predal som auto a teraz mi ho chce vratit

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
uwa944328156
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.10.2017 23:44
Zdieľať na Facebook

predal som auto a teraz mi ho chce vratit

Príspevok od používateľa uwa944328156 »

dobry vecer.chcem sa opytat ci ma alebo nema pravo mi vratit auto kupujuci.prepacte za pravopis nie som slovak.
v pondelok som predal auto je to MB W211 ,take auta sa predavaju po 4000-5000 euro momentalne.ja som ho dal za 2350 euro kedze auto ne bolo v 100 procentnom stave.prisli dvaja skusali asi 15 minut nekde sa vozili,prisli ze ok berieme a rozprava mi ze poopravi ponastreka a preda za viac peniaze ,mne je to jedno.lenze problem je ze urobili sme zmluva ale kedze bol sviatok povedal ze mi posle splnomocnenie aby som auto odhlasil,dva dni nic pisem mu a on v /STREDU/ ze auto mi vrati ze nech mu nachistam peniaze.ze bol na diagnostika a povedali mu ze ma prasknuta hlava ,pokial viem prasknuta hlava by mala robit to ze auto by sa prehrievalo kvapalina by strekala ale nic s toho sa mi nikdy nestalo.lenze velky problem je ze ked otisel vsetky papire od auto ostali tam tak defakto ja mam teraz len tu zmluvu ktora neni uverena ale podpisal ju.ale zase na zmuluvu mam napisane ze auto sa predava bez ziadna zaruka.ma na to narok aby mi ho vratil?
dakujem ak nekto odpoveda.prosim na email benz1@centrum.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných