Autičko do 160 000

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
erik.grave1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.08.2007 21:27
Zdieľať na Facebook

Autičko do 160 000

Príspevok od používateľa erik.grave1 »

Ahojte.
Chcel by som kupit auticko do 160 000 Sk. Zhruba nieco ako Stilo , Focus, 307ka alebo nieco podobnej velkosti, okolo 100koni a vybava minimalne 4 airbagy, ABS, klima .. vsetko naviac potesi :) . Najazdene realne kludne aj 130 000 km, ale tak aby tam neboli nejake extra investicie v priebehu roka - dvoch. Extra = viac ako 30 000 napr :) Tak poradte co by ste odporucili ... A kludne moze byt aj poskrabane, jemne tuknute .. aj tak len v meste sa bude na nom behat 90%, takze tukance sa vyskytnu aj same :) A idealne cierne - priatelke sa take paci :)
Pripadne ak ma niekto nieco vyhovujuce opisu, tak kludne supnite linku :) Vdaka
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

realne 130 000km. takých aut je strašne málo za tu cenu. nereálne ich je strašne vela...
toto má realne nestahované km. a všetky v tom ročníku maju min. tolko, to mi ver http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=621439
130 000 km v takej výbave a stave nikto nepredá za tu cenu. iba ak stočí km na 126 000km. ver mi, pre sučasné autá nieje 130 000 km nič a ak také nájdeš, nebudeš musiet okrem náplní nič investovat dalších 100 000km. teda okrem rozvodov. a ak nieč s tými km nájdeš a budeš musiet behom roka investovat 30 000 ako si písal, tak tie km neboli realne. to mi ver!
erik.grave1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.08.2007 21:27
Zdieľať na Facebook

Kilometrov ked bude mat aj 150 000

Príspevok od používateľa erik.grave1 »

alebo viac, tak by som nebuchal hlavu o zem .. Ide mi o realne nabehane, nech viem co ma caka .. Jasne ze su tu pokutni ludia ktori sa snazia predat nieco a pomalicky ani sami nevedia kolko to ma .. staci porovnat tieto dva resp jeden :

http://www.autovia.sk/autobazar/FIAT-St ... mic-534557

http://fiat-stilo.autobazar.eu/16-16v-d ... 84596.html

Jedna sa o to iste vozidlo .. V roku 2004 malo podla nejakych papierov nabehanych 115 000 km tusim .. a nie je uvedene ze ma senzor airbagov vo vecnych lovistiach, parkovacie senzory nefunguju, el. strecha nefunguje... Naburany blatnik pravy predny .. Takze nikto netusi co je este vadne na nom .. (Kto by mi vybavil v KE diagnostiku toho Stila bez cakania ?)
A ten link..dakujem .. ale nieco mensie by som prijal ..Bude na tom aj priatelka behat, takze aby vedela zaparkovat :P
lydie
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.10.2008 16:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lydie »

Už si zohnal to auto, čo si hľadal? Neuviedol si rok výroby. Mám Octaviu 1.9 TDI, r. v. 1998, ale veľmi spoľahlivé auto. Ak Ťa ponuka zaujíma, ozvi sa.
erik.grave1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 14.08.2007 21:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik.grave1 »

Nezohnal som .. To by som bol expresny :) Za tri hodiny od zalozenia temy uz mat auto :) Ale clovek nikdy nevie ..
Rad by som od roku vyroby 2002 kupil ..
Takze dakujem, ale Octaviu tvoju nie, aj ked su to fajn auticka. Jazdil som dost na tom.
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

nazdar. no len ak chces nejake auto schopne 2002 a vyssie , tak si musis priplatit...pokial to neni dacia alebo daihatsu, tak pod 200tis asi nekupis rozumne auto, len nejakeho lacneho polepenca..
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

takisto si myslím, že máš velké oči... :shock:
bohovicova
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.10.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

ford focus

Príspevok od používateľa bohovicova »

Ahoj,poslal som ti na súkromnú správu profil auta,kilometrov sa neboj,ja idem kupovať auto so 148.000 km,ak bolo kvalitne servisované, tak je to ok. Ani ročník nie je dôležitý,ako stav vozidla a to,ako sa majiteľ o neho staral. Ja som toto auto kúpil manželke,ktorá s ním bola spokojná,podniká,tak je aj imidžové.
Pošlem fotky,ak chceš.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných