Prestavba DSG na manuál Octavia II 2007

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
jozefoscatka
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.10.2014 10:20
Zdieľať na Facebook

Prestavba DSG na manuál Octavia II 2007

Príspevok od používateľa jozefoscatka »

Zdravim Vás. Vie mi niekto poradiť v Octavia II 1.9 TDI 77kw mám DSG prevodovku a potreboval by som tam dať manuálnu prevodovku. Všetky veci mám doma prevodovku, poloosy spojku, kulisu, budíky RJ motora z manualnej octavie. Myslíte, že keď odpojim DSG a dám tam manuálnu prevodovku pôjde to auto čo môže byť nejaký problém?

Aby sme sa rozumeli kúpil som auto s DSG lenže auto je v exekúcii a nemôžem ho prepisat. Mám možnosť kúpiť skelet s platnými Slovenskymi dokladmi a auto preskladať lenže v papieroch je manuálna prevodovka.

Prosím neodpovedajte mi takého typu, že predaj to na diely a kúp druhé. Potrebujem vedieť to čo sa pýtam. Ďakujem za odpoveď.
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

No myslim ze auto v exekucii uz majtela svojho ma a ty to nie si to je po prve....a po druhe preskladatto mozes na druhy skelet ked mas manualnu prevodovku budiky a rj ale potrebujes aj spravnu kablovacku
daniello44
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 11.10.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniello44 »

skelet bude rovnaký nie? len už všetko ostatné bude asi inak stavané pri mauáli. musela to byť ale dobrá cena, keď si sa na to dal
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Podľa mňa to len prehod... policajt ti pri prepise nebude pozerať mt alebo at. Jeho zaujíma len vínko.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Prestavba DSG na manuál Octavia II 2007

Príspevok od používateľa seven549 »

jozefoscatka napísal: Myslíte, že keď odpojim DSG a dám tam manuálnu prevodovku pôjde to auto čo môže byť nejaký problém?
ano bude.1 blokada prevodovky musi sa premostit u automatu je to napojene na prevodovku kabelaz.2 auto s manualom ma zotrvacnik iny.automaty tocia hydromenic manualne prevodovky maju zotrvacnik a ta octavia dvojhmotu.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Dúfam že mu prídeš pomôcť lebo on sa nepýta na policajtov a VIN ale či to technicky pôjde.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

su dsg s hydromenicom alebo s 2 spojkami.ja to nerozlisujem.ja rozlisujem len 2 a 3 pedale.ak tam chce mat 3 pedal zotrvacnik sa bude menit.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

beriem spat neplati to ja som si nevsimol s komu odpovedam.ale myslim na teba
audy
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.03.2010 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audy »

Exekucia+podvod=minimálne skonfiškovanie auta.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných