Prijali by ste nerozpoznateľné EČV z ktorého je okresu?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Prijali by ste to?

Ano
33
57%
Nie
17
29%
Je to jedno
8
14%
 
Celkom hlasov: 58

gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Prijali by ste nerozpoznateľné EČV z ktorého je okresu?

Príspevok od používateľa gnagy »

Nedalo by sa zistiť, z ktorého je okresu. Tak to funguje napr. v Dánsku. Má to výhodu v tom, že nikto nevie, odkiaľ ten druhý prišiel a pri rozumovo slabších jedincoch nedochádza ku konfliktu, že ten druhý je odtiaľ a odtiaľ. Ďaľšia výhoda je, že pri predaji auta zostanú EČV na vozidle a netreba ich meniť ak predávate auto do druhého okresu. Odkiaľ ste, vie zistiť len polícia.

Prijali by ste to na Slovensku?
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

takto to je aj v holandsku tiez kralovstvo anonymita.na sk to neni dobre uz teraz je bordel.zvysi sa kriminalita.za mna nie.ci ostava spz na aute neviem no v anglicku ano po cely zivot auta.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Je to uplne jedno. Vo Švédsku lietajúci de.bilný poliak na aute s čislami Švédskeho kráľovstva je rozpoznateľný aj v Lulei :4012: .
I.d.iot za volantom može mať EVC vatikánu, aj tak zostane idiotom. Poliak po dialnici idúci zo Žiliny do Wien na aute so značkami Wien je pako, a s tým neurobíš absolútne nic. Akurát slovak fízel bude buzerovať za nič na slovenskej dialnici Slováka, ale Poliaka bez diaľnicnej známky si nevšíma. :4012:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

okamžite áno.Že máme magorov na rozdávanie by nemal byť dôvod k nezavádzaniu rozumných vecí.To čo robia policajti je viac než nutné,nemám to za buzeráciu.Ešte len bez nich by tu bol full divoký západ.Dokonca by som uplietol dlhší bič a vodičom zmenšil dvor pretože rozum zastavuje ako to na našich cestách vyzerá,svojvôla,arogancia blbosť a drzosť kam len sa pohneš.Nič neplatí
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

aký by na to mal byť akože dôvod?
zasa budú v lufte milióny eur a nič z toho.
ak chcú ponechávať ečv na aute aj po zmene okresu to sa dá aj teraz.
určite pri objasňovaní tr. činnosti alebo pátraní sa lepšie hľadá BA-213BA ako 258568G.
aj 80 r. babka si všimne skôr či je to auto BA lebo TN.neviem prečo ale mám pocit že zasa má niekto nutkanie urobiť vo funkčnom systéme bordel len preto že to má niekto vonku :angr:
za mňa jednoznačne NIE.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked uz SPZ nejakom menit, tak aby vyzerala ako vizitka konkretneho pacienta, meno a adresa, a samozrejme by bola majetkom majitela a prenosna z kara na kar, to ze ma niekto SPZ z okresom XY nic nevypoveda, najma u SPZ BA/BL, tam je totiz kvalitne navareny gulas komplet od halusiek po segedin...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ako vraví Bajo , treba zmeniť princíp ečv. Nie autá treba označiť,ale tých mantákov za volantom. A nielen značky, ale hlavne poistky podla počtu škodových udalostí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to zlý vtip,všetko sa rieši podľa gaunerov,tak toto je iný chliev
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Za mna NIE, lahsie sa pamataju znacky s okresmi a cislsmi. Naj zmenu by som privital prenosnu TEC (spz).
leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Sme jedna z najmensich krajin sveta, obyvatelov mame tolko, co vacsie sidlisko ktorejkolvek svetovej metropoly a my sa tu ideme rozdelovat, znackovat a spz-kovat. Kludne by stacila jedna spz v tvare, ze Slovensko: SK-12345AA a hotovo. Naco je komu vediet to, ze kde byvam... A to najdolezitejsie, znacka by pri predaji/kupe ostala na aute, alebo naopak, majetkom konkretnej osoby ktora by pri predaji auta vycapila povodnu znacku na druhe auto. Nadalej by bola moznost vlastnej spz v tvare SK-DE8ILK0 a pod., ktoru by si bolo mozne preniest na dalsie auto, jednoduche...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Smejeme sa američanom,ale ten si nekomplikuje život hádkami či ul.V.I.Lenina už ani minutu nemôže existovať.V kolosálnom meste je ľahšie sa orientovať podla čísiel.Ich dolár platí od samého vzniku podnes,prečo by nie.My máme koľkú ŠPZ-ku ? Kde všade sme už dávali nálepky STK ? Koľko úplných hovadín od dokladov po štátne sviatky vieme my,pupok sveta vymyslieť.Asi preto lebo sa tak krásne na tom rozháda 5 mil ľudí, čoby predmestie jedneho ich mesta.Tu sa dejú také do neba volajúce hovadiny že je lepšie,ak ani nevedia vo svete že existujeme.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

úplne zytočná debata kedže všetci vieme o čo tu ide. Logické jednoduché veci sú jasné a všade fungujúce má to jedno ALE - prestali by bohatnúť bez práce kamaráti kamarátov. Veď už len cena jednej tabuľky - 16E? výrobná cena bude tak 2-3E čiže slušná marža, k tomu monopol a nezmyselné zahadzovanie tabuliek pri zmene okresu. Je nás 5 mil. 500 000 cigánov a hráme sa tu na arabské emiráty. Jediná cesta je buď voľby alebo dlažobné kocky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ani jedno ani druhé,aj nasratosť je iba hraná.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Úplne na záver, mám na freelanderi spz NZ ked v Nitre urobim myšičku nitrančan trúbi jak blázen. Ale keď urobím takú istú myšičku v Nitre na emlku kde mám značky NR tak je nitrančan kľudný ako pena na pive. O čom to svedčí?! O magorovi v inom aute, pretože ja magor som sekol myšku, ale nitran môže, mađar nemmóže. :40bd:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo ovela lepšie je zaparkovať natesno a potom poriadne rozdrapiť dvere. Ešte len potom nastupujú emocie. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: milaaano a 54 neregistrovaných