťovne, lebo keď sa mi zase niečo prihodí, či ma zase poisťovňa vydrbe alebo či mi DAS naozaj pomože alebo či to budú len vyhodené peniaze
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

Mam DAS druhy rok (tento druhy nedobrovolne), vyuzil som ich 2x a dva krat konstatovali, ze mi nemozu pomoct, lebo ze nie som v prave...
No a mojou hlupostou som si myslel, ze proste skonci obdobie roka a kaslem na nich, ale potom mi prisiel papier, ze som to nevypovedal a ze oni maju narok na poistne na dalsi rok. Som myslel, ze ma slak trafi, volal som tam, ze uz ich nechcem, ci to mozem zrusit, ale oni ze nie, ze musim....ok, beriem, moja hlupost, ale uz si dam pozor. Osobne nepoznam nikoho, komu by pomohli.
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

tak ako som pisal, platil som ich ale ich služby som nevyužil, takže neporadim...... :3020:
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

angličtina presne takto isto som s nimi končil aj ja.

Sral som na nich že čo, ved nezaplatim, ale potom mi posielali upomienky a po tretej sa to zrušilo a doplatil som nejaké 3 mesiace.
gpp
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 17.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gpp »

Ak chceš skutočne pomôcť, tak si najdi na nete kontakt na firmu GPP,s. r.o. Bratislava (gppsro.eu) chlapci sa špecializujú na vymáhanie penazí od poisťovní a sú v tom čo obia dosť dobrý. Mne napriklad nielenže vymohli to čo som potreboval za poškodenie auta, ale ešte aj ďalšie peniaze v podobe znehodonotenia vozidla v dôsledku nehody, asi tak. Mne ich výadaje preplatila daksa z poistenia, nakoľko sú to právnici.

:zg282:
martin12321
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 24.06.2008 14:41
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin12321 »

DAS sme platili pravidelne. Nehoda s kamiónom - nepomohli. Nevyplatenie mzdy (viac krát) - nepomohli. Žiadna právna pomoc. Môžem ich ... Celú DASku ako je ... Nikdy v živote!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Aj školné by ti mali vrátiť, zbytočne vyhodené peniaze, lebo pravopis ťa teda nenaučili ani náhodou... :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných