Prevozne znacky typu C

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lukaschobot
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.12.2012 15:53
Zdieľať na Facebook

Prevozne znacky typu C

Príspevok od používateľa lukaschobot »

Zdravim,

potreboval by som znacky typu C. Kde sa to vybavuje? U policajtov, alebo na cestnej doprave?

Vozim auta zo zahranicia. Potrebujem to na prevoz auta na KO, STK, zakaznikom...atd..

Co k tomu treba?
Co to stoji?
Co stoji k tomu PZP?

Ma niekto skusenost?

Vdaka
Lukas
bokszos
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 16.04.2012 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bokszos »

dalsi sopliak decko
lubos1236
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.01.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos1236 »

Myslim ze bezny smrtelnik kseftar s autami ich ani nedostane...
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Renova »

...nič zvláštne k tomu nepotrebuješ
-akurát musíš predložiť doklad že si majitel autobazáru,ktorý má okrem iného vo svojej podnikatelskej činnosti dovoz-nákup-predaj vozidiel zo zahraničia
misokgb4
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 06.07.2010 23:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokgb4 »

Vsetci ste mimo. Prevozky C moze mat hockto ak je szčo alebo s.r.o. bez ohladu na predmet cinnosti - ak to potrebujes k podnikaniu, nech sa paci.

Ak si konatel/szco tak s vypisom na dopravny, mala ziadost na vydanie C, 66e kolok, potom sa caka ako kde asi tyzden, uzavret pzp 200eur na najvyssiu kubaturu/vykon.

C znacky mozes pouzivat len na prevoz auta do servisu, ko, stk, ek. Nie na skusobne jazdy alebo na prevoz zakaznikovi domov. Cize je otazne aj pouzivanie c znaciek cez vikend, ci po pracovnej dobe - mozno narazis na karieristu a mas problem...
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Nie, nie su mimo.
Zalezi na aky ucel to chce.
Na domaci traktor, alebo ak poziadal o schvalenie jednotliveho vozidla do evidencie, alebo ak sa jedna o osobu ktorej predmetom cinnosti je predaj vozidiel... Vtedy sa moze dostat k Ceckovym znackam.
misokgb4
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 06.07.2010 23:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokgb4 »

No ovividne si mimo aj ty. Kazdopadne plati to, co som napisal. Neviem ci nevies citat alebo o co ti ide, ale napisal vsetko potrebne.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ocividne si mimo ty, kedze on ocividne chce tie tabulky pridelovat k roznym autam...
Co sa samozrejme da, pri splneni podmienok...
autocentrumkk
Príspevky: 230
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:01
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autocentrumkk »

Ak máš bazár tak ti ich horko ťažko dajú....Asi....Inak ak si bežný smrtelník a nelížeš policajtom zadky alebo nemáš známosť tak ich nedostaneš.Aspoň nie okres NZ.My viac rokov prenajímame karavany a každý rok firma nakúpi cca 10 nových áut.Po podaní žiadosti sme čakali 30dní ale až po následnom telefonáte na vyššie miesta nám ich vydali......
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Renova »

....no a takteda načo vy tie značky používate ?
misokgb4
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 06.07.2010 23:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misokgb4 »

Akoze masticka fakt neviem ci si slepy alebo nie. Pisal, ze potrebuje vlacit srare vraky na ko a stk po vlastnych aby sa nemusel natahovat na odtahovke, tak ako to robia vsetci autickari.

To nie je ziadne pridelovanie, proste chyti znacky, vycapi ich na auto a hotovo. Znacky MUSIA dat kazdemu, tam nie je ziaden proces udelovania a schvalovania. Jo a mala by sa vypisovat kniha jazd, ale to nevedia ani samotni fizli pri kontrole ako to ma spravne vyzerat.
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Renova »

....ja neviem či chceš za každu cenu provokovať ???...alebo si doteraz hybernoval.Od 1.1 2019 je potrebné pre vydanie týchto značiek doklad,ktorý uvádzam v mojom príspevku.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

renova nieco take som zapocul aj ja ze od 1.1. su nejake zmeny ale neviem nikde o tom nic najst.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

na slovensku je firma ktora prevozne znacky pozicia na lubovolny pocet dni cena na 5 dni aj s poistkou je 60 eur sidli v trnave a druha v kosiciach tam je 5 dni za 45eur znacky poslu kamkolvek za cenu 10 eur takze pokial zadavatel vlaci auta z vonku kludne sa to da riesit aj touto cestou
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

No kde si ty kagebak??? Hod sem aktualne znenie tych dvoch § ktore su o Zvlastnych evidencnych cislach, ked tvrdis, ze "MUSIA dat kazdemu, tam nie je ziaden proces udelovania a schvalovania" ??? Urcite je na to zvedave kvantum ludi, ked to podla teba "nie je ziadne pridelovanie, proste chyti znacky, vycapi ich na auto a hotovo".
Asi "Vsetci ste mimo" okrem teba, obzvlast ti, co sa "zivia" dovozom a pytaju sa rady, ako sa k tym znackam dostat co najlacnejsie...

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných