Prelakovanie celeho auta

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

wikyxxx
Príspevky: 1149
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

aladar-miazga napísal:
wikyxxx napísal:Škoda že niesi zo západu.JA som dával lakovať 2 blatniky u jedného lakoša a trafil otieň na 99.99%.A cenovka bola 100e za kus.Keď nezabudnem zajtra dám foto je to na neroznonanie.
na nerozoznanie je 100 ... 99,99 znamené , len to že kto na to pozerá.

Nie že keď na to pozre nejaký lakoš z fachu detailne že to uvidi ale 99.99 % bežných ľudí si to nevšimne.
Johns4
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 13.09.2009 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Johns4 »

aladar-miazga napísal:
Johns4 napísal:Tak to vyzera ze asi nedam robit nic a to bude najlepsie . Nebudem mat co lutovat keby sa nieco stalo s autom . Len to ma mrzi ze na takom peknom aute tie skrabance velmi kazia dojem.
nárazník si daj nalakovať, ten je škaredý a vždy bude lepší aj ke´d nebude odtien úplne rovnaký na nárazníku sa to stratí ...

Aj ja si myslim ze vyskusam nastriekat iba ten predny naraznik lebo ten je na tom najhorsie a uvidim ze ako budem s vysledkom spokojny . Myslim s otienom farby a takisto aj s kvalitou .
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Johns, neblázni so striekaním celého auta... O lakošov sa neboj. Ja som musel dať striekať postupne pár dielov (kapota, jeden blatník, kus zadného čela, nárazník) a vyzerá to dobre. A to mám auto super starinu, ročník 1990. Keď tu bola vzrušená debata o leštení karosérie, napísal som, že kto chce vidieť výsledok môjho leštenia čo stálo asi 50 eur, nech príde.

Zopár chalanov odtiaľto skutočne aj prišlo a každého som sa opýtal, ktoré diely sú podľa neho pôvodné a ktoré nie.
Nikto to neuhádol, ANI JEDEN.

Nevysvetli si to zle, ale striekať také auto ako celok kvôli tým drobnostiam, to je číre šialenstvo. Tie peniaze využi radšej ináč.

PS: Keby som nebol ľavý a vedel sem dať veľkú fotku toho môjho, určite by si uznal, že takto nalakované to stačí :d :D
nrtm
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 13.05.2006 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nrtm »

Detailista nedetailista, ale vrazat tolke peniaze do renaultu, tak to je chore. Keby sa jednalo o auto, co ma nejaku hodnotu a bude ju mat aj o par rokov, tak to este pochopim. Ale ranaulta? :angr:
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...nrtm...Asi si Renaulta nikdy nemal a hovoríš len to,čo si počul...
...Mal som počnúc R-8 asi všetky typy a nemal som nikdy nejaký vážnejší problém...
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

pisem ti po druhý krát aby si si pozrel tie dve stranky ktore som ti posla. Za cca 500 eur máš cele auto prelakovane!
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vojto - R5 turbo - môj mokrý sen , mal som sice 1,7 a doteraz za ňou plačem ale za turbínku by som si dal aj do kolena vrtať.
Z tých novších Clio 2,0 Sport tiež určite chytí za srdce lol lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Johns4
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 13.09.2009 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Johns4 »

jergusko napísal:Johns, neblázni so striekaním celého auta... O lakošov sa neboj. Ja som musel dať striekať postupne pár dielov (kapota, jeden blatník, kus zadného čela, nárazník) a vyzerá to dobre. A to mám auto super starinu, ročník 1990. Keď tu bola vzrušená debata o leštení karosérie, napísal som, že kto chce vidieť výsledok môjho leštenia čo stálo asi 50 eur, nech príde.

Zopár chalanov odtiaľto skutočne aj prišlo a každého som sa opýtal, ktoré diely sú podľa neho pôvodné a ktoré nie.
Nikto to neuhádol, ANI JEDEN.

Nevysvetli si to zle, ale striekať také auto ako celok kvôli tým drobnostiam, to je číre šialenstvo. Tie peniaze využi radšej ináč.

PS: Keby som nebol ľavý a vedel sem dať veľkú fotku toho môjho, určite by si uznal, že takto nalakované to stačí :d :D
na tych fotkach ktore som tu dal niesu vsetky nedokonalosti auta ale to nevadi . s najvacsou pravdepodobnostou auto necham tak jak je a zameriam sa zatial iba na ten predny naraznik aby aspon predok auta vyzeral dobre .
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...oco13...Vidíš,kto nemal,neskúsil...
Johns4
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 13.09.2009 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Johns4 »

nrtm napísal:Detailista nedetailista, ale vrazat tolke peniaze do renaultu, tak to je chore. Keby sa jednalo o auto, co ma nejaku hodnotu a bude ju mat aj o par rokov, tak to este pochopim. Ale ranaulta? :angr:
Kazde auto straca hodnotu po rokoch . Len ide o to aka je ta kupna hodnota . Renaulty ju maju nizku ale to znamena ze auto vies i lacno kupit a na druhej strane ho aj lacno zase predas co je nevyhoda . Je to taka dvojsecna zbran . A co sa tyka tych renaultov vlastnil som Megana aj Lagunu I a absolutne som nemal s nimi ziaden problem . Peniaze som daval iba do klasickej udrzby auta nic naviac. Stale isli tak ako mali .
Johns4
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 13.09.2009 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Johns4 »

keko535 napísal:pisem ti po druhý krát aby si si pozrel tie dve stranky ktore som ti posla. Za cca 500 eur máš cele auto prelakovane!
ale plasti dip je matne a nevydrzi tak ako lak . a mne na aute treba aj nejake tie preliaceninky zatmelovat .
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Johns4 napísal:
jergusko napísal:Johns, neblázni so striekaním celého auta... O lakošov sa neboj. Ja som musel dať striekať postupne pár dielov (kapota, jeden blatník, kus zadného čela, nárazník) a vyzerá to dobre. A to mám auto super starinu, ročník 1990. Keď tu bola vzrušená debata o leštení karosérie, napísal som, že kto chce vidieť výsledok môjho leštenia čo stálo asi 50 eur, nech príde.

Zopár chalanov odtiaľto skutočne aj prišlo a každého som sa opýtal, ktoré diely sú podľa neho pôvodné a ktoré nie.
Nikto to neuhádol, ANI JEDEN.

Nevysvetli si to zle, ale striekať také auto ako celok kvôli tým drobnostiam, to je číre šialenstvo. Tie peniaze využi radšej ináč.

PS: Keby som nebol ľavý a vedel sem dať veľkú fotku toho môjho, určite by si uznal, že takto nalakované to stačí :d :D
na tych fotkach ktore som tu dal niesu vsetky nedokonalosti auta ale to nevadi . s najvacsou pravdepodobnostou auto necham tak jak je a zameriam sa zatial iba na ten predny naraznik aby aspon predok auta vyzeral dobre .
Veľmo rozumné rozhodnutie. Práve si ušetril cca 1400 eur, ktoré si môžeš odložiť na kúpu nového auta.
Tým, že necháš na tomto aute pôvodný lak, jeho cenu si nijako neznížil - možno práve naopak, celé prelakované by na cene kleslo. Nikto by totiž neuveril, že si to robil kvôli pár preliačinkám. Každý by si myslel, že to bolo cez strechu.
Johns4
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 13.09.2009 18:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Johns4 »

Presne nad tym som rozmyslal keby som sa ocitol v ulohe kupujuceho a majitel by mi vravel ze ho dal cele prestriekat kvoli skrabancom a preliaceninkam tiez by to vo mne vyvolalo pochybnosti ze co s tym autom skutocne bolo a asi by som to auto s najvacsou pravdepodobnostou nekupil lebo by som sa obaval ci nebolo burane atď... . So skrabancami vyzera to auto tak poctivo neskryva ziadne tajomstva . A je na nom vidiet ze to je este originalny lak od vyroby . Sice nie je to najkrasie ale nevadi . Asi sa s tym zmierim .
marek11111
Príspevky: 1892
Dátum registrácie: 05.01.2010 11:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek11111 »

tomket11 napísal: Peniaze si uži, natankuj plnú zaplať si hotel s wellnesom a relaxuj celý víkend. :)
Toto pozlátiť, zarámovať a zavesiť nad krb :2f93:
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Pozri si ponuku plasti dip farieb a potom pis, ze maju en matne farby. Maju matnu, lesklu a aj metalizu. Ale ak ti je tazke to pozriet tak kasli na to. Vesele vianoce.

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných