Prihlásenie LPG - osobná skúsenosť

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kirke25
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Prihlásenie LPG - osobná skúsenosť

Príspevok od používateľa kirke25 »

Ak to niekomu pomôže pridávam osobnú skúsenosť vrátane poplatkov s montážou splynovacieho zariadenia do Fabie II - splynovač Solaris - 1150 EUR....

1. Montáž - bola to hromadná prestavba
2. Po montáži absolvovanie EK a STK (tam odo mňa pýtali montážny protokol, doklad o pracovisku, že môže vykonávať montáže) - 70 EUR spolo všetko
3. Po absolovaní STK a EK som išiel na úrad dopravy, kde som vypísal žiadosť na mieste+musel som predložiť montážny protokol- originál, nechajú si ho, doklad o schválení typu MV, doklad o schválenom pracovisku, poverenom montážnikovi, kópiu tech. preukazu I. a II.časť + kolok 6 EUR :41c2:
4. Asi za 3 dni som si to bol na úrade vyzdvihnúť - dostal som nový TP II.časť, kde už bol zapísaný LPG, akurát chýbal držiteľ - to robia na polícii
5. Na polícii som predložil malú žiadosť o vykonanie zmeny + prefotenú poistku, prefotený TP II. časť, OEV I.časť, EK, STK + kolok 6 EUR. :41c2: Vrátili mi osvedčenie II. časť už so zapísaným držiteľom.
6. Hotovo:))) :zga28: Už len čakám na SMS - OEV I.časť

Koky na toto mať nervy:)). :4012: Ak by ste niečo chceli vedieť - opýtajte sa....
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

hm..dost drahy splynovac..mam rovnaky, cena 850 eur...ostatne rovnaky postup..akurat som to mal na pockanie..

bolo malo roboty.. :d :D
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktorDDD »

bolo by dobré túto tému označiť ako dôležitá aby ju každý videl lebo je celkom pekne popísaný postup a nebudú sa každý deň opakovať témy typu ako so zápisom LPG???

inak tiež si myslím že je to trochu drahšie, kde ti to montovali? za toľko sa už dá spraviť kvalitný sekvenčný plyn aj na 6valce
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

suhlasim s tym, aby sa to oznacilo..takze som to oznacil..rovnako suhlasim s cenou..tiez si myslim, ze za tu cenu sa da 6 valec..ale to je jedno, vrati sa to trochu neskor.. :4012:
lakyblue
Príspevky: 57
Dátum registrácie: 07.07.2008 13:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lakyblue »

za 850 komplet aj zo zápisom???? ked to robia?
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

To by zaujimalo aj mna, kde sa to robi za tych 850,- vratane vsetkeho:-)
kamy99
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamy99 »

...co mam ja znalost, tak za take ceny robia bud cierne dielne (vid. Trnava, ze scorpi4), resp. dielne po ktorych to ine dielne opravuju - castokrat katastrofalne a velmi nebezpecne montaze !!! ...a toto nie su vymysly, ale realne skusenosti !!! Takze je najlepsie si dat spravit montaz v dielni s dobrou reputaciou - je to viac ako o par eur lacnejsie - v konecnom dosledku ovela drahsie !!! verte mi...
kirke25
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa kirke25 »

Robili mi to v Pezinku na cajle... Som bol max. spokojný... Ráno pristavíš na 07:30, a o tretej už fičíš domov na plyne...

Zvažoval som Hlohovec, alebo PK, a keďže mám bližšie PK som sa rozhodol tam. Podľa mňa tá cena je notmálna, v Hlohovci to robia tiež tak nejako...
thomi
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 21.05.2008 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thomi »

Chalani vie niekto sucasnu realnu cenu za montaz na 6 prip. 8 valca? Dik.
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Montaz sekvencneho vstrekovania BRC, 8 valec 410 PS, pre velky vykon namontovane dva reduktory, nadrz 92 lit., vacsie vstrekovace, elektr. flashlube, riadiaca jednotka komunikujuca cez OBD2, cena 2500€
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

kamy99 napísal:...co mam ja znalost, tak za take ceny robia bud cierne dielne (vid. Trnava, ze scorpi4)
este raz a posledny krat to napisem..

kde beries odvahu na tvrdenia, ktore tu pustas do eteru?

jasne som Ti napisal, ze mam vsetko legalne zapisane v TP..absolutne bez problemov..a pokial viem, robia aj ohliadky a kontroly po roku, ako uklada zakon..certifikat maju tiez..

takze ak este raz napises tvrdenie, ktore nemas overene, a budes mna menovat ako niekoho, kto propaguje cernotu, tak si to budeme musiet vyjasnit inak..a rad sa s Tebou stretnem priamo v tom montaznom stredisku..

co sa tyka toho, ze kde to montuju, kludne posuniem cez SS kontakt, a mozete si ktokolvek dohodnut, co potrebujete, a kludne sa spytat, ci je to vobec legalne mozne zapisat..

ako nechapem, co si to vobec dovolujes kamy99..

a skus to este raz.. :342a:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

lakyblue napísal:za 850 komplet aj zo zápisom???? ked to robia?
si snad robis kozy...

daju Ti vsetky doklady na zapis...a zapises si sam..postup tu mas jasne napisany, ale ak to nechces riesit sam, verim tomu, ze Ti to vedia aj prihlasit..cenu za prihlasenie vsak netusim..mne to problem nerobilo, obehnut si to..ved som dostal vsetko, co bolo k tomu potrebne..
kamy99
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamy99 »

...neviem, ci mas problemy s citanim, alebo s cim, ale staci zajst na www.igas.sk a konecne aj ty zistis, co uz vsetci pochopili, ze ziadna legalna dielna v Trnave neexistuje !!!!!!!!!!...takze klidek, scorpi4...a snaz sa nevyhrazat...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

kamy99 napísal:...neviem, ci mas problemy s citanim, alebo s cim, ale staci zajst na www.igas.sk a konecne aj ty zistis, co uz vsetci pochopili, ze ziadna legalna dielna v Trnave neexistuje !!!!!!!!!!...takze klidek, scorpi4...a snaz sa nevyhrazat...
upozornujem Ta na to posledny krat..mna akakolvek stranka kohokolvek nezaujima..mam LEGALNE NAMONTOVANE LPG v Trnave v dielni s oficialnym povolenim..nemam dovod spochybnovat ich certifikaciu.. a tym to hasne..

tak laskavo nepouzivaj moj nick na nejake svoje tvrdenia...alebo rozpravaj co chces, ale bez pouzitia mojho mena..to je cele..a nevyhrazam sa, UPOZORNUJEM TA!!!

ked sa zacnem vyhrazat, to vyzera inak, navyse to nerobim..
popravde mi je jednoduchsie zmazat Tvoje prispevky, ale ani to nerobim..nezneuzivam pravomoci, ktore mam..ale rovnako nezneuzivaj moje meno na svoje tvrdenia..Ty tvrdis, ze je nelegalna dielna v trnave, ja tvrdim, ze je legalna..a mam zapisane LPG v TP..

chces k tomu este nieco dodat?

netusim, kto aktualizuje stranku s dodavatelmi montaze LPG, ani kolko zdruzeni ich eviduje...je mi to fuck..

ja mam co som potreboval..za dobre peniaze, a legalne..

vsjo

a nikdy som nerobil ziadnu reklamu, nikdy som nedal meno firmy na sklo..ak niekto chce, spyta sa v SS, ja mu rad dam cislo, a dohodne si vsetko co potrebuje..

tak neskusaj v dalsom prispevku poukazovat na to, ako robim niekomu reklamu..

pekny den..

P.S. a citat viem velmi dobre..staci, ked si otvorim TP, kde mam zapisane LPG montovane v Trnave v "ciernej" dielni...
kamy99
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 07.09.2009 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamy99 »

...CHCEL SOM TI NIECO NAPISAT, ALE...
TAK LEN PEKNY DEN.
Napísať odpoveď

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných