Prihlasenie+odhlasenie

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Danci21
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.04.2019 23:44
Zdieľať na Facebook

Prihlasenie+odhlasenie

Príspevok od používateľa Danci21 »

Zdravim,, mam otazku a to: kupil som auto, ale niesom s nim spokojny, takze ho chcem predat,,je uz odhlasene od povodneho majitela a napadlo ma, ze kym ho pojdem prepisat na seba, tak najdem noveho kupcu a hned by som to dal na neho,, a teraz: musim to najprv prihlasit a potom zase hned odhlasit? Alebo sa to da hned nejako na noveho majitela? Dakujem za info
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Auto musí byť odhlásené na niekoho a ten niekto kto je zapísaný v starom TP ho musí aj na seba prihlásiť a zaplatiť prepis
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

a ak preseries 30 dni,tak este aj na K.O musi ist.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

a v tej špekulácii nezabudnúť že každý deň musí byť - malo by byť - auto poistené.
Danci21
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.04.2019 23:44
Zdieľať na Facebook

Prihlasenie+odhlasenie

Príspevok od používateľa Danci21 »

Auto je poistene, jazdim na nom a neviem preco by to mala byt spekulacia,, len sa pytam ako by som to mohol urobit, kedze s tym nemam skusenosti a nechcem behat po policii stale, ale ked to inak nejde tak budem musieť prihlasit a znova odhlasit,, vdaka
dotynka
Príspevky: 1222
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:33
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dotynka »

A môžeš to spraviť pri jednom úkone... :3035:
daniello44
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 11.10.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniello44 »

ak to stihnes v zakonnej lehote tak by s tym nemal byt problem, len nechapem naco si si kupoval auto, ak je v ok stave a ides ho hned predavat
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Dnes som absolvoval nieco podobne... auto som vyplatil v januari, leasingovku pani doplatila teraz, prisli jej papiere a na dopravnom inspektorate jedným úkonom urobila prihlasenie na seba a hned odhlasila na mna, neplatila ziaden poplatok... :28b7:
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných