Predaj auta nasledne zrušenie odhlasenia a odhlasenie na 3.

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ddankaa
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 27.10.2008 22:16
Zdieľať na Facebook

Predaj auta nasledne zrušenie odhlasenia a odhlasenie na 3.

Príspevok od používateľa ddankaa »

Ahojte všetci...prosim o pomoc a radu..v auguste som predala auto. Odhlasila na priatelku kupujuceho, auto neprihlasili a po 2 tyzdnoch sa pokazilo..teraz po 3 mesiacoch nasiel kupcu, ktorý auto berie pokazene, pravdepodobne budud menit motor ( nechcu robit originalitu) kedze chcu aby som zrušila odhlasenie a odhlasila ho na toho dalsieho..ja som bola u policajtov a tam ma upozornili, ze ak on za tie 3 mesaice urobil skodu s autom alebo nehodu a ja si ho naspet nahlasim na seba je to iste akoby to auto bolo cely cas moje a nasledky si budu vymahat odomna..rozmyslala som aj nad tym spisat nejaku zmluvu alebo cestne prehlasenie, ktore podpise on, ze za ten cas s autom nebola spachana trestna cinnost ani ziadna poistna udalost, ale policajti taktiez spominali, aby som si dala pozora novy majitel nevymahal odomna nahradu za skryte vady, tak som myslela, nech si spisu oni dvaja medzi sebou kupno predajnu zmluvu, ktorej kopiu chcem aj ja..bojim sa, nechcem mat nejake dalsie problemy a nasledky..najjednoduchsie je nechat vseko tak, ale rada bysom pomohla, len aby u man neplatilo za dobrotu na zobrotu...co by ste mi poradili pripadne ako zformulovat dodatok ku kupnej zmluve, aby som bolo chranena v pripade nejakych problemov??? dakujem za kazdy komentar a radu
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ty si už pomohla tým, že si to takému drúkovi predala. Ostatné je už jeho problém...
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 3 neregistrovaní