Prevoz auta z IT na Slovensko

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kortvel@gmail.com
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.11.2020 15:45
Zdieľať na Facebook

Prevoz auta z IT na Slovensko

Príspevok od používateľa kortvel@gmail.com »

Potrebovala by som previesť Volkswagen Polo z Talianska z Florencie na Slovensko. Miesto vyzdvihnutia viem prispôsobiť.
Je tu niekto kto chodí pravidelne?
Ďakujem.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mám dojem, že teraz to korona dosť obmedzila. Len obvolávať odťahovky, ale pozor aby cena dopravy neprevýšila cenu auta.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja by som mal tiez jeden kus na prevoz - teda vlastne taky kusok, 5.4 metrovy... co sa stalo, mas zaujem kupit Polo v Taliansku alebo sa ti tvoje pokazilo a zostalo tam alebo muz usiel a nechce vratit auto ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
kortvel@gmail.com
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 07.11.2020 15:45
Zdieľať na Facebook

Prevoz auta z IT na Slovensko

Príspevok od používateľa kortvel@gmail.com »

Ok tak mi daj mail a ak by sa dalo nejak dohodnúť s prevozcom dám vedieť. Môj je kortvel@gmail.com
Auto tu blokované bez technickej kontroly. A taliani sú blbé idioti a technickú kontrolu mi tu neurobia na slovenské značky.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som nasiel masinu v Turine ktoru by som kupil, to je ale 400 km od Florencie... Ak sa tu volakto ozve ze chodi do hentej krajiny, spolocne uvidime co sa da robit.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní