prerobenie pravostrneho riadenia na lavostranne subaru

Diskusia ohľadne vozidiel značky Subaru

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirol@azet.sk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 30.04.2010 17:34
Zdieľať na Facebook

prerobenie pravostrneho riadenia na lavostranne subaru

Príspevok od používateľa mirol@azet.sk »

chcem sa opytat ci mi niekto neporadi kde by mi prerobili RHD na LHD.mam vyhliadnute subaru rv 99 special z japonska.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Hlavne sa spýtaj kde ti to prihlásia...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

chces to ako showcar?

lebo inak to normalne na znacky nedostanes...jedine ako auto na nejake uzavrete preteky a podobne...inak :3020:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Showcar môže ukazovať aj s volantom v strede a pretekať sa naučí aj sediac vpravo...
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

cico, to by som ja nezvladol...uz som to skusal...ja by som v anglicku pol roka plakal...

alebo v australii....proste hrozny pocit...stale som nemal placu v tom aute... :d :D
mirol@azet.sk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 30.04.2010 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirol@azet.sk »

scorpi4 napísal:chces to ako showcar?

lebo inak to normalne na znacky nedostanes...jedine ako auto na nejake uzavrete preteky a podobne...inak :3020:
s prihlasenim nemam problem,viem prihlasit co len chces ak to ma volant na lavo....
Togh
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 31.05.2005 00:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Togh »

Serus miro
Samozrejme chytrákov z webu netreba brať vážne ..(tý sa mozu angažovať v téme -chip fabia 1,4 )
Samozrejme vsetko je možné (plne legálne) takýchto Imprez po sk behá niekolko dokonca aj legacy (osobne poznám 3) doporucujem ti http://www.klubsubaru.sk/ tam sa dozvieš viac... v čr este viac dokonca su tam 2 -3 oficiálne firmy co sa zivia práve týmto ...(na klube je takties sukromník ktrý to tusím robí --/sám má Imprezu JDM 2000 RA VI/ nečudujem sa ze ches prerobit auto z J. trch JDM je proste ekluzivita :-) .
mirol@azet.sk
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 30.04.2010 17:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirol@azet.sk »

Togh napísal:Serus miro
Samozrejme chytrákov z webu netreba brať vážne ..(tý sa mozu angažovať v téme -chip fabia 1,4 )
Samozrejme vsetko je možné (plne legálne) takýchto Imprez po sk behá niekolko dokonca aj legacy (osobne poznám 3) doporucujem ti http://www.klubsubaru.sk/ tam sa dozvieš viac... v čr este viac dokonca su tam 2 -3 oficiálne firmy co sa zivia práve týmto ...(na klube je takties sukromník ktrý to tusím robí --/sám má Imprezu JDM 2000 RA VI/ nečudujem sa ze ches prerobit auto z J. trch JDM je proste ekluzivita :-) .
Dakujem,konecne odpoved na moju otazku,nemes dake foto svojej imprezi?ja som z brezna imprezu tu skoro vobec nevidno a ze by to dakto vedel prerobit to uz vobec nie.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

chlapi, nechcem Vam brat iluzie, viem, ze za peniaze v prahe dom, ale ked sa nieco stane a pri nahodeni VIN do systemu sa ukaze, ze to je povodne RHD riadenie, tak ten dotycny ma obrovsku smolu, vratane vsetkych, co sa s tym akokolvek zvezli...od tych, co to prihlasovali, az po vlastnika..vratane KO,STK , OU OD, a aj policajtov..

a ano, behaju take auta, sam take poznam, a viem, kolko ich to stalo...ale uz su tie auta nepredajne..lebo pri prevedeni auta na druheho vlastnika ukaze podla VIN policajtovi, ze ma riadenie na opacnej strane...

a co dalej?

len smelo do takych aut..

a aj v tych cechach je to uz tak, ze idu po tom ako pes po udenom...tam sa da prihlasit aj pravostranne, ale uz sa neda potom odhlasit...alebo teda predat a prehlasit, odhlasit sa da...navyse, musi byt ten, co si take prihlasuje, dokazatelne v GB minimalne pol roka legalne na pracovnu zmluvu..

vsjo..

cize mudraci z webu asi predsa len v niecom maju pravdu..a chytraci z realneho zivota robia cernotu..

aj tak sa da.. :d :D

teraz vsjo
Togh
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 31.05.2005 00:38
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Togh »

Skorpio tvoja unavná a zybotcná odpoved je knicomu kedze prestavba oktrej hovorím je do inej kasne lavostraným riadením tým padom je takato svaba uplne čistá stací mat ktomu íné EU auto a don nahádzat celé komplet JDM STI a je to uplne cisté, legalne, predajne a nedopátratelne, kedze ostatné je legalne vymenitlené ..... stací zohnat nejakú lacnu gt imprezu a je vsetko ok :-) teoretici :-)

Miro kludne sa zaloguj na klub a napis do temy tam ti odpoviem konkretne tu nechám priestor "odbornikom"
alebo dojdi na zaraz tam sa na tekjto možes rovno povozit a porosprávat sa z majitelmi takýchto áut ..
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ano, vidim, ze si odbornik...tak smelo do toho...tu sme sa bavili o prerabke z RHD na LHD...s tym, ze nikde nebolo povedane o nijakom prehadzovani na nejaku inu kasnu..

ale to my teoretici neovladame...vy praktici ano..

P.S. moj nick je scorpi :d :D
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nie že by sa pri tej jeho verzii nemenil typ a výkon motora a bolo by to rovnako nelegálne...
cukrovic
Príspevky: 125
Dátum registrácie: 29.01.2007 17:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cukrovic »

Ahoj, keď potrebuješ viac info napíš pánom do Prahy, konkrétne AWD.cz, sú hrozne ochotní, určite poradia, tuším majú na stránke aj autá ktoré prerábali, na kluboch samá chvála, ja som ku nim chodil servisovať :2f93:
kaskaderTN
Príspevky: 1761
Dátum registrácie: 10.12.2008 07:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kaskaderTN »

Stačí prehádzať :d :D

to auto nikdy nebude také, ako má byť. Nehovoriac o tom, že sa to tu riešilo už milionkrát, hlavne brazílčania
Napísať odpoveď

Návrat na "Subaru fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní