predaj buraneho auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marcoo777
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29.08.2008 12:52
Zdieľať na Facebook

predaj buraneho auta

Príspevok od používateľa marcoo777 »

zdravim vas.. chcel by som sa opytat ako sa da predat burane auto s tym ze ho nemam este odhlasene...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Normálne, ako každé iné.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je úplne jedno či je alebo nie je búrané
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Môžeš predať, jasné. Ale ako ho chceš odhlásiť? Ak to chceš predať nejakému "vrakárovi", tak silno pochybujem, že bude súhlasiť aby si to naňho aj odhlásil... Tak bacha na to aby Ti neostala akurát povinnosť platiť PZP a chodiť na STK a EK - bez auta je to totiž troška problém...
marcoo777
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29.08.2008 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marcoo777 »

len ten kupca nepotrebuje papiere, chce iba auto..... co s tymi papiermi? da sa to odhlasit aj takto?
stroj-ar
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 13.04.2010 21:48
Bydlisko: Zbehy
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stroj-ar »

presne to ti napísal bandit97. keď chceš aby si sa zbavil papierov a povinnosti platiť PZP tak to musíš predať na niekoho a pri odhlasovaní predložiť žiadosť s jeho osobnými údajmi. on by si to mal do 7 dní prihlásiť na seba. ale už nemám predstavu čo sa stane ak tak neurobí.
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerdna »

Cestne prehlasenie na DI, ze auto uz neexistuje. Myslim, ze niekedy teraz tozacne platit
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Sa tu vacsina zhodla ze sa nic nestane ale moj nazor ze "Božie mlyny melú pomaly, ale isto" mi nikto nezoberie.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

jerdna zle myslis,prezident to nepodpisal
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerdna »

A jeje, budem musiet znovu sledovat spravy :) . A tak mi bolo dotaraz fajne
hnr
Príspevky: 765
Dátum registrácie: 14.02.2009 03:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hnr »

Preedaj mu to jedine s tym, že to na nho odhlasiš. Lebo ak tu zmenu neschvalia tak budeš mat nekonečny problem.
Ci tu zmenu schvalia je otazne, lebo vrakarske loby bude silne a boja sa, že pridu o čast penazi.Keby som chcel spravit vrakovisko s tym, že od nikoho nič nechcem tak mi ho neschvalia.Ale takym, čo zobrali prispevky z reciklačneho fondu na vystavbu vrakoviska a dostavaju prispevok za každe zošrotovane vozidlo taky dostali povolenie s usmevom.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Odporúčam pozrieť staršie témy ako: vrakoviská, odhlásenie natrvalo, šrotovanie, auto si chcem nechať na diely...
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

ak to mas buracku tak idealne odhlasit ako nepojazdne a odovzdat znacky .. odhlasis vsetko .. neviem ci je to mozne len na dobu urcitu (na tu sa to da). Vtedy nemusis davat papier o zosrotovani.
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
viviak
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.07.2017 10:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viviak »

ahojte, nechcem zakladat novu temu, tak pisem sem.


Idem totiz za symbolicku cenu predavat buranu ale stale pojazdnu feliciu. Zaujemca je vsak z ineho okresu a ak som ho spravne pochopil tak len chce aby sme podpisali kupno-predajnu zmluvu, ale aby sa nerobil prepis, lebo to by ho stalo dalsich 66eur.

V prvom rade by som chcel vediet nasledovne: musel by som naliehat na to, aby v zmluve bolo jasne zadefinovane ze auto je burane-aby sa este nestalo take cosi, ze to bude spekulant a bude ma davat na sud a podobne, ze auto je nepojazdne a neviem co vsetko však?

Po druhe. To auto ma PZP do konca roka, stk+ek bude platit este pol roka. Ked sa vsak auto neprepise ostanu mu moje spz a tym padom ak on bude robit nejake „ilegalne“ veci, alebo bude mat nehodu alebo neviem co ine-budem stale za to zodpovedny ja ako drzitel ak sa nemylim...lebo ved aj keby to auto opravil poistit ho asi nebude moct , ked som ja stale drzitel a to iste zrejme STK. Aj podla toho, co som sa tu docital je predaj bez prepisu blbost a hlavne riziko.

Ak teda bude naliehat len na zmluve, ale prepis nebude chciet, nebude lepsie a hlavne ovela rychlejsie a bezstarostnejsie ist s autom na srotovisko-kde sice dostanem ovela menej, ale budem mat svaty pokoj+si vytiahnem nejake veci z interieru a tie urcite casom predam. Lebo pokial viem na srotovisku si len zoberiem SPZky+od nich ptvrdenie o likvidacii a uz len pojdem na PZ a vsetko pre mna konci.

Vopred Dakujem za kazdu radu.
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

On si usetri 66 € a tebe narobi len problemy.Odpovedal si si na to sam preco tak nerobit.Alebo to srotovisko.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mr-alien a 36 neregistrovaných