Predaj auta COVID-19

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Zdravie je nadovšetko.
K tomu nepotrebuje nikto normálny ani konšpiračné teórie, ani vyhlášky...

Najhoršie je, že následky budú u niektorých ľudí do konca života..
Prečo sa asi tak rýchlo snažia zaočkovať politici??

Iba naivný človek si môže myslieť, že kvôli nejakej propagácii.... :40bd: :3c90:
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Jergus, ty si taky truhlik, ktory vsade bol, vsetko videl, prdele pisal a h..o mu prislo.
Si ty daaky lekar, biolog, epidemiolog, alebo pravnik?
Nie, si len ten, co ostatnych, vola "oveckou".

jergusko napísal:Vôbec si s tým nelám hlavu a urob ako potrebuješ. Na prepis sa maximálne spýtaj na evidencii vozidiel a nejaké cestné kontroly nech ťa netrápia.
Vidím, že sú tu oplašení ovečky v rúškach, tak pre tie trochu osvety:
- núdzový stav nemožno predlžovať (Ústava SR). Z toho jasne vyplýva, že všetky ďalšie vyhlasovačky núdzových stavov sú protiústavné
- obmedzenie pohybu môže stanoviť jedine zákon (Ústava SR). Ešte raz, iba ZÁKON!! Nijaké "uznesenie vlády", nijaká "vyhláška" tlstého vyžratého hrocha.
- epidémia je 1600 chorých na 100 000 obyvateľov. CHORÝCH, nie pozitívnych. Pandémia je epidémia celonárodných rozmerov (z gréckeho pantos = všetko, a demos = národ). Takže na pandémiu by 5,5 miliónové Slovensko muselo mať 88 000 chorých na koronu. K tomu sme sa nikdy nepriblížili ani na desatinu
- Uznesenia vlády nemajú pre občanov nijakú záväznosť (na to sú "nariadenia" vlády). Uznesenia vlády slúžia len na inštruovanie podriadených orgánov štátnej správy (rozhodnutie Ústavného súdu)
- hlavný hygienik nemá právomoc vyhlasovať zákazy ani obmedzenia (nález Generálnej prokuratúry)

Takže pre tých bojazlivejších si to ešte raz zhrňme:
Protiústavný núdzový stav a protizákonný zákaz vychádzania pácha táto fašistická vláda neoprávnene, a na základe neplatného rozhodnutia hygienika, ktorý na niečo také ani nemá právomoc.

Nechápem, ako môže byť niekto taká neskutočne zbabelá ovca, že nechá takto so sebou zametať. Čo by ste niektorí robili, keby Matelko zaviedol právo prvej noci? Postavili by ste svoje ženy do šóry, ako na testovania?
Ale kto má iný názor, nech sedí do konca života doma ako idiot. Teda s jednou vychádzkou týždenne na testovanie...:-) Lebo tak rozhodol psychopat s papiermi na hlavu a vyžratý tlsťoch. Samozrejme, jedine v rúšku, sme predsa zodpovední :40bd:
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Turbo, nehnevaj sa, ja viem, ze to myslis dobre, ale, ale... Nehaj tak, sa vravi...
mp3turbo napísal:... a ked si este predstavis co sa ti vsetko mohlo stat s makovicou a ake to moze mat nasledky o 10, 15 rokov... kurniksopa :(

to ze nemas cuch je jasny dokaz ze ti henta svina nejako napadla mozog. Mozeme to odovodnovat ako chceme, ajtak na bunkovej urovni nikto z nas nerozumie, ale proste nieco STRASNE sa v tej makovici odohralo. Ono to totiz nie je len tak "stratit cuch", to je proti vsetkym zakonom zdravej prirody.
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Tema je vycerpana, navrhujem zamknut, kym sa tu nezacnu realizovat odbornici na koronu...
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

:40bd: :40bd: :40bd:
Máš boží zmysel pre humor :300f: :300f: .
Ty si expert na Covid?? :d :D
/Pardon, koronu, čiže si astronóm??/
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

psss...
Naposledy upravil/-a aristoteles v 07.02.2021 21:31, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Náhodou má pravdu - vzniká tu arena na súboj "predcoviďákov" s "pocoviďákmi" pretože tí čo sú aktualni coviďáci písať nevládzu.
Ja pekne obnovujem inzeráty a každému odporúčam aby prišiel PO zákaze vychádzania. Samozrejme aj potom len s ruškom a suspenzorom. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Len som nepochopil zmysel tej turbovej ironie...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to nebola ironia a nebolo to pejorativne - nemal som zamer napisat ze autorovi sibe, ze ma posahanu hlavu. Napisal som presne co som napisal ze mu virus napadol mozog a to sa jednoznacne neodskriepitelne stalo, inak by nedosiel o cuch.

Proste nejaka mozgova cast dostala na frak. Neexistuje ina moznost, ine vysvetlenie ked jeden/tri MESIACE nemas cuch, sluch, zrak, cokolvek ine. Proste je volakde kategoricka chyba v systeme. Nieze nie...

A co to spravi do buducnosti nikto nevie.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo - momentálne sme radi, že nás TO nechalo aspoň žiť. Fakt, nie všetci mali to šťastie. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ste experti,...Ale lepsie sirit o sars blbosti, ako sirit, ze neexistuje , atp...
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

oco13 napísal:Lubo - momentálne sme radi, že nás TO nechalo aspoň žiť. Fakt, nie všetci mali to šťastie. :4012:
Oco, keby ľudia vedeli, aká zúfalá je REÁLNA situácia v niektorých regiónoch, hlavne na Východe, kde dostať Covid pri veku 60+.... je prakticky vstupenka do hrobu.., tak by to začala brať vážne aj táto srandovna" vláda"..

Ja občas vážne podozrievam vrchnosť, že ZÁMERNE podporuje kospiracne weby, či tie teórie, len Aby zľahčovali situáciu...

A my, luza išli ochotnejšie a bez reptania do práce.. :40bd:
Rovnako do nemocnice, kde ide človek s boľavým kolenom, naspäť sa vráti v truhle.., , lebo sa nakazi covidom..,a takých prípadov je xxxx :3c90:
aristoteles
Príspevky: 777
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Lubos,
Naposledy upravil/-a aristoteles v 07.02.2021 21:32, upravené celkom 1 krát.
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Práve čítam Solzenicyna a ten popisuje historické fakty vo svojich dielach .

No a je zaujímavé, že nám tlkli komunisti do hláv, aký zlý systém bolo carske Rusko... A práve Solženicyn odhaľuje na vlastnej skúsenosti a štúdiu faktov, že sa ľudia mali lepšie za cára... lol.

Takže, treba byť veeeelmi opatrný, kým človek vyhodnotí fakty, získa vlastne skúsenosti, aby mohol reálne posudzovať situáciu.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Chlapi 25 rokov každú jar ma zasiahne ochorenie horných dýchacích ciest, niekedy ľahký priebeh,už aj zápal pľúc bol. Viem prečo, ale teraz po teste covid pozitiv,som 21 deň v karanténe. Priebeh ako zápal priedušiek,ale má covid svoje čaro. Verte mi.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných