Prestavba anglického auta na európske

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

alphanumeric
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.04.2009 13:19
Zdieľať na Facebook

Prestavba anglického auta na európske

Príspevok od používateľa alphanumeric »

Zdravím ľudia,

potreboval by som kontakt na firmy - ľudí ktorí sa týmto zaoberajú......prosím pomôžte.
asimakopulos
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 07.02.2009 23:51
Zdieľať na Facebook

Re: PRESTAVBA ANGLICKEHO VOZIDLA NA EUROPSKE

Príspevok od používateľa asimakopulos »

alphanumeric napísal:ZDRAVIM LUDIA POTREBOVAL BY SOM KONTAKT NA FIRMY-LUDI KTORI SA TYMTO ZAOBERAJU......PROSIM POMOZTE
prerobiť sa to síce dá, ale je to drahé cca od 2000-5000€ podla typu auta, ale takéto auto neprejde KO a tým pádom nikdy ho neprihlásiš. nieje možné prihlásiť auto v SR ktoré bolo vyrobené s pravostranným riadením. neexistuje firma, ktorá by mala certifikát robiť prerábky takéhoto rozsahu aby to auto splnalo po prerábke všetky homologizačné normy ktoré dovoluju auto v SR prihlásiť.
capkoo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.09.2008 12:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa capkoo »

to uz anglicko nepatri k europe?? kua ako sa ten svet meni :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
mimec
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 24.11.2007 19:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mimec »

v polsku sa to da zrealizovat,aj prihlasit je to lacnejsie
gamavox009
Príspevky: 347
Dátum registrácie: 25.08.2007 21:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gamavox009 »

na Slovensku sa to už nedá!!!!
tiom21
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.01.2008 08:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tiom21 »

Prerabanie sa da zrealizovat najlacnejsie v polsku alebo aj v anglicku .Cena sa pohybuje od 1500 gbp zalezi od typu vozidla . Jednoduche je napr. Land rover Freelander cena vozidla okolo 1000 gbp (zalezi od verzie )+ 1500 gbp (urcite najdes aj za lacnejsie u poliakov). No pravda je taka ze v polsku prihlasis vsetko (tam ti staci technicak) ale u nas to neprejde KO (rozonaju to podla VIN). Cize nic z toho
karcis
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 22.10.2008 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcis »

tiom21 napísal:Prerabanie sa da zrealizovat najlacnejsie v polsku alebo aj v anglicku .Cena sa pohybuje od 1500 gbp zalezi od typu vozidla . Jednoduche je napr. Land rover Freelander cena vozidla okolo 1000 gbp (zalezi od verzie )+ 1500 gbp (urcite najdes aj za lacnejsie u poliakov). No pravda je taka ze v polsku prihlasis vsetko (tam ti staci technicak) ale u nas to neprejde KO (rozonaju to podla VIN). Cize nic z toho
Neprejde KO :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Chlapcom na KO prejde tolko čoriek a skladačiek a ani o tom nevedia. Velakrat nemohli najst VIN zo zaciatku ked KO prislo!!! O slavnej K.O. by som ti vedel tolko toho,ver mi aj ty by si sa z chuti zasmial. Milujem,ked napisu "lakovany lavy predny blatnik a kapota a naraznik-ostatne povodne" a v realite je lakovane vsetko okrem toho+rezane oba zadne blatniky :40bd: :40bd: . A takychto prešlapov je až,až... Pozri v jednej nemenovanej dedinke pri BN to robia uz pekne dlho!!!!! Myslim prestavbu....:zg282: Sevas
tiom21
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.01.2008 08:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tiom21 »

Mas pravdu ciastocne ja by som sa nato nespoliehal (iba ak by som tam mal znameho :d :D ). Sam som nieco take chcel zrobit pred par rokmi, vtedy sa to este dalo ale muselo to byt zrobene v autorizovanom servise , na audi a6 mi povedali 200 000sk tak hned ma presla chut na vymeny.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Anglicana nejde na SK zlegalizovat (ak nie si cigan), ani prechodnym prihlasenim v krajine kde to ide. Ostatne su len drby a drby, ako napr. s STK pri Banovciach. Ten, kto tam skutocne chodi, si urobi nazor. Cudujem sa ze kolko tunajsich spekuluje.
vajciak000
Príspevky: 748
Dátum registrácie: 15.02.2009 12:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vajciak000 »

zevraj nedá????

kamarat si sam doma v garazi prerobil suzuki jimmy, diely zohnal z buračiek, KO no problem, obvodný urad noproblem a už na nom beha. A vyšlo ho to do 1000eur.
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

...uz som myslel, ze vecna tema umrela....a nie....ona zije..
Tomeck13
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.11.2009 12:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tomeck13 »

sniper75 napísal:[Všetko sa dá,viem prerobiť z UK dovezené autá aj ich prihlásiť zatial len značku škoda.A nie som cigáň.
Ja by som mal, záujem a takuto službu, jednalo by sa o auto Škoda Superb, čo by ma to stálo ???
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

Tomeck13 napísal:
sniper75 napísal:[Všetko sa dá,viem prerobiť z UK dovezené autá aj ich prihlásiť zatial len značku škoda.A nie som cigáň.
Ja by som mal, záujem a takuto službu, jednalo by sa o auto Škoda Superb, čo by ma to stálo ???
Priateľu, ešte si neodpovedal, zaujímalo by to aj mňa, nemusí to byť len Superb, napíš všetky Škodovky. Pri neprejdení cez KO a neprihlásení vrátiš peniaze?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> Pri neprejdení cez KO a neprihlásení vrátiš peniaze?


jasna vec ze ano, nabeton. A ked ti to auto na KO zhabu, este aj auto ti zaplati nielen prerabku.

ze?
bbbr
Príspevky: 3603
Dátum registrácie: 06.03.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbbr »

mp3turbo napísal:> Pri neprejdení cez KO a neprihlásení vrátiš peniaze?


jasna vec ze ano, nabeton. A ked ti to auto na KO zhabu, este aj auto ti zaplati nielen prerabku.

ze?
Však uvidíme ako sa vyjadrí maestro. Zatiaľ nič.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: jojko1001 a 123 neregistrovaných