predaj auta do afriky

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

boro643
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 20.06.2007 15:43
Zdieľať na Facebook

predaj auta do afriky

Príspevok od používateľa boro643 »

caute, zijem v rakusku, mam znameho africana co vykupuje auta typu mercedes r.v. 1986 az 1991, Golf 1,2,3 alebo hocijake stare Toyoty potom ich rozobera a nasledne posiela v kontajneroch do afriky kde sa poskladaju, vybavia papiere a jazdia dalej.Moznoze v blizkom case sa stavime aj na Sk po nejaky benz, ale jedine bez papierov,,pripadne ked na neho odhlasit.. Ma stym uz niekto skusenosti ?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Je tu o tom samostatná téma kde jedna teta skúsenosť má...

BTW, čo to má spoločné s audiom? :41c2:
berkym1
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 27.08.2009 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa berkym1 »

O tom som mal debatu s jedným koncesionárom Toyoty, oslovil ho nejaký arab, že od neho bude vykupovať coroly do modelového roku 99 za cielom predaja do egypta a spol.
ivka123
Príspevky: 399
Dátum registrácie: 15.05.2009 23:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivka123 »

ja som predal pred mesiacom nisana maximu ,isla do LIBIE za kadafim a libijec mal v pase prechodny pobyt v blave a normalne som to nanho odhlasil a hotovo
japor
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 11.05.2016 23:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa japor »

viete prosim vas niekto ako to funguje pri tom predavani aut do afriky?? mam staru toyotu corollu a uz dva krat sa na nu pytali dvaja chalani raz,ked bola v servise a mechanikovi hovorili,ze by ju predali do afriky,tak ma zaujima ako to s tym je a preco ich predavaju prave tam,dakujem
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

ide o bezny predaj do zahranicia, vylucne maju zaujem len o benzinove motory, kvoli jednoduchsiemu servisovaniu a hlavne odolnosti v prasnych podmeinkach.... predaval som tymto smerom uz niekolko aut prevazne toyoty, tusim 2x benzinove bmw... spises riadnu zmluvu o predaji, spravis si kopiu pasu, alebo ineho dokladu o totoznosti, po podpise zmluvy a vyplateni ides na KO spravit vyvoznu kontrolu, potom ides na DI odhlasit auto a podla potreby aj poziadat o vyvozne znacky... nezabudni, ze to nieco tiez stoji a dohodni sa dopredu, kto to plati...
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní