prevádzkovanie auta na cz značkách na svk

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

prevádzkovanie auta na cz značkách na svk

Príspevok od používateľa oco13 »

Hladanie mi nič nenašlo tak sa opýtam.
Auto na cz značkách registrované na rodinného príslušníka v cz s cz pzp a platnou stk a ek. Ako dlho môžem jazdiť na slovensku a ako je to kontrolované.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Mam dojem ze niako.Bratranec ma tak pozicane od brata co byva v Cechach.Ale za akym ucelom to tak ma,netusim.Ani ma to nezaujima.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Banan republik, nič nie je zakázané, ani angličaky sa neriešia, nieto české autá. Na evc znackách CZ jazdia kamióny, autobusy, na slovensku nikoho nič netrápi. Ani rumuni,bulhari,turci,poliaci bez myta ožratí a jedeme dál. Slovák v uvedenených krajinách je lovná zver. :4012:
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

nijak to to nebude obmedzovat , mozno vo vynimocnych pripadoch musis mat splnomocnenie , stk a ek v treba robit v cechach to je jasne , u nas to nieje nijak kontrolovane
daniello44
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 11.10.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniello44 »

kľudne môžeš len musíš mať u nich všetko zrobené, čo sa týka stk, emisnej aj poistky
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

v pohode sa to da vyuzivat ako pisu aj chalani, nikoho nezaujma kde to je prihlasene podla mna ak mas na poriadku veci, a keby sa niekto obuva proste mas pozicane a co?
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco pred par rokmi si tu pisal ze si dostal zdravotnicku octaviu z Ceska...vtedy si tu tiez riesil stk,znacky,poistku majaciky,ci ich mozes ponechat na tragaci (vyhoda parkovania,papučí a tak..

"Deja vu"? ..len v inom garde
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mal som dostať a samozrejme som dostal trt.
Teraz sa občas vyskytnú na inom fore ponuky na výmenu. Bolo by fajn ak by sa podarilo vyhandlovať vehikel za hromadu súčiastok.
A už som sa polepšil takže nie je v tom žiadny vydrb zo systémom. Len ide o to že auto z 5tKč sa už tak nejako prepisovať neoplatí a zrejme ani nedá. :40bd:
Ale niekto to tu číta , lebo v susednej dedine je nemecká sanita a zvnútra - karavan.Mal som si to nechať patentovať.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Aha, polepšil som sa len velmi mierne. Stále nemám rád kapitalizmus a tak ak niekde zbadám kotviť Auroru tak prvý začnem strielať na Zimný palác. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tutaj v mieste mojho bydliska ma chlap z prveho poschodia na srbskych znackach korab asi sedem rokov alebo osem...

co riesis :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Viem že rakušania to sledovali , tak či reku zase naši neodkukali nejakú blbosť.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Pri sk/cz hraniciach mas kopec slovakov co maju roky auta na cz znackach, lebo maju firmy v cr.
mlokec
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 23.11.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlokec »

Češi to neriešia tak ako napríklad spomenutí Rakúšania. Aj v blízkosti poľských hraníc to tak je, že ľudia majú autá na poľských značkách
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

spravne by si mal mat SPLNOMOCNENIE na pouzivanie auta ktoreho nie si majitelom a to plati aj v pripade ak je auto SLOVENSKE na SLOVENSKU so SLOVENSKYM majitelom. Ak povies ze si si pozical len teraz na chvilu tak by to nemal byt problem ale mozu ta zastavit o par dni a to uz sa vysvetluje tazsie ...
Žijeme v dobe plnej egoistov, sociopatov, ľudí s vymytým mozgom a žiaľ aj srdcom.
Ľudia pod tlakom medii, technologii, rýchleho spôsobu žitia stratili skutočné hodnoty.
Ešte že máme riešenie - môžeme si zabezpečiť psa...
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

daj paragraf zo zákona, ktorým podporíš ten nezmysel o splnomocnení.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných