Aktualizácia inzerátov 1x za 24hod

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kpone
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 27.05.2008 15:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kpone »

ivko1 napísal:
kpone napísal:Aktualizacia je jedna vec! Ja si aktualizujem ponuky kvoli datumu, ze je este aktualna.....to je chyba admina, ze to tak spravil, aby ponuky boli na zaciatku po aktualizacii vo vyhladavani #2...niekedy aktualizujem ponuky raz za tyzden...niekedy aj 2x za den....! neviem Vy ostatny ako ste na tom....
Pre mna znamena aktualizácia pravý opak, ja ked niečo hladám tak neskončím na prvej strane a ked denne pozerám "nové" ponuky a vidím to isté, tak mi to vraví iba jedno: že predávajuci sa nemôže svojej ponuky zbaviť, radšej mám ponuky ktoré sú 1-2 týždne staré. Neznamená že ked inzerát nemá dnešný dátum že nie je aktuálny, ja idem až na samý koniec, staré aj 2 mesiace... Môže sa stať že inzerát už nebude aktuálny , ale je to chyba predávajúceho že ponuku nezmazal, samozrejme sa mi už stalo že som chcel kúpiť pneumatiky , čerstvý inzerát a už boli fuč, len ako som pozeral denne nové ponuky tak spomínaný inzerát sa stále aktualizoval miesto toho aby ho niekto zmazal.
A Ty kde pozeras nove ponuky??? Aj sa si pozrem kazdy den.....!
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diag »

suhlasim, tiez niekedy ked mam trpelzivost kliknem aktualizaciu ale inak nemam sancu svoj inzerat zviditelnit

admin: este je tu moznost dat bezplatny limit aktualizacii napr. 50x / mesiac
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Aký to bude mať význam, keď budú všetci klikať na aktualizáciu raz za hodinu?

Ak niečo hľadám tak si prejdem všetky ponuky...
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa diag »

cicmanec napísal:Aký to bude mať význam, keď budú všetci klikať na aktualizáciu raz za hodinu?

Ak niečo hľadám tak si prejdem všetky ponuky...
ak nieco hladam, pouzijem vyhladavanie. ak mam cas, prejdem 50 stran z nudy. a ak som priemerny clovek, tak si pozriem prvych 5-6 stran a zatvorim to.
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

admin: co im zabrani si urobit skript, aby mu zmazalo inzerat a potom urobilo novy? Captcha tusim nie je (aj ked ta sa da tiez prekonat)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

hipisko napísal:admin: co im zabrani si urobit skript, aby mu zmazalo inzerat a potom urobilo novy? Captcha tusim nie je (aj ked ta sa da tiez prekonat)
ako to uz by bola aka brzda pri pridavani este davat captchu, ani nesranduj ;-)
diag
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diag »

admin napísal:
hipisko napísal:admin: co im zabrani si urobit skript, aby mu zmazalo inzerat a potom urobilo novy? Captcha tusim nie je (aj ked ta sa da tiez prekonat)
ako to uz by bola aka brzda pri pridavani este davat captchu, ani nesranduj ;-)
mam skusenost s osobami, ktore nedokazu pochopit princip hviezdiciek pri zadavani hesla, captcha by ich asi totalne odradila od inzercie :))
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

diag napísal:
admin napísal:
hipisko napísal:admin: co im zabrani si urobit skript, aby mu zmazalo inzerat a potom urobilo novy? Captcha tusim nie je (aj ked ta sa da tiez prekonat)
ako to uz by bola aka brzda pri pridavani este davat captchu, ani nesranduj ;-)
mam skusenost s osobami, ktore nedokazu pochopit princip hviezdiciek pri zadavani hesla, captcha by ich asi totalne odradila od inzercie :))
tak tomu verim, nech to kdosi skusi , to budeme rovno banovat ...
mna dnes dorazil ten script na kazdych 8 sec. na update, ludia su vynaliezavy ;-)
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

diag napísal: na druhej strane sa mozete pochlubit vysokym trafficom u naj a topliste :)
jaaaj tak ale to su len zobrazenia, tych bude prudko vela ale na to kazdy kasle, tu ide o junaky nie PW (asi nam klesnu po tomto incidente PW ;-))
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

diag napísal:suhlasim, tiez niekedy ked mam trpelzivost kliknem aktualizaciu ale inak nemam sancu svoj inzerat zviditelnit
admin: este je tu moznost dat bezplatny limit aktualizacii napr. 50x / mesiac
ok cize nastavim 50x za mesiac a ten dezo co si to odpali za 5 dni, potom nebude moct 25 dni aktualizovat, vysledok bude ze sa nastve a vymze inzerat a znovu prida, na toto niet liek, denna aktualizacia je proti spamerom a to tu ide, uz davno som to mal spravit ale pokial si niekto nieco take nevyrobil, ze si privirobil pokial som to zbadal :b:
bravo10
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 02.08.2008 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bravo10 »

dobry napad,mohol by si eštedoriešit predaj novych aut s autosalonov len zaberaju miesto
mbrdo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 16.09.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mbrdo »

presne tak...tie inzeraty na uplne nove auta zrusit ....a mozes kludne aj vsetky z AAAcka :p
bravo10
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 02.08.2008 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bravo10 »

super napad na to som zabudol
admin
Site Admin
Príspevky: 745
Dátum registrácie: 06.05.2008 00:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa admin »

bravo10 napísal:dobry napad,mohol by si eštedoriešit predaj novych aut s autosalonov len zaberaju miesto
a to uz preco, ked chce ktosi novsie auto , nech vidi co stoji funglac...
komu to vadi , kde ?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tiez si myslim ze to nie je problem - az do takej sumy proste nepridem lebo nemam tolko penazi a hotovo :)

nevidim dovod preco by tu nemohli autosalony inzeratovat uplne nove auta. Samozrejme nie za jedno euro a v texte sa clovek docita ze 60x 300eur. To nie je seriozne. Ale ked ma auto cenu 17.999eur, rok vyroby 2009, tak preco nie.

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných