Prerobenie auta na LPG.

Ako je to vlastne s plynom? Aký máte na to názor ? skúsenosti ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

kavejo13 je mi ľúto ako si dopadol ale nedá mi aby som nereagoval...
lpg-zvolen nejdem písať ódy iba pravdu a ako si si všimol neregistroval som sa dnes...

Začnem takto sám mám dieslové auto lebo lpg sa pre mňa neoplatí... Presne pred rokom pýtal sa ma kamarát že chce do ibizi lpg že kam to má dať namontovať... Na základe tohto fóra som mu poradil Korejovce podotýkam že predtým som o Korejovciach ani nechyroval. Tak sme tam zavolali dal nám termín koncom augusta že má toho veľa. Na montáž som šiel s kamarátom aby nešiel sám v ten deň montovali autá... 8:00 pristavené auto na montáž a o 14:30 sme odchádzali preč s namontovaným splyňovačom... Všetko funguje ako má najazdených 29 000km po jednej sevisnej prehliadke no problem...
Po dobrej skúsenosti s ibizou som poradil kolegovi v práci Korejovce. Dal si to v septembri montovať do Opel Astra tiež no problém zapísané všetko ok. Akurát pred týždňom spomínal že sa chystá do Korejoviec na servisnú prehliadku lebo sa blíži k 20 000km od montáže...
A tretia bola v októbri 2012 Mazda 3 tiež kolega akurát že on si už papiere musel riešiť cez žilinu a vybavoval to 2mesiace v decembri to mal ok... S kolegom s mazdou som bol aj ja a akurát tam bol chlapík s hondou celý nešťastný že mu nefunguje lpg ako má aj viem kde mu to montovali ale to tu nenapíšem aby z toho neboli zbytočne vášne a v Korejovciach mu to dali dokopy a to už tam rozprával že ľutuje ten deň keď dal namontovať lpg takže som videl na vlastné oči ako rieši niečo čo iní pobabrali... záver nech si urobí každý sám aký chce... ja keby že niekedy budem chcieť lpg tak za mňa Korejovce chlapci tam vedia čo robia :2f93:
lpg-zvolen
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 14.08.2012 14:20
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lpg-zvolen »

to foter -- toto je tvoj prvý príspevok v tomto vlákne tak ako som mohol na Teba reagovať?? Či?
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

lpg-zvolen ja som reagoval na tvoj príspevok že niekto si tu vytvorí x-nickov a potom si tu píše ódy sám na seba... tak som len napísal že môj prípad to nie je ja sa lpg montážou neživím :3035:
lpg-zvolen
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 14.08.2012 14:20
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lpg-zvolen »

to foter lebo si napísal že citujem "lpg-zvolen nejdem písať ódy iba pravdu a ako si si všimol neregistroval som sa dnes... "
nemal som si kde všimnúť tvoju registráciu.... tak neviem
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

Tak som rád že sme sa pochopili a aby som bol úprimný tak keď som zisťoval niečo o montáži lpg tu na fóre pred rokom pre kamaráta do ibizi tak záver bol jednoznačne BRC a buď Korejovce alebo Zvolen a kamarát sa rozhodol pre Korejovce lebo je to o 100km bližšie ako do Zvolena to je vše :3035:
jammie
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 17.03.2010 19:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jammie »

foter prosim napis kde montovali lpg tomu znamemu do hondy. urcite to bude uzitocna info aj pre inych.
foter
moderátor fóra
Príspevky: 11354
Dátum registrácie: 28.07.2008 20:32
Bydlisko: East
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa foter »

jammie- Opravím ťa ten nešťastník s tou Hondou nie je môj kamarát ja som bol iba prítomný keď montovali v Korejovciach kolegovi splyňovač do mazdy a on tam došiel že má problém riešili to dosť dlho tie slová radšej citovať nebudem čo tam padali :-\ ps: sorry ale ako som už v predchádzajúcom príspevku spomenul nebudem spomínať montážnu dielňu kde mu to pototo lebo zbytočne by to tu rozprúdilo vášne a k ničomu by to neviedlo :41c2:

Návrat na "LPG, CNG - Hybrid"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 71 neregistrovaných