Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ducklin
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 16.12.2008 19:23
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa ducklin »

Takuto plodnu diskusiu som pri zakladani temy necakal, skoda len ze sa to ubralo zlym smerom.
Clen patko999 mi v sukromnej sprave vysvetlil ako velmi mi pomohol tym ze mi povedal aby som si prelustroval cely internet a tam to najdem ze on mi to posielat nebude, tak ak by bol niekto trochu viac ochotny a poslal mi to budem povdacny, podotykam ze pan mhlavaty s tym problem nema aby mi to niekto preposlal, len on to bohuzial vymazal.
patko999
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06.07.2023 05:47
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa patko999 »

Pán Hlavatý to x-krát zmazal keď som to sem dal, ale nemá problém s tým ak to niekto má uložené, aby to niekomu inému poslal. Fakt som tu jediný kto sa tu od rána neprestáva čudovať nad absurditou takéhoto niečoho?!

Ja ti nekážem lustrovať celý internet! Pomohol som ti už len tým, že som ti napísal, že niečo také na webe existuje, na lustrovanie internetu existujú nástroje, ktoré to urobia za teba! Za ten čas čo tu vyplakávaš si to mohol mať už dávno aj zjedené!
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa oco13 »

Pre zadávatela - Google dokáže nájsť aj inzeráty čo boli zmazané z Bazoša, má ich v nejakej pamäti. Neviem ako sa to hladá, ale skús sa popýtať ITčkarov na túto funkciu. Bazoš pracuje na podobnej platforme ako toto alebo aj iné fora.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
patko999
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 06.07.2023 05:47
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa patko999 »

Netreba hľadať zmazané, stačí hľadať existujúce!
ducklin
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 16.12.2008 19:23
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa ducklin »

Chlapi, dofrasa googlujem uz tyzden predtym ako som pisal mhlavatemu a zakladal tuto temu, googlujem tuna na fore, presiel som uloz.to, dpforum a stale sa mi to nedari, tak miesto toho aby som googloval dalsi mesiac hladam jednoduchsiu cestu.
Bohuzial hladam nieco co som nikdy nevidel neviem ako sa to vola ani ako vyzera obsah.
Niesom ani it technik aby to bolo pre mna take jednoduche.
Ako bezny slovensky zivnostnik potrebujem denne 10-12 hodin na pracu k tomu rodina deti prace kolo domu atd cize cas na lustrovanie internetu minimalny.
Preto sa tu prosikam a robim zo seba debilka.

Ale asi som bol iba naivny mysliac si ze sa tu najde niekto kto mi pomôže, ved o tom boli niekedy taketo fóra dnes pomozem ja tebe nabuduce zas niekto iny mne...ked to tu takto funguje bezne tak zacinam rozumiet preco mhlavaty v hneve zmazal tento dokument, co je na skodu beznym uzivatelom ktorym by to znacne ulahcilo zivot a usetrilo nemale fin prostriedky.

Len jednej veci nechapem - preco ked clovek ziada pomoc niekto si da namahu ozvat sa oznamit ano mam co potrebujes, viem aj kde by si to vedel zohnat ale vies co zhanaj si to sam...
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa gnagy »

Nechápeš tomu, tak ti to vysvetlím priamo - lebo ten človek je kokot. Áno, myslím cicmanca, ktorý sa raz vyjadril, že si nikdy nevytvorí druhý nick...
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

No jasné, dedulov nohsled, ty aby si sa nezapojil! A samozrejme, ako vždy, s chujovinou! Kde a kedy som hentaké niečo napísal?! Jediné, čo som napísal, že nepotrebujem SÚČASNE viac nickov, že nie som schizofrenik, aby som písal súčasne z viacerých. Keď mi ale jeden zrušia ako napr. teraz (z akého dôvodu vlastne?) tak asi potrebujem iný, nie?! :::

A teda ešte raz aj pre tých úúúúplne najpomalších: dedo zmazal svoj príspevok, dedo NIEKOĽKOKRÁT zmazal keď som to sem nahodil ja a teraz chcete odo mňa, aby som zachraňoval čo on pohnojil a niekoľkokrát ZMAZAL?! :::

A môžem ten odkaz nahodiť sem, aby to videli aj ostatní prípadní záujemcovia alebo mu to môžem poslať len v SS a zverejňovanie si stále nepraje a zasa by ho zmazal? :::
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa gnagy »

Z teba by mali na psychiatrii radosť.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
fzubaty
Príspevky: 1628
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Preventivna udrzba tdi pd od mhlavaty

Príspevok od používateľa fzubaty »

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: alexdark, Google [Bot], uwa0915126962 a 104 neregistrovaných