Prijmeme vodiča na goricocovú súpravu

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mkhk1987
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 05.10.2009 21:44
Zdieľať na Facebook

Prijmeme vodiča na goricocovú súpravu

Príspevok od používateľa mkhk1987 »

Ahojte,prijmeme vodiča na TPP,alebo živnosť.Jedná sa o jazdenie s GORICOU na stavbe Land-Rover v Nitre.Suprava je VOLVO FH 13eev s návesom Fliegel.Jazdi sa od pondelka do piatku,takže výkendy voľné!!!!!.K dispozicii je ubytovna.Vodic najlepsie z okresu Čadca,ale neje podmienka.Platové podmienky podľa výkonu od 1200 euro.JE potrebny VP C+E+kkv+karta do tachografu a samozrejme platne psychotesty a zdravotná prehliadka.Takže,ak má niekto záujem o serioznu prácu,Tak ma kontaktujete na T.Č. 0911146156
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

tých 1200 je oficialne ?
alebo zmluva 400 a zvyšok do ruky ?
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

1200 je čistý príjem po zdanení a po zaplatení odvodov? Sociálku platiš do 5.teho dňa nasledujúceho mesiaca? výplata chodí 10ty deň nasledujúceho mesiaca na účet zamestnanca z podnikového účtu? Denná diéta podľa zákonna? AETR dodržiavame? max. hmotnosť je do40ton? A z okolia Nitry prečo nie? ak áno ozvem sa Ti.
Ja jazdím po-pi, víkendy mám voľné, výplata cez pásku, diéty na účet, 10 v mesiaci, cca 1600 a žiadne blato, prach a vyťahovanie z blata a platenie bagristovi z vlastného vrecka :4012:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Re: Prijmeme vodiča na goricocovú súpravu

Príspevok od používateľa trucker694 »

mkhk1987 napísal:Ahojte,prijmeme vodiča na TPP,alebo živnosť.Jedná sa o jazdenie s GORICOU na stavbe Land-Rover v Nitre.Suprava je VOLVO FH 13eev s návesom Fliegel.Jazdi sa od pondelka do piatku,takže výkendy voľné!!!!!.K dispozicii je ubytovna.Vodic najlepsie z okresu Čadca,ale neje podmienka.Platové podmienky podľa výkonu od 1200 euro.JE potrebny VP C+E+kkv+karta do tachografu a samozrejme platne psychotesty a zdravotná prehliadka.Takže,ak má niekto záujem o serioznu prácu,Tak ma kontaktujete na T.Č. 0911146156
kolegovia zobuďte sa dokedy sa necháte vykorisťovať?!
1200 na mesiac? mesiac má 22 dní, tjx 13hodín výkonu=286 hodín výkon, jazda 180hodín!!!!! Plat 1200,-€= hodinová mzda na prácu 4,19, upratovačka v Tescu 2,8€?!
Nevychádza veľkopodnikateľovi aby Ťa normálne zaplatil? ale na Q7, tuaregov,X6 to má???!!!!!! Nech sa už konečne zobudia!!!! Oznámiť na IBP,úrady práce, daňové úrady a platiť cez pásky!!!!!!!!!
mkhk1987
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 05.10.2009 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mkhk1987 »

Takže chlapci pekne poporiadku,Vodič z okolia CA z dovodu,že tu mame sidlo firmy a tech.zázemie,taktiež preto,že v pripade ak vypadne robota na sklapačku,prepne sa za auto klajnicový náves a vozí sa drevo.Ďalej sme mala firma,máme 3 ťahače ktoré su v lízingu,takže ma neporovnávajte s firmami,ktorá ma XYZ súprav.To su firmy,ktoré si možu dovoliť platiť všetko cez pásku.Je to robota,len po SK,firmy v mojom okoli ktoré jazdia EU a Rusko dávajú vodičom max 1300euro,chalani su vonku 3výkendy v mesiaci a majú na papieri minimálku.Takže ja myslím,že plat je OK.Sám som jazdil vonku a viem o čom to je.My platíme vodíčovi ubytko a preplácame naftu na dopravu do zamestnania.A nie nikoho nevykorisťujem,mám 11ročné auto a hypotéku na byt.Takže sa zobudťe a neohrnajte nos nad normálnou pracovnou ponukou
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ľúbi sa mi táto téma... :3035:
Naposledy upravil/-a laco1871 v 14.02.2016 01:07, upravené celkom 1 krát.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Inak na ceste nemám rád týchto šoferov,
návesov typu Fliegel 15 m3

Ťahače týchto návesov maju veľký výkon a aj krutiaci moment

jazdia 100 km/h + aj do kpca a je velmi ťažké ich OBEHNÚŤ

:3c90: :3c90:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Páni nemal by som sa vám do toho miešať , ale vyzerá to ,že si na staré kolená spravím papiere na kamion.
Kúsok od NR , technik v automobilovej výrobe, tri smeny, programovanie priemyselných robotov v hlučnom , chemicky škodlivom prostredí má 750 v hrubom..
Ešte pre upresnenie - programovanie v preklade znamená že ak sa pomýlim o nulu alebo desatinnú čiarku , tak robot zraní niekoho pri forme alebo rozbije nástroj v cene vášho ťahača. lol lol . Po troch rokoch vo firme mám 60dní nevyčerpanej dovolenky a mesačne cca 60 hodín navyše.Bohužial o tu uvádzanom plate kamionistu sa mi môže len snívať. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Ps : aj ja mám žiadosť v Land Roveri , ktorý ešte len staviate .Ponúkali 850 v hrubom nástupný plat. lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
camry
Príspevky: 604
Dátum registrácie: 27.04.2007 20:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa camry »

Zaujímavé. Človek tu ponúkne pekne platenú prácu, je jedno či na zmluvu, alebo do ruky..podstata je, že to hodí 1200 čistého mesačne a tu ľudia ohŕňajú nosom. Zaujímavé...VŠ asistent, ktorý má rozhodovať o vzdelanosti národa má 550-600 čistého mesačne a tu sa nejakým trúdom, ktorí sa často ani nevedia s kamiónom riadne zmestiť do svojho pruhu máli 1200. Pekná doba. Som hrdý, že môžem žiť s takýmito teľatami v jednej krajine. :2f93: :300f:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

to: camry

???
Naposledy upravil/-a laco1871 v 14.02.2016 01:08, upravené celkom 1 krát.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Každý má pravdu. Zadávateľ aj trucker694. No viete ako sa hovorí, že ryba smrdí od hlavy. ps: nie od "mhlavatého". :) Pokiaľ páni politici sa neuskromnia a neprestanú rozkrádať tento Štát tak obyčajný občan tiež nezačne okrádať vlastnú rodinu a bude špekulovať ako čím menej odviesť do rozkrádanej pokladnice.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Pre vysvetlenie:
Na kamiónoch jazdia ešte vodiči vo veku nad 62rokov a viac, osobne ich poznám minimálne desať.
Pýtate sa na dôvod? Vek dôchodkový dosiahli už dávno, aj by sedeli dávno doma za pecou, ale z dôchodku čo im vyrátala sociálna na základe nízkych základných platov, priamo s tým súvisia nízke odvody. Približne dvesto eur! Áno prečo na to nemyslel skôr? Pretože na tú robotu je naučený, a bral to tak veď dnes mi je dobre ale čo bude zajtra pozajtra. Čo dovolenka, pénka, výmer na dôchodok, áno toto isté je vo fabrikách, úprimne koľkí z Vás ste začali cez agentúru na dohodu? základ minimum, zvyšok o,j,ebom do ruky z kufríka pri vrátnici.
Preto sa čudujem kolegom vodičom kamiónov, že súhlasia s takým spôsobom výplaty mzdy.
Treba papiere na kamión každé štyri obnovovať v hodnote cca 600 €. Čas práce je fakt každý deň 13 hod, môžeš robiť dva krát za týždeň 15 hodinový výkon, doba jazdy za 22 dní je 180 hodín. Nesťažujem sa, iba poukazujem na to, že aj firma s desiatymi kamiónmi dokáže podnikať podľa zákona, a plat je taký aký sa patrí na Slovensku pre viacero profesií, ale ako tu bolo napísané, ryba smrdí od hlavy
draik
Príspevky: 287
Dátum registrácie: 19.03.2011 13:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa draik »

To je akurát obyčajná výhovorka a urband legend. Aj tí politici kedysi boli "bežní" občania a "optimalizovali" v malom. Akonáhle mohli optimalizovať vo veľkom, tak tak začali robiť.
Odhliadnuc od toho či napr. 1000 e v čistom a na páske nie je lepšie ako 400 e v hrubom na páske a 800 e bokom. Nikdy nikto nevie, či zajtra neskončí na dlhodobej PN, nebodaj ID alebo niečo podobné. Dôchodok nepočítam, pretože pravidlá sa ešte x krát zmenia, ale minimálne odvody rozhodne neprispejú ani k penzii. Ak teda už niekto chce optimalizovať, lebo "politici, tak to musí byť dosť výhodné aj pre neho, nielen pre firmu. Súčasný boom nahráva niektorým profesiám, tak sa zvyšuje priestor na vyjednávanie.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

oco13 napísal:Páni nemal by som sa vám do toho miešať , ale vyzerá to ,že si na staré kolená spravím papiere na kamion.
Kúsok od NR , technik v automobilovej výrobe, tri smeny, programovanie priemyselných robotov v hlučnom , chemicky škodlivom prostredí má 750 v hrubom..
Ešte pre upresnenie - programovanie v preklade znamená že ak sa pomýlim o nulu alebo desatinnú čiarku , tak robot zraní niekoho pri forme alebo rozbije nástroj v cene vášho ťahača. lol lol . Po troch rokoch vo firme mám 60dní nevyčerpanej dovolenky a mesačne cca 60 hodín navyše.Bohužial o tu uvádzanom plate kamionistu sa mi môže len snívať. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Ps : aj ja mám žiadosť v Land Roveri , ktorý ešte len staviate .Ponúkali 850 v hrubom nástupný plat. lol lol
Oco13, aj ja by som rád pracoval vo firme, každý večer doma, ale určite nie na tri smeny, dráb nad mojím chrbtom , ako píšeš 60 dní nevyčerpanej dovolenky, za 750 v hrubom.
Plat za tú prácu by mal byť v čistom, a nadčas plus ku tomu, ale hold keď Slovákovi dajú ťahať káru, on c.cot si pýta ešte vlečku, a na ci,c,inu baterku aby mohol robiť aj v noci.
Pokiaľ sa nájde stádo baranov, čo sa necháme!!! vykorisťovať tak nech na nás aj orajú.
Máme možnosť aspoň čiastočne o pár dní túto situáciu zmeniť.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

camry napísal:Zaujímavé. Človek tu ponúkne pekne platenú prácu, je jedno či na zmluvu, alebo do ruky..podstata je, že to hodí 1200 čistého mesačne a tu ľudia ohŕňajú nosom. Zaujímavé...VŠ asistent, ktorý má rozhodovať o vzdelanosti národa má 550-600 čistého mesačne a tu sa nejakým trúdom, ktorí sa často ani nevedia s kamiónom riadne zmestiť do svojho pruhu máli 1200. Pekná doba. Som hrdý, že môžem žiť s takýmito teľatami v jednej krajine. :2f93: :300f:
Každá minca má dve strany a je bohovský rozdiel ak má ten Vš asistent 600 euro netto a +- 850 brutto legálne na páske za 160 hodín mesačne,ako mať 1200 netto a len 405 brutto legálne(odvody s min.mzdy sú riziko v prípade maródky,invalidky a aj dôchodku) za 300 hodín na týždňovkách,a neverím ani takej rozprávke že víkendy sa nerobia viem dobre ako to chodí na takýchto stavbách.

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní