Prijmeme vodiča na goricocovú súpravu

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mkhk1987
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 05.10.2009 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mkhk1987 »

Trucker694,presne kvoli takym ako ty som odisiel od zamestnavatela a pustil sa do toho sam.Takych ako ty je velmi vela,len dristat a nadavat po internete,na parkovisku a v krcme u piva,ale ked vidis sefa tak za nim bezis cez pol dvora s nastavenou rukou a chvalis ho do nebies.Uprimne si vstup do svedomia,podla NICKU tuto robotu robis asi dost dlho,kolko byvalych zamestnavatelov ti dalo vsetko cez pasku a dost na to aby si bol spokojny a uzivil rodinu?Vies mozno mas teraz stastie,ze mas vsetko cez pasku,aj ked tomu neverim,to by vasa firma musela mat podchytenu sakra dobru robotu z prvej ruky,nie cez spedicky atd.Ja si s jednym truckom jazdim sam,s druhym bratranec a na treti zhanam cloveka.Vramci toho ze viem kolko sa zaraba na EU a RUSku,snazil som sa nastavit plat tak ako sa nastavil,nikoho nenutim jazdit na magnet,ani bez karty,dokonca chcem az sa vozi do vahy!!!Ale v tomto state sa to uprimne neda vsetko robit tak,aby si platil odvody z celej sumy.Rad by som,ale treba splacat techniku a aj z niecoho zit.Vies chcel by som vidiet,keby si nedajboze prisiel o tu tvoju SUPER firmu ktora plati tak super,co by si robil.Myslim si,ze by si sa zaradil do doho stada o ktorom rozpravas a bucal by si zarovno nimi.Alebo ked mas take velke gule a radis vodicom ako sa nemaju dat okradat atd,tak zaloz tu najsuper 100percentnu autodopravu naSK a ukaz to vsetkym ako sa to ma robit.Vies,ale ked by si to skusil,rychlo by si zistil,ze realita je niekde uplne inde.A tie X6,Q7 sa vacsinou kupuju na odpis z dani,nie z penazi vodicov.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Vidím, že v štáte, kde je bežná mzda 700€ považovaná za slušnú, nemá zmysel uverejňovať prac. ponuku. Ja som nedávno tiež niečo uverejnil na tomto fóre a u nás ide všetko na zmluvu, nič bokom no zmazal som to za pár minút. Toto je skrátka krčma a nič viac to už ani nebude. No občas třeba dať pivko a vypustiť pár prázdnych žvástov ;-)
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

trucker ....hlu....ák ako hrom, ponuka pre niekoho kto ma záujem, každý si môže vybrať. presne ako píše zimovčák pod skus a potom rozprávaj, na takých zamestnancov ako ty NIKTO NEČAKÁ!! cenu práce vytvára dopyt a ponuka vodičov,, čím viac tejto nekvalifikovanej pracovnej sily , tým menšia výplata. P.S. choď pobozkať ruky nohy zamestnávateľovi
PROCHY603
Príspevky: 3773
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Chlapci, keď Vašu firmu navštívi spoločnosť NAKA s doprovodom IBP, a potom daňová kontrola, určite nebudete moje reči považovať za krčmové.
A šéfa vidím raz za mesiac, má vlastnú špedičku, má isté roboty, ale toto nie je na fórum.
Áno odvody sú sakra vysoké, ja tiež popri tejto robote mám svoj kšeft, som platca dPH, mám aj zamestnancov, ale mám tam zodpovednú osobu, a tá mi podáva info.
JAZDNIE MÁM AKO HOBBY, na kamióne mám plat cez pásku, už druhý rok, a neskáčem s firmy do firmy, u jednej som ťahal 9rokov a 11 mesiacov, u ďalšej štyri, takže ,..takže, ale vidím pichol som do h.ovna začína smrdieť,podstata bola že na Slovensku je bojazlivosť otvoriť si ústa.
Na parkoviskách nepostávam, bohužial som abstinent, a čas prestávky venujem svojej firme
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

keyness napísal:trucker ....hlu....ák ako hrom, ponuka pre niekoho kto ma záujem, každý si môže vybrať. presne ako píše zimovčák pod skus a potom rozprávaj, na takých zamestnancov ako ty NIKTO NEČAKÁ!! cenu práce vytvára dopyt a ponuka vodičov,, čím viac tejto nekvalifikovanej pracovnej sily , tým menšia výplata. P.S. choď pobozkať ruky nohy zamestnávateľovi
Dám na to krk že sa mýliš, sám slintáš na ten plat,ale budeš muklovať za 350€, JA URČITE NIE! Pozeraj po okolí, a budeš prekvapený aké prachy sa dajú zarobiť, radšej nech mi voz pol dňa stojí, ale pod cenu ho nepustím!!!!!!!
defe
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 07.09.2009 15:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa defe »

trucker ma pravdu radsej by som robil za 1200 v hrubom ako za 1200v cistom a odvody z minimalky.Budes na pn-ke pocita sa z platu,pojdes na dochodok pocita sa z platu,dovolenka sa tiez pocita z platu treba to brat z dlhodobeho hladiska a nie len z toho ze wau 1200e v cistom
neni to ani chyba zamesnavatelov je to chyba statu ze su take vysoke odvody z 1700 hrubom ti ostane 1250 cistom
pedro727
Príspevky: 1119
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

chlapci chlapci,kedy sa poučíte, trucker má pravdu, a ešte ho tu za to slušne povedané zdrbete.
odvody sú vysoké to je fakt, ale ako sa ty postaráš o štát (cez odvody)tak sa potom aj štát postará o teba , pri invalidite alebo maródke.
prvú výplatu by si mi dal do ruky a tú druhú by si mi už dával so želiezkami na rukách.
ak ti to nevychádza NEPODNIKAJ! nikto ťa nenúti oebávať štát!

nevadí mi ak si niekto niečo občas uleje, poviem mimo daní ,alebo navyše,ale vadí mi ak niekto na mne orie, lebo zasa v konečnom dôsledku pán podnikateľ odrbe len zamestnanca.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

defe napísal:trucker ma pravdu radsej by som robil za 1200 v hrubom ako za 1200v cistom a odvody z minimalky.Budes na pn-ke pocita sa z platu,pojdes na dochodok pocita sa z platu,dovolenka sa tiez pocita z platu treba to brat z dlhodobeho hladiska a nie len z toho ze wau 1200e v cistom
neni to ani chyba zamesnavatelov je to chyba statu ze su take vysoke odvody z 1700 hrubom ti ostane 1250 cistom
Ďakujem že si ma pochopil
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

defe,pedro,trucker majú absolútnu pravdu.Netvrdím že vysoké odvody sú správne,každý pi..je na štát,podnikateľ,živnostník,zamestnanec,dôchodca,nezamestnaný,jedni že musia platiť veľa druhý že im dáva málo,bohužiaľ.Neznamená to že každý zamestnávateľ je šikovný,keď sa mu nedarí možno niečo robí zle ale aj tak sa sťažuje len na štát a svoju chybu neprizná,ja som tiež iba zamestnanec lebo si priznám že na podnikanie proste nemám,rovnako aj zamestnávatelia ktorý nedokážu podnikať podľa zákona tak nech nepodnikajú alebo môžu ísť podnikať do Zimbabwe či Mexika kde sa zákony skoro nedodržiavajú.
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romysisa »

laco1871 napísal:Inak na ceste nemám rád týchto šoferov,
návesov typu Fliegel 15 m3

Ťahače týchto návesov maju veľký výkon a aj krutiaci moment

jazdia 100 km/h + aj do kpca a je velmi ťažké ich OBEHNÚŤ

:3c90: :3c90:
ked mas HTP tak ano :)
J.K
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa J.K »

1300 radarov sa postara o to,ze ani tu HTP nevyuzijes naplno
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Clovece ty mas ale odvahu sa verejne na plnu hubu v priamom prenose priznat k diplomaticky povedane "nestandartnej forme vyplacania mzdy". Ja by som na to gule nemal.
mkhk1987
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 05.10.2009 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mkhk1987 »

Ja som sa k nicomu nepriznaval,ani som nepisal ja nic o tom,ze vyplacame pod rukou,,Tuto debatu rozprudil Trucker,ja som sa mu len snazil vysvetlit,ze nech si to skusi,ze to nieje az tak jednoduche mat vsetko ofigo.Je to len nevinna ponuka prace
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Úplne posledný komentár smerom ku zadávateľovi témy:
Niekoľko príspevkov tu odznelo smerom k zamestnávateľom, keď nevieš oficiálne vyplatiť zamestnanca, vykašli nato. NAKA na návšteve s IBP a neskôr polícia Ti vysvetlia za pár týždňov ako máš podnikať!
Mal som tú česť, ale našťastie som to ustál. Ja zamestnancom platím všetko cez účet,už firemný, žiadne kulehy. Aj tak si našli, ale nie na likvidáciu firmy. A radšej pre mňa nech zostane menej,a vyplácať budem poctivo, ako nepoctivo a mal by som teoreticky viacej, ale po návšteve oboch spoločností a daniarov mi nezostane NIČ! iba oči pre plač.....
prečítaj si môj status tam to mám už niekoľko rokov napísané

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní