Prevoz motorky z Viedne do Bratislavy

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

velelenka
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.11.2014 12:59
Zdieľať na Facebook

Prevoz motorky z Viedne do Bratislavy

Príspevok od používateľa velelenka »

Hladam niekoho, kto ma teraz v zime vhodne oblecenie na prevoz motorky z Viedne do Bratislavy, alebo vozik na ktorom sa da motorka previezt. Motorka je plne pojazdna Mash cafe racer 125 (rok vyroby 2016). Na cene sa vieme dohodnut.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No veď pokiaľ si schopná si ju sama doviezť, tak z Wien to nie je ďaleko, v priebehu niekoľkých dní sa má trocha otepliť, tak si ju môžeš sama dojazdiť.
Čo sa týka oblečenia, predsa nemusíš mať špecialne na motorku, stačí aby si toho mala na sebe dosť aby to neprefúkalo, kedysi neboli žiadne špecialne oblečenia a veselo sa jazdilo.
No a doviezť sa dá aj vo väčšom MPV alebo v dodávke, nemusí byť príves, nie je to až taká veľká motorka.
mangy
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 28.05.2006 13:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mangy »

najlepší spôsob-dodávka ja som viezol velkého čopera dáš to na stojan a stačí jedna gurtňa bude držat ako prikovaný
N.M.
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 18.01.2010 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa N.M. »

Cez Viedeň ide denne asi tak milión slovenských dodávok....za 30-40eur na ruku ti ju rád niekto dovezie....a nemusíš riešiť vozík, oblečenie atď...
marikapu
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 29.11.2011 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikapu »

Ahoj ak chceš preveziem jazdím stále na moto alebo rovno do dodávky naložím keď pôjdem s rodinou do BA, rakúsku diaľničnú mám do konca roka...
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní