Prihlasenie dovozeneho vozidla

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rimoshee
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 25.10.2008 14:52
Zdieľať na Facebook

Prihlasenie dovozeneho vozidla

Príspevok od používateľa Rimoshee »

Dobry den

Chcel by som sa opytat ak kupi a dovezie ina osoba auto a spravy ko stk a ek a tiez da ziadost na obvodny urad a vydaju rozhodnutie mozem ho potom ja prihlasit na moje meno na inspektorate (vlastnik aj drzitel)ak mam kupnopredajnu zmluvu od dotycneho ?

Dakujem za odpovede
Dzibi
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 05.10.2017 11:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dzibi »

Radšej sa modli aby nebolo stočné... DOVOZ NIKDY! :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

uz mu to daj nech to na teba prihlasi.alebo na prihlasenie a spz pojdete obaja.
kuriciak18
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.08.2018 14:02
Zdieľať na Facebook

Re: Prihlasenie dovozeneho vozidla

Príspevok od používateľa kuriciak18 »

Rimoshee napísal:Dobry den

Chcel by som sa opytat ak kupi a dovezie ina osoba auto a spravy ko stk a ek a tiez da ziadost na obvodny urad a vydaju rozhodnutie mozem ho potom ja prihlasit na moje meno na inspektorate (vlastnik aj drzitel)ak mam kupnopredajnu zmluvu od dotycneho ?

Dakujem za odpovede
Dohodni sa s nim, nech ti to rovno prihlasi na tvoje meno, na to potrebuje on splnomocnenie od teba, overene na urade.
ntg
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 31.12.2010 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ntg »

Mozes, prevedie sa tonzmluvou overenou notarom al ob. Uradom. Radsej overeny dovoz s 300000 vyrobeny pre zapad, ako vyzity slovak jazdeny po oracine km hahaa vyrobeny pre untermensch ostblock,,,,,,, :300f:
lacinoo
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.03.2017 10:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lacinoo »

radsej dovezene od dobreho mechanika a cloveka, ktory sa do toho vyzna, ako kupit tu od slovaka, ktory si auto nevazi
adriano22
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.08.2018 08:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adriano22 »

pravdu mas, od slovaka uz asi auto nekupim, ked na slovensku tak jedine nove, slovaci sa radi vrtaju v autach aj ked sa do toho nerozumeju a potom ked si kupis auto a nieco sa ti pokazi, donesies to do servisu a mechanik ti povie, ze to preto lebo to a to tam bolo spravene uplne inak ako malo a vrazis do toho zasa niekolko par eur
adriano22
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 17.08.2018 08:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adriano22 »

pravdu mas, od slovaka uz asi auto nekupim, ked na slovensku tak jedine nove, slovaci sa radi vrtaju v autach aj ked sa do toho nerozumeju a potom ked si kupis auto a nieco sa ti pokazi, donesies to do servisu a mechanik ti povie, ze to preto lebo to a to tam bolo spravene uplne inak ako malo a vrazis do toho zasa niekolko par eur
malino87
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.08.2018 08:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa malino87 »

adriano22 a to mi chces akoze povedat, ze to len slovaci takto robia hej?? Si este asi auto z inek krajiny nemal. Toto sa deje vsade ci polsko, to je kapitola sama o sebe ale aj nemci uz zacali vymyslat
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní