cicmanec a mp3turbo

Novinky, problémy a všetky záležitosti týkajúce sa admina

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Á, mirrrko zacítil SuperDrive, tak vyšiel s farbou von! :40bd:
mirrrko
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 19.11.2008 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirrrko »

no myslim ze to doslo kazdemu co je pravda.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

To nikdy nevieš. Vždy sa nájde niekto, kto si prečíta len ten tvoj pôvodný príspevok o tom, že to máš v TP a chytí sa toho. A odtiaľ je už k HNIDom iba krôčik... :-)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

dobre, kasleme na to a uz sa NIKDY k teme zapisane HID nevratime. Budme zase trosku normalni aj my, rypaci - proste stacilo.

Ja ked som odrbal firemne auto o zvodidla asi pred takymi 10 rokmi tak si vsetci zo mna robili asi dva roky srandu ze fitipaldi, kedy sa spolu pojdeme povozit, ci by som ich nemohol naucit soferovat, jeden zadrapoval ze ci by som mu neporadil ako najde nejaku dedinu pri Novej Bani (hadajte kde som sa rozbil), potom sa ma pytali ktora je najlepsia poistovna, kolko stoji uzaver na nadrz (lebo aj ten som rozjebal a stal 3600,- korun na feliciu, skoro sme sa posrali od smiechu), ze sa im zda ze ich auto nie je uplne dobre a ci by som ho mohol aerodynamicky zoptimalizovat a tak.

Ako bola to sranda velika ale potom nas to proste prestalo bavit. Takze sa dohodnime ze nas to uz tiez prestalo bavit so zapisanymi HIDkami a zivot ide dalej. Ako sa tusim v Biblii hovori, kazdy zazrak trva tri dni.
mirrrko
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 19.11.2008 21:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirrrko »

mas prvdu turbo mas pravdu

Návrat na "Témy týkajúce sa Autobazar.EU"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: alche a 5 neregistrovaných