Predne hmlovky lancia delta II.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tibco217
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.02.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Predne hmlovky lancia delta II.

Príspevok od používateľa tibco217 »

Dobry den,

chcem sa spytat ci mi niekto nevie poradit ohladom prednych hmloviek na lancii delte r.v 1999 , preco po zapojeni nesvietia.?.a ci je tam potrebne nejake relatko zvlast na predne hmlovky alebo ako to vlastne funguje? pretoze po zapnuti vypinaca na packe sa mi rozsvietia iba zadne hmlovky alebo to funguje spolu aj zo zadnymi ? Za vsetky rady velka vdaka.

Tibor.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ak malo auto prípravu káblových zväzkov tak by tam mohlo byť aj relátko, inak vždy každý spotrebič je minimálne cez poistku, tak že treba začať hladať odtial...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Si ich domontovával? že našiel si v predu konektoríky a tam si ich pripojil? A kontrolka Ti svieti? predné majú zvlášť kontrolku a zadné zas a mali by sa dať zapnúť a vypnúť každé extra. Aj ovládanie na páčke máš rozlíšené...
tibco217
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.02.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibco217 »

Dakujem vam velmi pekne za odpovede, no ja som tie predne hmlovky domontovaval, neboli tam lebo lancka ma vybavu LS a v tej vybave ich taliani nedavali co som si zistoval a co sa teda cudujem pretoze auto ma inac komplet vybavu takze neviem..no a chcem sa este spytat ci sa to vlastne vyriesi iba tym relatkom alebo treba nieco riesit aj z elektrikou v aute? .. a vlastne kde sa presne umiestnuje to relatko v poistkovej skrinke? ..a este ako bolo spomenute ze by to malo byt extra na predne aj zadne tak by tam mal byt nejaky zvlast vypinac alebo? myslim tym teda ze lancie delty ktore to maju original tak maju nejaky zvlast vypinac? ja mam vlatne vypinac iba na packe smeroviek z boku a tym zapinam momentalne iba zadne hmlovky.. tak teraz neviem.. lebo kabelaz som mal original preipravenu iba som to jednoducho zapojil a bolo to.. no ale vravim ze teraz neviem ako to spojazdnit aby to fungovalo... :-)
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Kabeláž môže byť univerzálna v aute naťahaná ,ale spínač už nie a môže mať polohu a teda aj zapojenie len na zadnú hmlovku....Len tak vo všeobecnosti bývajú na páčke buď krúžky dva a jedným sa spína predok a druhým vedla neho zas zadok alebo je to v jednom všetko a spína sa to že ak ho otočíš do jednej strany, tak zapneš predok a do druhej strany zadok, a ten krúžok je v kľude v stredovej polohe a pracuje ako keby že dáva len krátky impulz do riadiacej jednotky ,alebo že máš postupné spínanie že otočný krúžok točíš len do jednej strany a pružina ho vráti potom zas nazad a zapínaš postupne že prvý krát zapne zadok ak otočíš daľší krát tak k nemu pridá aj predok a zas další krát otočíš ,zadok vypne a svieti len predok a za dalšie vypne aj predok a tak stále dokola. Ťažko radiť konkrétne ak to nevidím.....možno ti poradí dakto konkrétnejšie kto také mal alebo má....
tibco217
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.02.2009 17:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibco217 »

Tak Vlady dakujem velmi pekne za rady... nejak to vyskusam a mozno sa mi to podary spojazdnit..Nazdar.

Tibor.
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní