Mazda 6 (2006) - ako na CD menic?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Kubov9
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17.07.2009 20:11
Zdieľať na Facebook

Mazda 6 (2006) - ako na CD menic?

Príspevok od používateľa Kubov9 »

Zdravim,
vcera sme kupili Mazdu 6. Auto je to perfektne, pozname stav, vieme co bolo s autom robene, motor je spickovy, je to jednoznacne najlepsie auto v danej triede v ktorom som sa kedy viezol...to su zatial skusenosti s nim. Podme vsak k veci. Neviem si rady s CD menicom: skratka tam neviem napchat 2. CD. Logika mi hovori, ze by som mal nejak stopnut cedecko ktore aktualne hra a tak tam vlozit druhe ale klasicky knoflik stop alebo pauze tam proste nieje. Poprosil by som tych ktori vedia ako na to ( mozno je to banalna blbost ale proste na to neviem prist ) aby poradili. Dakujem
Davosa
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 18.10.2009 14:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Davosa »

Tak tak tak, dobre LH1 hovori. Len otazocka.... predpokladam ze ma cca 100 000 km, bez servisnej knizky , cerstvy dovoz, spotreba do 6 l... :-)))
Kubov9
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 17.07.2009 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kubov9 »

km nieco cez 120 000, spotreba tam bola okolo 6,8 alebo nejak tak, servisnu knizku to nema (v tom nevidim problem), dovezene z nemecka, doviezol to clovek ktory skutocne vie co robi, rozumie tomu, auto sme videli aj v povodnom stave ako ho doviezol, boli pooskierane narazniky, prasknuty spatak, ale nebolo burane, merali sme lak, len povrchove skrabance, vsetko sa dalo do poriadku, prestriekalo, vymena rozvodov, vodnej pumpy, filtre, olej... nie je to ziadny vrak. Ked kupujem auto, osobne som radsej ked ma nejake chybicky laku ako odreniny a podobne blbosti alebo nejake dalsie veci ako prasknuty kryt zrkadla atd. ako ked ho vidim uplne nalestene, ani skrabancek a ked sa mera lak tak sa ukaze ako to vskutocnosti je. Auto je skutocne dobre a verim ze to tak aj vydrzi nejake tie roky. A myslim ze spekulacie o stocenych km su bezpredmetne. Podla mna stav vozidla zodpovedal jeho veku.

To LH1: Dakujem pekne za rady, zajtra vyskusam
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných